30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování - manupulační plocha  (Přečteno 1077 krát)

Haidy_cz

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Parkování - manupulační plocha
« kdy: 30 Listopadu 2021, 16:21:01 »

Ahoj, řeším spor se starostkou.
20 let jsem parkoval na pruhu obecní zeleně podél celého baráku, nikomu to nevadilo. Nedávno proběhla rekonstrukce ulice a při jednání obce zda bude na naši straně ulice chodník (nikdy tam nebyl) byl občany odsouhlasen pruh zeleně s tím, že se tam bude nadále parkovat. Většina tam chtěla raději širší silnici, ale s tím obec nesouhlasila. Najednou když tam chceme parkovat jako dříve, obec dělá potíže...před vjezdem do garáže a vchodem do baráku máme ještě asi 12m vydlážděný pruh něčeho - nejedná se o chodník - končil by v trávě.  Na tom vydlážděném kousku něčeho parkuji 2 auta ale obec chce dělat problémy. Auto do vozovky nezasahuje a plocha slouží defakto jen pro vstup/vjezd do objektu. Dle katastru se jedná o obecní pozemek - manipulační plocha. Je takové parkování postižitelné, případně existuje možnost si to obhájit a omlátit jim argumenty o hlavu? Předem děkuji.
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
Re:Parkování - manupulační plocha
« Odpověď #1 kdy: 30 Listopadu 2021, 19:23:41 »

Nemyslím, že dostanete jasnou odpověď.
Já bych dál v klidu parkoval a v případě, že to bude chtít SO zdanit se s pomocí zdejších členů budete bránit konkrétní hrozbě.

Jinak z Vašeho popisu mi přijde, že by to mohli hrát na neoprávněný zábor. Zkuste pohledat.

Jeden vtipný s panem Čikusem, Vám přikládám.
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=11439.msg127430#msg127430
IP zaznamenána