30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Záznam o vyžívání udajů v registru obyvatel - záznam policie  (Přečteno 5203 krát)

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Záznam o vyžívání udajů v registru obyvatel - záznam policie
« Odpověď #15 kdy: 07 Září 2021, 14:49:53 »

No uplně obvyklým způsobem ne. Hned ze začátku jsem zjistil, že komisař, co si mě předvolal má odpolední, tím pádem mě měl na starosti jeho šéf. Tak jsme mu to zpackané předvolání trošku vytmavil, šéf se za něj několikrát omluvil a vypadalo to, že to myslí i upřímně. Jinak sepsání podání probíhalo v přátelském duchu, já odpovídal a on nahlas říkal, co tam píše, abych ho mohl popřípadě opravit. Párkrát jsme se i zasmáli, říkal, že kvůli jedné koruně ještě nikoho nevyslýchal.

Pak nakonec, když jsem žádal 60 kč za cestovný, tak vypadal, že by mi to nejradši dal z vlastní kapsy, jen aby nemusel dělat další papírování kvůli tomuto.

Také se mě ptal, jestli chci být uveden jako poškozený, což jsem odmítl, protože nechci riskovat, že budu muset jít ještě svědčit k soudu kvůl takové krávovině.

Kdybych věděl, o co šlo, tak se na ně vyprdnu, ale byl jsem fakt zvědavý, jestli jde o toto, nebo o něco horšího...
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 199
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Záznam o vyžívání udajů v registru obyvatel - záznam policie
« Odpověď #16 kdy: 07 Září 2021, 15:08:17 »

On se omluvil, aby s tim nemel papirovani a taky by mel carku - tedy ucelove chovani.

Slusnost od fizla je asi to stejne jako chtit panu ve verejnem dome.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Záznam o vyžívání udajů v registru obyvatel - záznam policie
« Odpověď #17 kdy: 07 Září 2021, 15:16:03 »

Tak tady bych se ho asi zastal, papírování by měl stejně i kdyby se neomluvil a podle mě to vypadlo i že to myslí upřimně, dokonce řekl, že mu sáhne na premie (což už zase beru s rezervou :) ) . Jinak docela mě potěšilo, že i na podvodníky z FB marketů někdy dojde...
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 199
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Záznam o vyžívání udajů v registru obyvatel - záznam policie
« Odpověď #18 kdy: 07 Září 2021, 18:20:41 »

Sahnuti na premie pokud to neni jeho milacek mu jen dava moznost je nevyplatit, nebo je dat nekomu oblibenejsimu.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Záznam o vyžívání udajů v registru obyvatel - záznam policie
« Odpověď #19 kdy: 08 Září 2021, 10:48:02 »

Mám ještě jednu otázku, na konci této schůzky, jsem si chtěl vyfotit jeden papír, ale komisař říkal, že zde není dovoleno fotit ani natáčet, protože to je pracoviště ve speciálním režimu (jestli si to dobře pamatuji), ale že mi udělá kopii toho, co si chci vyfotit. Na moji otázku, jak by to teda řešil, kdybych si chtěl toto jednání natočit odpověděl, že by se muselo zažádat o speciální místnost se záznamovým zařízením a záznam by mi poskytli. Neví někdo, co je "pracoviště ve speciálním režimu" a jakou to oporu v zákoně? A má někdo zkušenosti s nahráváním v těchto "pracovištích ve zvláštních řežimech"? Nemyslím skryté nahrávání.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Záznam o vyžívání udajů v registru obyvatel - záznam policie
« Odpověď #20 kdy: 08 Září 2021, 11:03:43 »

Nejspíš jen vymyšlená výmluva. Bylo někde na vstupních dveřích upozornění na zákaz nahrávání apod.?
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Záznam o vyžívání udajů v registru obyvatel - záznam policie
« Odpověď #21 kdy: 08 Září 2021, 11:27:48 »

Tak to už si bohužel nevzpomenu... Ale nepřišlo mi to jako výmluva, pač sem se na to ptal až uplně na konci a spíše hypoteticky
IP zaznamenána