30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Říčany - výzkum na datech z úsekového měření  (Přečteno 8516 krát)

Palda

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Říčany - výzkum na datech z úsekového měření
« kdy: 08 Března 2020, 18:44:16 »

Zaujal mně výzkum Karlovy Univerzity a Hertie School na datech z Říčan - město poskytlo informace o všech prujezdech usekovým měřením od srpna 2014 do srpna 2018 dostupný research paper zde: https://www.cesifo.org/DocDL/cesifo1_wp8043_0.pdf

Požádal jsem podle 106 Říčany o stejná data, včetně dat od srpna 2018 do konce roku 2019.
IP zaznamenána

bonjour

  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Říčany - výzkum na datech z úsekového měření
« Odpověď #1 kdy: 23 Března 2021, 20:26:02 »

A poslali neco?
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:Říčany - výzkum na datech z úsekového měření
« Odpověď #2 kdy: 24 Března 2021, 15:05:54 »

říčanům se s jejich průsery moc ven nechce, možná se to trochu upraví bez kořena, ale za kořena měli párkrát na krku exekuci a blokaci majetku, protože ignorovali pravomocné rozhodnutí soudu dle 106, nebo se snažili kličkovat (napálit cenu za přípravu informací atd, což šlo kraj, soud atd). prostě je to zmrdský kraj, jak se jim nepasuje něco do jejich šmelin, dělají problémy
IP zaznamenána

Palda

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Říčany - výzkum na datech z úsekového měření
« Odpověď #3 kdy: 26 Května 2021, 16:47:39 »

Popravdě napsali mi "fuck off". A neměl jsem v té době bohužel úplně prostor se tím víc zabývat.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:Říčany - výzkum na datech z úsekového měření
« Odpověď #4 kdy: 13 Června 2021, 18:58:47 »

jen rychle jsem to prolétl, ale nechápu, jak se mohou odvolávat na to, že informace nemají, když je poskytli "smluvnímu subjektu". takže je mít museli
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 074
    • Zobrazit profil
Re:Říčany - výzkum na datech z úsekového měření
« Odpověď #5 kdy: 13 Června 2021, 20:50:24 »

Taky mi to přijde divné - oni něco poskytli, ale teď oni sami neví, co přesně poskytli.
IP zaznamenána