30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Anketa

Jak se stavíte k očkování proti SARS-CoV-2?

Nechal jsem se naočkovat rád a jsem pro povinné očkování.
- 6 (6.2%)
Nechal jsem se naočkovat rád a jsem proti povinnému očkování.
- 17 (17.5%)
Nechal jsem se naočkovat nerad a jsem pro povinné očkování.
- 1 (1%)
Nechal jsem se naočkovat nerad a jsem proti povinnému očkování.
- 22 (22.7%)
Nemohu očkování absolvovat ze zdravotních důvodů a jsem pro povinné očkování.
- 0 (0%)
Nemohu očkování absolvovat ze zdravotních důvodů a jsem proti povinnému očkování.
- 2 (2.1%)
Toto očkování principiálně odmítám.
- 49 (50.5%)

Celkem hlasů: 97

Hlasování ukončeno: 10 Prosince 2021, 09:22:41


Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Autor Téma: Povinné očkování  (Přečteno 18873 krát)

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #30 kdy: 05 Prosince 2021, 18:55:03 »

Jen pro zajímavost, víte, jestli měl mRNA vakcínu, nebo adenovirovou (Janssen, AstraZeneca)? To co popisujete dost zní jako edge case těch adenovirových vektorových vakcín. To, že se takové případy důkladně neprošetřují mě sice nepřekvapuje, ale i tak je to smutný...

Jinak Turánka doporučuji.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #31 kdy: 05 Prosince 2021, 18:59:18 »

Byla to Astra Zeneca...
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 653
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #32 kdy: 06 Prosince 2021, 06:56:17 »

Já. Vakcína Janssen a následně dvě návštěvy nemocnice. Až při druhé návštěvě mne konečně začali léčit na sraženinu. Málem jsem přišel o jeden párový orgán a zubař taky kroutil hlavou nad tím, proč mi odumřel zdravý zub.
A jako perlička: Při testu protilátek mi vyšlo h*vno.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #33 kdy: 06 Prosince 2021, 20:53:08 »

A jako perlička: Při testu protilátek mi vyšlo h*vno.

Jen jako nedoktor který toho hodně o moderních vakcínách přečetl, ale do hlouby tomu nerozumí, nadhodím nějaké teorie:

Je možný, že váš imunitní systém je/byl natolik dobrý, že rozštípal vektor dřív, než mohlo dojít k expresím proteinů. Je to vysoce nepravděpodobné, ale možné. Taky je možný, že je tak špatný, že vakcínu defacto ignoroval (to se prý děje u imunosuprimovaných pacientů velmi často). Taky je možný, že jste si nechal měřit špatné protilátky. V minulosti jsem na Twitteru zaznamenal vysvětlení nějakého lékře, že některé laboratoře co nabízí měření protilátek měří pouze protilátky po prodělané nemoci, jiné zase konkrétně ty po vakcinaci. Je v tom rozdíl. Ta laboratoř by vám při koupi toho kreviního testu měla sdělit, jestli test zachytává IgG vzniklé i vakcinací, nebo pouze ty "přirozeně vzniklé" infekcí.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #34 kdy: 07 Prosince 2021, 04:33:08 »

K tomu ještě jedno info - zeptejte se předem jaké hodnoty jejich přístroj zvládá. Já se nezeptal a dostal jsem tento "výsledek" :
Citace
Výsledky vyšetření:
Metoda Výsledek
anti-SARS-CoV-2 (IgG kvant.) .................................... Pozitivní >250,000 U/ml
Komentář: Hodnocení vyšetření: negativní pozitivní
anti-SARS-CoV-2(U/ml): <0,8 >=0,8
rozsah měření: 0,4 - 250 U/ml
anti-SARS-CoV-2 pozitivní:
Výsledek laboratorního vyšetření prokázal přítomnost IgG protilátek proti hrotovému proteinu SARS-CoV-2, svědčící o
prodělané infekci (anamnestické titry), či o sérokonverzi po vakcinaci proti viru SARS-CoV-2.
...

Protilátky jsem si nechal dělat abych se kvalifikovaně rozhodl kdy si nechám vpálit třetí dávku. Nejprve jsem byl samozřejmě ohromen - mám tolik protilátek, že šla ručička přístroje "za roh" , nicméně pak jsem začal hledat a zjišťovat co to znamená. No a zjistil jsem, že po úspěšné dvoudávkové vakcinaci stoupá hodnota na úroveň jednotek tisíc U/ml a že slušná hodnota je někde okolo 2000 U/ml. Takže to, že mám více než 250, což může být také pouhých 252 je pro mně informace hodnoty vyhozené pětistovky do koše.

Tož tak.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #35 kdy: 07 Prosince 2021, 07:14:42 »

Novinka od NSS – výhrada svědomí a očkování https://stavbeznouze.cz/blog/nss-vyhrada-svedomi-a-ockovani/
Jak dostat očkovací vyhlášku před Ústavní soud? https://stavbeznouze.cz/blog/jak-dostat-ockovaci-vyhlasku-pred-ustavni-soud/
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Šušínek

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #36 kdy: 07 Prosince 2021, 09:17:28 »

I když Pekovou beru malinko s rezervou, toto je zajímavý video.
https://www.youtube.com/watch?v=pFLd9xC6iZA
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #37 kdy: 07 Prosince 2021, 15:24:20 »

Komentář: Hodnocení vyšetření: negativní pozitivní
anti-SARS-CoV-2(U/ml): <0,8 >=0,8

Protilátky jsem si nechal dělat abych se kvalifikovaně rozhodl kdy si nechám vpálit třetí dávku. Nejprve jsem byl samozřejmě ohromen - mám tolik protilátek, že šla ručička přístroje "za roh" , nicméně pak jsem začal hledat a zjišťovat co to znamená. No a zjistil jsem, že po úspěšné dvoudávkové vakcinaci stoupá hodnota na úroveň jednotek tisíc U/ml a že slušná hodnota je někde okolo 2000 U/ml. Takže to, že mám více než 250, což může být také pouhých 252 je pro mně informace hodnoty vyhozené pětistovky do koše.

Těch jednotek, ve kterých se výsledky uvádí je víc. Problém více různých jednotek pro různé testy by se měl vyřešit tím, že se uvádí přepočet na mezinárodní BAU jednotky. V protokolu by mělo být uvedeno hraniční množství pro použitý test a ve Vašem případě to je 0,8. Alespoň tak to čtu. To číslo se může zdát podezřele malé, ale patrně to tak je.

Například tady v odstavci "Jak mám rozumět číslům, která ve zprávě dostanu?", je také uvedena hranice 0,8 - 1,1.

V těch asi dvou protokolech co jsem viděl, byla hranice uvedena pro obojí. Jak pro jednotky, ve kterých vyhodnocuje použitý test, tak pro BAU jednotky.
IP zaznamenána

Šušínek

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #38 kdy: 08 Prosince 2021, 13:58:11 »

Koukám na tu statistiku nahoře, 7 lidí zrovna tady pro povinné očko?  Asi úředníčci...

https://advokatnidenik.cz/2021/12/07/k-diskusi-k-navrhu-novely-ockovaci-vyhlasky-v-souvislosti-s-ockovanim-proti-covid-19/

IP zaznamenána

mexiko30

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #39 kdy: 10 Prosince 2021, 11:49:06 »

Ve sbírce zákonů v pátek vyšla vyhláška, která od března zavádí povinné očkování proti covidu pro lidi nad 60 let a vybrané profese.
Vyhláška zavádí povinnost nechat se proti covidu očkovat pro zdravotníky včetně studentů medicíny, zdravotnických škol a ostatních zaměstnanců zdravotnických zařízení.
Povinnost by měla platit také pro pracovníky v sociálních službách, hasiče včetně části dobrovolníků, vojáky a jejich aktivní zálohy, policisty a městské strážníky nebo celníky.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/povinne-ockovani-koronavirus-cesko-zdravotnici-hasici-policiste-lide-nad-60-let_2112101025_aur
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 839
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #40 kdy: 10 Prosince 2021, 12:51:25 »

IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #41 kdy: 14 Prosince 2021, 21:33:51 »

IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #42 kdy: 15 Prosince 2021, 12:07:16 »

>ladin: tak to je opravdu mimořádný počin - uznejte, že na dnešní hyperkorektní dobu to má něco do sebe :D
« Poslední změna: 15 Prosince 2021, 12:16:43 od IZS »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 892
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #43 kdy: 15 Prosince 2021, 13:54:56 »

Fajn satira, ale kdyby ti "odmítači" měli na prsou žlutou hvězdu a místo kabinek s označením Vlčí doupě a Vůdcův bunkr byla Osvětimská sprcha nebo Buchenwaldská dovolená, bylo by to také přijmuto mainstreamem v klidu a s nadhledem?
IP zaznamenána

arwi

  • Příspěvků: 98
    • Zobrazit profil
Re:Povinné očkování
« Odpověď #44 kdy: 15 Prosince 2021, 14:18:36 »

Sice nejsem ze skupiny ohrožené, ani povinné, ale i tak zajímavá informace z komunikace s Pro Libertate:

"Prozatím Vás snad uklidní, že z právní analýzy obsahu vyhlášky nevyplývá, že by zaváděla očkování jako podmínku výkonu povolání (jako třeba žloutenka u zdravotnického personálu) a absence očkování proti kovidu tak není důvodem k rozvázání pracovního poměru a nebo zrušení služebního poměru. Stále také platí, že očkování není uvedeno na seznamu očkovacích látek, jimiž jedině lze dle zákona provádět povinná očkování a nezdá se, že by na seznam pro rok 2022 mělo být toto očkování zařazeno. Seznam se vytváří podle antigenního složení očkovacích látek a vzhledem k tomu, že žádná z vakcín proti kovidu antigen neobsahuje, není možné je do seznamu zařadit. Legálním způsobem tak není aktuálně čím povinně očkovat. "

Takže se asi počítá v plánech našich dobrodinců s Valnevou nebo bude stát si nadále vytírat se zákony...
IP zaznamenána
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8