30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pardubice - údajné změření 126 km/h Novinky - LTI 20-20 laser  (Přečteno 1903 krát)

TheWeekendDriver

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil

Dobrý den,

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/co-se-stalo-ptal-se-straznika-mladik-ktery-se-ritil-pardubicemi-rychlosti-126-km-h-40377594

Co myslíte, 126 km/h + odečet, je toto hratelné? Téma mi je blízké, tak sdílím s experty zde  ;) .

Samozřejmě bude záležet na spisu, ale stejně by mě scénář obhajoby rychlosti dost zajímal.

s pozdravem,

FF
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Pardubice - údajné změření 126 km/h Novinky - LTI 20-20 laser
« Odpověď #1 kdy: 10 Listopadu 2021, 15:38:16 »

Hratelne to urcite je. Jsem zvedav na fotku z radaru, protoze to bylo jen tak z ruky pres strechu vozidla MP a predtim tam projelo jine auto. Dost mozna bylo mereni neplatne.

A druha vec - dle videa zmerene vozidlo zmizelo docela na dlouho straznikum z dohledu. Ze vy jste predtim jel jako spolujezdec a za kruhacem si presedl a ridic odesel? (A doufam, ze jste jim nenapovidal neco jineho).
IP zaznamenána

TheWeekendDriver

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Pardubice - údajné změření 126 km/h Novinky - LTI 20-20 laser
« Odpověď #2 kdy: 10 Listopadu 2021, 15:46:11 »

Netuším, jak "řidič" argumentoval. Ale bylo by na místě důležité tímto argumentovat? Já bych se s hlídkou nebavil, řidičák jim nedal a že jsem neřídil bych doplnil až do odvolání k rozhodnutí.

Já se osobně nerad dohaduji s těmito personami.

Za reakci děkuji.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Pardubice - údajné změření 126 km/h Novinky - LTI 20-20 laser
« Odpověď #3 kdy: 10 Listopadu 2021, 15:49:36 »

Ano, omezit komunikaci maximalne na "dobry den" a "nashledanou" je uplny zaklad. Pokud k tomu doslo, prostor pro manevrovani je a prave vsechno toto muze byt doplneno v odvolani. Rozhodne je treba nahlednout do spisu a poradne si shlednout zaznam z radaru a od opicajta.
IP zaznamenána

TheWeekendDriver

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Pardubice - údajné změření 126 km/h Novinky - LTI 20-20 laser
« Odpověď #4 kdy: 10 Listopadu 2021, 15:59:55 »

Myslim, že jestli jim papíry dal, tak mu je strážníci určitě nevrátili. Díky, za názor  :)
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil
Re:Pardubice - údajné změření 126 km/h Novinky - LTI 20-20 laser
« Odpověď #5 kdy: 10 Listopadu 2021, 16:20:14 »

Tak to myslite spatne.
IP zaznamenána