30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: zajišťování vozidel kvůli dlužné pokutě  (Přečteno 3932 krát)

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:zajišťování vozidel kvůli dlužné pokutě
« Odpověď #15 kdy: 27 Září 2021, 11:37:45 »

Asi může teoreticky nastat i situace, že o tom sám neví, pokud si např. nepřebírá poštu.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 472
    • Zobrazit profil
Re:zajišťování vozidel kvůli dlužné pokutě
« Odpověď #16 kdy: 06 Října 2021, 11:56:35 »

Ja tomu nerozumim, ale domnivam se ze toto zavest do praxe by mohlo zpusobit nemale zaloby. Neumim si predstavit situaci ze zamestnavatel sveri zamestnanci jizdu sluzebnim autem, ridic ma nezaplacenou pokuticku a fizli, celnici nebo nejaky zednik provozovateli, zcela jinemu subjektu seberou RZ cimz mu fyzicky zabrani nakladani s majetkem a zpusobi ujmu za neco, co provozovatel nemuze ani zjistit a ani ovlivnit. Je jedno jestli je to kamion ciziho dopravce nebo auto leasingovky nebo auto pribuzneho ci kamarada.

Posledni dobou si stale kladu otazku jestli snim, ci bdim.

No už se na to těším, to bude můj případ. Otec má dluhy z podnikání, má exekuci na důchod, takže bere minimální důchod a není mu více co sebrat. Ty dluhy stejně do smrti nezaplatí. V minulosti jsem ho instruoval, ať žádné pokuty v příkazním neplatí, ať se celní správa v klidu postaví do fronty. Jeho dluhy podědit nemohu, protože se vzdám dědictví, veškeré nemovité i movité věci včetně auta jsou moje a  mám na to doklady. Má pochopitelně i nějaké nezaplacené pokuty. Koupil jsem mu  nákupní tašku, kde je v TP veden jako provozovatel, ale já jsem vlastník. Už se těším až ho pomahači lapnou.
IP zaznamenána