30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zeman vs Hřib  (Přečteno 3396 krát)

Sakhal

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Zeman vs Hřib
« kdy: 07 Září 2021, 17:34:56 »

Zemana nemám rad, Hřiba mám rad asi stejně tak jako Zemana....nu tohle mi přišlo zajímavé..

https://www.hrad.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/aktualni-tiskove-zpravy/otevreny-dopis-prezidenta-republiky-primatorovi-hl.-m.-prahy-16092#from-list
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #1 kdy: 07 Září 2021, 19:26:07 »

By mně zajímalo, co bylo spouštěčem. Že by bramboře nepomohlo ani právo přednostní jízdy, aby se někam dostal? Nebo některý z jeho posluhovačů, či loutkařú nedojel na alci včas?
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #2 kdy: 07 Září 2021, 19:55:43 »

Pro tento vychovny pocin pana presidenta ma hebrejstina (i jidis) prilehave slovo - chucpe. Ten, kdo zacal s ideologickou destrukci prazske dopravy neni rozhodne Hrib a/nebo jeho zarostly poskok-experimentator Scheinherr. Prazsky ridic velmi casto se slzou v oku vzpomene na pusobeni zmetka Dolinka a jeho dominy Krndy. Kdo ma dobrou pamet nemuze zapomenout na promyslene akce "Mazanka" (to byl alespon obycejny zlodej a individualni dopravu likvidoval bez jakychkoli ideovych pohnutek).
Mym osobnim favoritem na prvni misto v soutezi o devastaci individualni dopravy v Praze je exot Hudecek. Ten clovek byl primatorem ani ne jeden a pul roku a dokazal napriklad polozit zaklady likvidace dopravy na Smichove nebo pripravit uzavreni Smetanova nabrezi. I silene napady jako snizovani poctu jizdnich pruhu vsude mozne, zavadeni cyklopruhu a rozmydleni magistraly na neprujezdne kousky bez jakekoli nahrady typu dokonceni vnejsiho obchvatu pochazi z pera jeho teamu vedeneho povestnym retorem Parizkem.

A neni mozne nepojmout podezreni, ze likvidace prazske dopravy je nejakym promyslenym aktem pomsty venkova, specialne dalneho vychodu - z vyse zminenych potentatu pouze Bem je prazak - a ten, jak vime, je ideologie prost, tam slo ciste o prachy.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #3 kdy: 07 Září 2021, 19:59:09 »

swenak> Nehledal bych za tim nic tak sofistikovaneho ... budou volby, je treba pomoci 'tem spravnym'. Byt i jen ponafavanim a okusovanim kotniku.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #5 kdy: 08 Září 2021, 15:25:16 »

swenak> Nehledal bych za tim nic tak sofistikovaneho ... budou volby, je treba pomoci 'tem spravnym'. Byt i jen ponafavanim a okusovanim kotniku.

Pořád lepší ANO, než Pyjrádská svoloč...... a že je Hřib magor, o tom myslím není sporu.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #6 kdy: 08 Září 2021, 15:27:25 »

Co vám ti piráti tak hrozného udělali? Tisíckrát lepší pirat než mít tady z ČR anofert.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #7 kdy: 08 Září 2021, 15:30:25 »

Co vám ti piráti tak hrozného udělali? Tisíckrát lepší pirat než mít tady z ČR anofert.

Pyjrádi = ultralevičácká banda. Musím vysvětlovat, co dělají? Tady na fóru snad ne. Jen podotek, zkurvili Prahu víc, než Krnáčová a její předchůdci. Pokud jde o ANO, nevadí mi. Jsou mi fuk.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #8 kdy: 08 Září 2021, 15:32:43 »

Zlatá Krnda... (nikdy bych si nemyslel, že tohle napíšu, ale pirátský Hřib je neštěstí...)
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #9 kdy: 08 Září 2021, 15:35:02 »

Citace
Pyjrádi = ultralevičácká banda
Nic ve zlém, ale tohle máte ze své hlavy, nebo opakujete co vám pitomio a bureš povídají? A máte nějaký příklad v čem jsou ultra levicový?
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #10 kdy: 08 Září 2021, 15:38:02 »

Teda rozhodně nechci zrovna tady zabředávat do nějakých ideologických sporů, ale o levičáctví Pirátů snad pochyb býti nemůže ne? Je to ta zelená progresivní eurolevice, to snad je bez pochyb.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #11 kdy: 08 Září 2021, 15:43:31 »

No jenomže původně jsme se bavili o "ultra levičáctví" pirátů. Jinak mně vždycky přijde zajímavé, že když přijde řeč na piráty, tak se vyrojí spoustu nálepek, ale žádný konkrétní příklad toho údajného ultralevičáctví. Jako větší ultralevičák mi přijde bureš, co si odsává ze státního rozpočtu miliardy do firem, co (ne)vlastní
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #12 kdy: 08 Září 2021, 15:48:27 »

No jenomže původně jsme se bavili o "ultra levičáctví" pirátů. Jinak mně vždycky přijde zajímavé, že když přijde řeč na piráty, tak se vyrojí spoustu nálepek, ale žádný konkrétní příklad toho údajného ultralevičáctví. Jako větší ultralevičák mi přijde bureš, co si odsává ze státního rozpočtu miliardy do firem, co (ne)vlastní

Zjevně máte rád, když za vás rozhodují lidé, kteří vědí lépe, než vy, co je pro vás dobré. Tj. pyjrádi, EU atd. Celá ta sebranka v čele s ulhaným alienem Bartošem, neschopným volebním managerem Ferjenčíkem, udavačem Peksou atd. Jo zapoměl jsem na vychrupenou trpajzlici Olinku, co se rozbrečela u soudu s Nelou Liskovou..... :-)
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #13 kdy: 08 Září 2021, 15:50:36 »

Citace
Pyjrádi = ultralevičácká banda
Nic ve zlém, ale tohle máte ze své hlavy, nebo opakujete co vám pitomio a bureš povídají? A máte nějaký příklad v čem jsou ultra levicový?

Nevím, kdo je pitomio a bureš, sorry jako. Zajímají mě zcela konkrétní šílenosti, co v Pze páchají zkurvení zmrdi typu Kolář, Čižínský, Scheisseherr - pod hlavičkou vrchního pyjráda hadovky smrdutého.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Zeman vs Hřib
« Odpověď #14 kdy: 08 Září 2021, 15:58:50 »

No pokud víte, co je pyjrád, tak také víte, co je pitomio a bureš. Ale jak jsem psal výše, zatím jste tady vypsal všechny možné nálepky, urážky + jeden rádobyvtipný obrázek, ale žádný příklad toho údajného ultralevičáctví...
IP zaznamenána