30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Stacionarni radar na dalnici v Rakousku  (Přečteno 41625 krát)

Tobin

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #30 kdy: 08 Března 2016, 12:41:28 »

jj. vyhodil jsem to a je zatim klid :) snad uz to propadlo

Tak co jsem slysel (neovereno) tak Vas priste v Rakousku zastavi a pekne Vam to sectou.

Nějak se mi to podařilo nedopatřením odeslat. Mám dotaz, jak tedy zjistili  Rakušáci adresu na kterou Vám
poslali vymahačský dopis?
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #31 kdy: 08 Března 2016, 19:28:08 »

Jednou přišla na firmu obdoba českého napráskacího dopisu a jakési rozhodnutí. Provozovatel vozidla byl zřejmě zjištěn v databázi asfinagu, neboť řidič byl zřejmě změřen ve Vídni mezi mýtnými branami v tunelu mezi Stadlau a Brigitenau. Tak jsme to ignorovali, nebylo to řádně doručeno a nic se neděje. Auťák byl od té doby již v Rakousku několikrát kontrolován a vše v pohodě.
 V Německu mám taktéž zkušenost. Byl jsem v noci změřen na dálnici za mohutného záblesku právě, když jsem vletěl do zúžení asi tak 180. Tenkrát jsem měl docela naděláno, ale nic se také nedělo.
IP zaznamenána

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #32 kdy: 08 Srpna 2023, 11:28:09 »

Má někdo aktuální zkušenost s vymáháním pokut z Rakouska? Pokročili nějak soudruzi? Blýskl mě o půlnoci radar na dálnici, nic hrozného, asi 160km/h, ale platit nehodlám, tak se chci zeptat hlavně na nějaké negativní zkušenosti s vymáháním.
IP zaznamenána

Mikek

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #33 kdy: 20 Srpna 2023, 17:05:23 »

Loni v lete me na dalnici S6 vyfotil stacionarni radar. Prekroceni bylo asi o zavratnych 20km/h. Prisel jeden nedoporuceny dopis asi mesic po prestupku, ktery byl ignorovan a pak uz nic. Uz 11 mesicu klid.
IP zaznamenána

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #34 kdy: 22 Srpna 2023, 08:25:26 »

Tak dneska přišel pozdrav z Rakouska, obyčejným dopisem. Naměřeno opravdu brutálních a smrtících 143km/h na 130 v 23.00h, požadují 45€. Dopis hodím do koše a uvidíme, jak se s tím poperou.
IP zaznamenána

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #35 kdy: 23 Října 2023, 21:05:56 »

Dneska nalezen dopis ve schránce, požadují 90€ nebo ubytování formou náhradního trestu odnětí svobody na 1 den a 17h. Vzhledem k tomu, že bych si rád odpočinul od dětí, zkusím v případě vyzvání využít. Nevíte někdo jak je to se stravou v rakouskem lochu? Mam chut na nejakou rakouskou specialitu  8)
IP zaznamenána

stanice35

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #36 kdy: 23 Října 2023, 22:50:50 »

Předpokládám, že výhrůžky se budou stupňovat, ale jestli to posílají furt obyčejně, tak pohoda.
IP zaznamenána

fredh

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #37 kdy: 29 Listopadu 2023, 17:21:31 »

Ted nedavno prisel z Rakouska dopis, ze jsem pred Vanoci 2022 prekrocil asi o 15km/h, roztrhan. Pak prisel dalsi, taky roztrhan. Pak prisel dopis s dorucenkou - podepsan otcem a mnou roztrhan. Od te doby nic. Uz je to 2-3 mesice. Koupil jsem v lete jine auto a vcera prisel dopis na nove auto od Vidne (pamatuju si, ze jsem predjizdel z pruhu do pruhu nejake auto a najednou blesk - na fotce budou stopro 2 auta), ze chteji 55 EUR - roztrhan :)

Chci vedet, co se bude dit. Bydlime u Rakouskych hranic a jezdime 20km na kebab do Rakouska - zatim me jeste nikdy nezastavili, ale jsem zvedavy... :)
IP zaznamenána

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:Stacionarni radar na dalnici v Rakousku
« Odpověď #38 kdy: 28 Února 2024, 08:59:12 »

Dneska přišel doporučený dopis z Rakouska, za překročení o 13km/h na dálnici chtějí 90e. Nevíte někdo, jak je to s vymáháním (exekucí) podobné debiloviny z Rakouska? Má smysl dávat odpor, že 90e je za tak banální věc moc?
IP zaznamenána