30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: rychlost na přejezdu  (Přečteno 1777 krát)

kiterr

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
rychlost na přejezdu
« kdy: 17 Října 2021, 22:39:24 »

Dobrý večer,
 před 5ti měsíci jsem dostal pokutu za rychlost. A dnes v noci mi naměřili 106 km/h na přejezdu kde je 30km/h. Sepsali protokol. Mám nějakou šanci z toho vyváznout abych nepřišel o řidičák?
Děkuji za případné rady
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:rychlost na přejezdu
« Odpověď #1 kdy: 17 Října 2021, 22:43:16 »

Nějaká šance je vždy, nicméně bych raději předem počítal s nejhorším. Záleží, jak moc vám na ŘP záleží. Pokud je to pro Vás naprosto zásadní záležitost a ŘP vás i živí, pak bych možná rovnou zvážil vyhledání služby typu nezaplatim.cz. Sice za to něco zaplatíte, ale udělají pro Vás možné maximum a nebudete s tím mít větší starosti. Alternativně to můžete zkusit řešit zde na fóru a i zde se vám nějaké pomoci dostane, nicméně celá ta práce a odpovědnost bude na Vás. Předpokládám, že žádné předchozí zkušenosti se správním řízením nemáte a pro začátek jste si vybral hodně hardcore kalibr.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

kiterr

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:rychlost na přejezdu
« Odpověď #2 kdy: 17 Října 2021, 22:47:01 »

Děkuji Vám za radu  :)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 999
    • Zobrazit profil
Re:rychlost na přejezdu
« Odpověď #3 kdy: 17 Října 2021, 22:53:51 »

Jakým měřidlem a jakým způsobem (a z jakého směru) Vás na tom přejezdu změřili? Co je napsáno v tom protokolu? Co jste jim na místě řekl? Podepisoval jste něco (co?)? Měl jste při komunikaci s opicajty (PČR nebo městapo?) po celou dobu nasazenou roušku/respirátor? Zkuste tu příhodu popsat nějak důkladněji.
IP zaznamenána

kiterr

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:rychlost na přejezdu
« Odpověď #4 kdy: 18 Října 2021, 00:07:39 »

blesklo to na mě když jsem byl na přejezdu zezadu z Oktávky PČR stojící před přejezdem, měřidlo nevím. Řekl jsem že jsem debil co chtěl být brzy doma :-)) Roušku neměl nikdo. Podepsal jsem protokol ve kterém bylo kde a kolik jsem jel.
IP zaznamenána

Kadel42

  • Příspěvků: 59
    • Zobrazit profil
Re:rychlost na přejezdu
« Odpověď #5 kdy: 18 Října 2021, 07:14:56 »

Takže jinými slovy jste se ke všemu přiznal?
IP zaznamenána