30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: D1 - Jihlava: šetříme naše lesy  (Přečteno 153 krát)

max

  • Příspěvků: 178
    • Zobrazit profil
D1 - Jihlava: šetříme naše lesy
« kdy: 11 Října 2021, 20:18:11 »

10. 8. 2021 řidič zprasil 'opravenou' (konečně) dé jedničku v úseku, kde ještě silničáři neodstranili směrovací desky, přenosné 80 km/h a ŘSD nedemontovalo úsekáč, ukrutnou rychlostí 96 kmh.

V Jihlavě proto nezaháleli a dokud to jde, tak budou pumpovat prachy, co to dá. Inu poslali klasickou zaplať/bonzuj výzvu, kterou mj. doplnili o následující:

Citace
Přestupek je řádně zadokumentován s kompletní sadou fotodokumentace zachycující lokalitu, kde byl přestupek spáchán, a vozidlo shora uvedené registrační značky. Fotodokumentaci nezasíláme elektronicky ani v listinné podobě. Právo na pořízení kopie spisu je spojeno s právem nahlížení do spisu. Ustanovení §38 odst. 4 správního řádu neváže právo nahlížet do spisu právo na zaslání kopií písemností poštou nebo elektronicky. V případě Vašeho zájmu o nahlédnutí do fotodokumentace se sjednejte termín návštěvy u odboru dopravy, Magistrátu města Jihlavy. Toto nahlédnutí však nemá vliv na splatnost úhrady určené částky v zákonné lhůtě.

Klasicky odesláno z tiskárny výzev v ČB. Tentokráte jim provozovatel už ani nestojí za vytisknuté razítko a podpis, a nebo 'digitální podpis'.

Ovšem nad dovětkem v závěru dopisu už zůstává opravdu rozum stát. Tohle je čisté D-F řečené "hele zmrde, my na tebe něco máme, my ti to neukážeme a když nám všas zaplatíš, tak na to zapomeneme". Jo a jestli se chceš na spis podívat, tak se objednej, protože mrdat Správní řád.
IP zaznamenána