30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: HELMUT  (Přečteno 14036 krát)

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
HELMUT
« kdy: 30 Srpna 2019, 12:52:04 »

Jak  tak procitam, posledni dobou se tu objevuji s nim neuspechy a tak by bylo mozna dobre se podelit jak ho presne pouzivate, z meho pohledu tam bude nejaka faze asi spatne. Pouzivame Helmuta pomerne v sirokem okoli a zatim vzdy bez problemu a bez zpochybneni uradem.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #1 kdy: 30 Srpna 2019, 19:56:24 »

Téma jsem přemístil, do ukončených případů nepatřilo.

Helmuta jsem nikdy nepoužil, čili za mne WIN:LOST je 0:0.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #2 kdy: 31 Srpna 2019, 19:37:10 »

FOMP: Ale Helmut se používá na různé způsoby.. od nahlášení fiktivní osoby s náhodnou adresou kde dopis nikdo nevyzvedne.. po nahlášení reálného spolupracujícího zahraničního Helmuta který poštu vyzvedává a reaguje..
IP zaznamenána

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #3 kdy: 02 Září 2019, 09:48:57 »

No prave bych rekl ze ten nekomunikujici Helmut je chybou.
IP zaznamenána

Vypokutovaný

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #4 kdy: 28 Srpna 2021, 04:16:18 »

Má někdo nějaký update tady k tomu tématu?
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #5 kdy: 14 Září 2021, 08:44:59 »

No aktuálně mam lost u helmuta na mhmp, helmut nahlášen, předvolání doručeno do schránky, helmut se přiznal dopisem na tiskopise který poslali a rovnou se omluvil že z pracovního vytížení se nebude řízení účatnit aby mu poslali jen kolik kam má poslat. Následně půl roku klid a sprdel, jakákoli argumentace nepodstatná i ministersvo dopravy si stím vytřelo prdel. Dost mě to naštvalo protože jak správní tak odvolačka operují s argumenty typu "nepodařilo se helmuta dohledat v registru obyvatel cr tak je důvodné podezření že je to jen taktika provozovatele" atd.
Podobný průběh mám i z jiného úřadu kousek od Brna, je tu někdo komu helmut funguje nebo je tahle cesta zavřena?
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #6 kdy: 14 Září 2021, 09:19:07 »

Sorry, ze neodpovim, ale jeste otazky pridam. V tomto konkretnim pripade me udivuje rychlost MHMP a ministerstva, to byla vzdy cerna dira. Byl ten pripad necim specificky, ze se na nej zamerili? Byl Helmut v prubehu predvolan na podani vysvetleni nebo ustni jednani, jak zde bylo reportovano u vice pripadu?

Registr obyvatel CR? Kdo vsechno tam je? Mam na jednu provokaci pripraveneho realneho Helmuta, uvedeneho v ceskem obchodnim rejstriku dokonce s ceskou adresou. Ale tam mi naopak jde o to, aby v nej urad alespon z pocatku neveril.

Nezkousel nekdo jit cestou realnych lidi, kterym je system zcela ukradeny a jsou nepostizitelni? Znam par takovych, co za krabici "vina" udelaji cokoli a bezne se na jim pridelenou dorucovaci adresu chodi ohrat, takze ani prebirani pisemnosti by nebyl problem...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #7 kdy: 14 Září 2021, 09:34:43 »

V tomto konkretnim pripade me udivuje rychlost MHMP a ministerstva, to byla vzdy cerna dira.

Časy se mění, z ministerstva začínají padat rozhodnutí v rozumné době.

Nezkousel nekdo jit cestou realnych lidi, kterym je system zcela ukradeny a jsou nepostizitelni? Znam par takovych, co za krabici "vina" udelaji cokoli a bezne se na jim pridelenou dorucovaci adresu chodi ohrat, takze ani prebirani pisemnosti by nebyl problem...
Takové lidi hledám jako zmocněnce k nahlížení do spisu, když to holt nejde poslat datovkou, ale najít fakt uleželého bezďáka který má platnou občanku a pochopí, co se od něj chce (listovat hodinu spisem a nechat se v teple řádně rozvinout a pak vzít kopii spisu s sebou) je nad mé sociální možnosti :-(
IP zaznamenána

grg

  • Příspěvků: 89
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #8 kdy: 14 Září 2021, 11:33:43 »

To bude tým, že vlastnosti:
fakt uleželého bezďáka
má platnou občanku a pochopí, co se od něj chce
sú v zásade protichodné.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:HELMUT
« Odpověď #9 kdy: 14 Září 2021, 23:50:29 »

Hele nevim, je pravda že jsem je možná trochu nasral tím že jsem je přirovnal k úředníkům třetí říše a taky "citoval" Orwella v původní délce  :D kazdopádně bylo tam i pár dobrých bodů pro odvoání, myslím. Třeba špatně číslované stránky atp.
IP zaznamenána