30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Překročení rychlosti - Něměcko, statický dálniční radar Traffistar S330  (Přečteno 3018 krát)

Hoody_CZ

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil

Zdravím,

Dnes mi do poštovní schránky dorazil "Informační dopis" od soudruhů z Něměcka. V dálničním úseku poblíž Dortmundu, kde se několikrát za sebou opakovalo snížení rychlosti na 130kmh s neomezenou rychlostí, jsem se na úplně poslední části prý nechal trochu unést, viz přiložená dokumentace.

Údajný přestupek se stal: 15.7.2021

Ve zkratce, dorazila dokumentace v NJ a zároveň i český překlad, kde mi sdělují, že jsem překročil rychlost o 26kmh na daném úseku. Zajímalo by mě, jestli s tím je možné něco dělat.

Dokument přišel poštou NEdoporučeně do schránky. Být to český úřad, tak to ignoruji, jelikož mám datovou schránku. Netuším však jestli se to dá aplikovat i pro zahraniční pokuty.
Případně dá se dostatečně dlouho popotahovat udáním pravého řidiče, který je ochotný spolupracovat?

Řešil již někdo něco podobného?

Danke schon za jakýkoliv názor  :D
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Doporucil bych klasickeho Helmuta. A pokud jezdite do DE tak doporucuju take NEignorovat.  :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Doručeno opravdu nemají, ale obecně je asi zbytečné používat existujícího řidiče - kontaktní český Helmut bude určitě lepší volba, když se přizná a příjme trest, ten mu frau Kalinke uloží a máte hotovo.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Doručeno opravdu nemají
To jim pri kontrole v DE opravdu nevysvetlite.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

To že by mohli kontrolujicí skopčáci při kontrole vyvolat blitzkrieg samozřejmě nerozporuji (samozřejmě by tomu muselo následovat ještě pár dopisů minimálně jeden s rozhodnutím, ale to je jedno) - i tam je dost důležité jestli Hoody plánuje Reich brzy zase navštívit. Ale ať tak nebo tak je Helmut opravdu asi nejlepším řešením.
IP zaznamenána

Hoody_CZ

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil

Děkuji za rady, do říše se bohužel chystám a případný blitzkrieg bych s mojí znalostí němčiny řešil opravdu nerad :D

Zkusím tedy klasického helmuta!
IP zaznamenána

Halford

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil

Tak mě napadlo... Kdyby pan Hoody udal PolskiBratMuta, s korespondenční adresou v ČR , měli by němečtí inkvizitori povinnost kontaktovat ho v polském jazyce?
IP zaznamenána

Hoody_CZ

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil

UPDATE:

Koncem července udán Helmut, září za rohem a žádná další obsílka nedorazila. Tak snad to u soudruhů V NDR vyšumí :D
IP zaznamenána