30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: lidé jedoucí pomalu a plní vzteku  (Přečteno 6708 krát)

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:lidé jedoucí pomalu a plní vzteku
« Odpověď #30 kdy: 03 Ledna 2024, 06:20:05 »

Teror v levém jsem taky zažil. Ale nemohl jsem předjet zprava, ob auto zamnou jeli v neoznačeným superbu policajti. U Vyškova sjeli směr Prostějov a nás ovce "nechali" toho blba konečně podjet.
« Poslední změna: 04 Ledna 2024, 09:49:42 od Panek »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:lidé jedoucí pomalu a plní vzteku
« Odpověď #31 kdy: 03 Ledna 2024, 08:36:59 »

Já osobně už nepodjíždím, nevím, jestli je to věkem, ale prostě si čekám, neblikám, nelepím se. Ale, jakmile se uvolní pruh, tak na to pak naopak šlápnu a ujedu i těm, co se mi lepí na zadek. Jenom někdy, když je "blokáda" na dlouho a lepič se lepí a chová se nervózně, ťuknutí do brzdy naznačím, že je už moc blízko, většinou to pomůže a vzdálí se trošku.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:lidé jedoucí pomalu a plní vzteku
« Odpověď #32 kdy: 03 Ledna 2024, 09:17:41 »

Na dálnici to taky nedělám, ale ráno na magistrále jsem rád, že během probíhající hry - Kdo uhlídá levej až do Průhonic - jsou lidé tak slušní a ohleduplní, že pravý nechají jenom pro mě a já tak dojedu v klidu do práce. Pozor se musí dávat jen před sjezdama, kdy se strážci levého pruhu rozloučí a vydají odbočovat.
IP zaznamenána

Zdenek.123

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:lidé jedoucí pomalu a plní vzteku
« Odpověď #33 kdy: 05 Ledna 2024, 18:48:21 »

Ten pán podnikateľ asi zostal zaseknutý v minulom tisícročí, keď nepoužíva navigáciu v mobile, nie? ;D

Asi jsem taky zaseknutý ... Vidíte, ani já taky nepoužívám data v zahraničí. Už se ho nezeptám, jen jsem chtěl obecnestvo pobavit.

SWENAK:
Odhlédnu od toho "podnikatelismu v Superbu", "SUVeismu" a "BMWismu", to už jsme kousek v novinkového "zlé černé BMW"

nemusíte, vlastně nevím jestli to byl podnikatel, ale byl velmi dobře oblečený ... to víte já buran nepoznám podnikatele. Já znám jen trojky nebo čtverky vidle a boty mám od hnoje a moje přemís%ťovadlo je TRAKTOR ZETOR co jede do
IP zaznamenána

Zdenek.123

  • Příspěvků: 28
    • Zobrazit profil
Re:lidé jedoucí pomalu a plní vzteku
« Odpověď #34 kdy: 05 Ledna 2024, 18:52:11 »

Quick

Ten pán podnikateľ asi zostal zaseknutý v minulom tisícročí, keď nepoužíva navigáciu v mobile, nie? ;D

Asi jsem taky zaseknutý ... Vidíte, ani já nepoužívám data v zahraničí. Už se bloudila asi nezeptáme, jen jsem chtěl obecnestvo pobavit příhodou.

SWENAK:
Odhlédnu od toho "podnikatelismu v Superbu", "SUVeismu" a "BMWismu", to už jsme kousek v novinkového "zlé černé BMW"

nemusíte, vlastně nevím jestli to byl podnikatel, ale byl velmi dobře oblečený ... to víte, já buran nepoznám podnikatele. Ještě že máme Vás, vy nám přece poradíte. Já znám jen trojky nebo čtverky vidle, boty mám od hnoje a moje přemísťovadlo je
maloTRAKTOR, ZETOR, co jede do HOR, orat tam BRAMBOR.

Hodně štěstí v novém roce, radosti a nadhledu.
« Poslední změna: 05 Ledna 2024, 18:56:19 od Zdenek.123 »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil
Re:lidé jedoucí pomalu a plní vzteku
« Odpověď #35 kdy: 05 Ledna 2024, 20:27:32 »

to víte já buran nepoznám podnikatele. Já znám jen trojky nebo čtverky

A já doufal, že mluvíte o poprsí. A už jsem se těšil na samostatné vlákno.
IP zaznamenána