30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h  (Přečteno 9238 krát)

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #30 kdy: 06 Září 2021, 14:02:43 »

naštěstí mně tyhle města turisticky nelákají a pracovně jsou mimo, akorát to je jak mor a budou další
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #31 kdy: 06 Září 2021, 14:51:09 »

Kdyz auta zakazou uplne, klesnou smrtelne nehody za ucasti automobilu na nulu...
Tak když se jednou provždy snížila nehodovost způsbená splašenou drožkou a klesla na minimum kriminalita v oblasti krádeží koní, proč by se státní správě a samosprávám nepovedlo zatočit i s tímhle...
IP zaznamenána

mexiko30

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #33 kdy: 09 Září 2021, 08:59:04 »

naštěstí mně tyhle města turisticky nelákají a pracovně jsou mimo, akorát to je jak mor a budou další
Hlavně se píše jen o těch největších, ale těch měst kde už 30km/h v centru je opravdu hodně. Na poloprázdné čtyřproudovce to je pak fakt výhra..
IP zaznamenána

Natean

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 58
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #35 kdy: 10 Září 2021, 10:35:46 »

Pan redaktor je pisalkovsky kjeten, nic vic, nic min.

Presne v tomto duchu v sousedici vesnici nekdo rozhodl ze tam daji taky 30kmh. Necely kilometr prujezdu je tricitka. Provoz velmi slaby, je to vesnice. Samozrejme ze tam maji povoleno merit zednici. Tak doufam ze to odnese co nejvic mistnich. Ze to je lehce o noty asi netreba zminovat. Ja pro jistotu odvracim hrozici nebezpeci jeste zvukovym znamenim protoze si uvedomuju zvlaste v noci to nebezpeci ktere hrozi. V noci tam poradne nesviti ani svetlo ale maximalne 30kmh. Ja se jen divim ze tam mistni nenabehnou s flexou, smik a znacka neni...
« Poslední změna: 10 Září 2021, 10:37:17 od František Dobrota »
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #36 kdy: 10 Září 2021, 10:53:25 »

Citace
Pan redaktor je pisalkovsky kjeten, nic vic, nic min.

Dovolím si nesouhlasit, já se u jeho článků docela zasměju a přijde mi, že ani on to nebere moc vážně. Mezi jeho skvosty patří reportáže o tom, jak navštívil bordel s umělou pannou, spaní mezi bezdomovcema v Praze a nebo si zahrál na cyklozmrda a jezdil s cedulí širokou přesně 1,5 metrů na kole
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #37 kdy: 10 Září 2021, 11:47:28 »

Mozna o sukani s umelo pannou dokaze podat verohodnou vypoved, ja ten nazor s Vami nedilim. Je jasne ze ve spicce a tam kde je to neprujezdne se tvori kolony a tim narusta cas a klesa rychlost. Jenze ta neprujezdnost nemusi trvat vecne, tak at pisalek provede test znova ve 3 hodiny rano. A napise jaky byl casovy rozdil. Pak to bude mit rozhodne vetsi objektivitu.

Ja s plosne zavadenyma 30kmh nesouhlasim, mame jich zde taky nekolik a vnimam to jako neskutecnou buzeraci. Chapu je treba u skol, nakupnich center, sidlist kde se stejne neda jet rychleji, ale ne plosne omezeni na celou oblast.

U nas na ulici kde bydlim zadna tricitka neni a presto tam nikdo nejezdi o moc rychleji. Je to dano charakterem komunikace, jeji sirkou atd. Ale jen co z ni vyjedu tak jedu rozhodne rychleji a ano, jsem nezodpovedny takze obcas i vyrazne rychleji nez je povoleny limit. Typicky v podvecer, v noci atd.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #38 kdy: 16 Září 2021, 20:00:53 »

To by nešlo, aby Paříž v tom zůstala osamocená.

https://echo24.cz/a/SPfcU
IP zaznamenána

vita.nek

  • Příspěvků: 55
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #39 kdy: 16 Září 2021, 22:34:11 »

Dovolím si nesouhlasit, já se u jeho článků docela zasměju a přijde mi, že ani on to nebere moc vážně. Mezi jeho skvosty patří reportáže o tom, jak navštívil bordel s umělou pannou, spaní mezi bezdomovcema v Praze a nebo si zahrál na cyklozmrda a jezdil s cedulí širokou přesně 1,5 metrů na kole

Památný je především jeho článek o řízení pod vlivem alkoholu, kde po vypití dvou piv absurdně předváděl takřka těžkou opilost. Mimochodem Vám přišlo jeho konání s 1,5m cedulí přilepenou na sedátko vhodné do provozu?
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #40 kdy: 17 Září 2021, 08:53:22 »

Mam na toho blbecka svuj vlastni nazor, je to zaprodanec a presstitut. Ze zurnalistiky se stala zumpa v niz jde o to kdo vytahne smradlavejsi hovinko a jak dalece v nem pujde prosadit nazor zadavatele. Kdyz se rekne novinar, je to pro mne ta absolutni spodina bez svedomi. Cest vyjimkam.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #41 kdy: 17 Září 2021, 10:41:23 »

Je to strašný co se poslední roky děje.. u moci jsou největší blbci a ti produkují takové zhovadilosti.. z Evropy dělaj záchranáře světa, tahaj sem černý, řešej emise naprosto debiním způsobem a z lidí se dělají nesvéprávní idioti.. všechno co se vybudovalo s rozumem a pro snadné cestování se ve jménu ekologie a bezpečnosti ničí.. dnes jsem jel z barranďáku směr jižní spojka a opět nějaký vemeno “zlepšilo” dopravu.. ze dvou pruhů je jeden pro bus a ten navíc ústí do toho pruhu pro auta.. jak vůbec může taková hovadina někoho napadnout… je mi z toho velmi špatně.. :x
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #42 kdy: 18 Září 2021, 21:07:09 »

a tak že někoho napadne, to už nepřekvapí
ale to že to někdo schválí a nakonec i zrealizuje, to mě taky překvapuje
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #43 kdy: 19 Září 2021, 09:49:21 »

tohle téma řeším s kolegy ze západu pořád dokola. nutno podotknout, že jsou to staří pardálové se nadhledem a zkušenostmi. jejich názor je takový, že u státu je vesměs rudozelená verbež, takže to vše projde. oni nemají vztah s realitou, prostě každý měsíc cinkne plat, nemusí řešit produktivitu, snažit se o zakázky, výkony... bohužel to se týká i novinářů, na to jsem zahlédl někde dokonce studii. pak se netřeba divit, že nesmyslná témata jsou protěžovaná
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil
Re:Paříž omezila maximální rychlost na 30 km/h
« Odpověď #44 kdy: 19 Září 2021, 11:39:00 »

Někdo je volí. Dobrý článek na tohle téma je v posledním SM Speciálu. Když to budu parafrázovat, vychovali jsme generaci, zvyklou na maximální pohodlí. Ta logicky tíhne doleva. A protože starší spíše pravičáci vymírají, Evropa (západ) čeká levičácká budoucnost. Nerozčiluji se, spíše se připravuji.
IP zaznamenána