30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Úzkým pruhem v omezení na D1 se mladý řidič řítil rychlostí 147 km/h  (Přečteno 3930 krát)

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re: Úzkým pruhem v omezení na D1 se mladý řidič řítil rychlostí 147 km/h
« Odpověď #15 kdy: 15 Července 2021, 09:45:02 »

Tomu se říká kolektivní imunita. Systém je nastaven na hladké holení ovcí. Jakmile se začne cukat nadlimitní množství, může to ten úřad zabalit bez ohledu na to kolik lidí najme.

Kdybych veril ve svobodny a pravni stat, tak by to takto opravdu fungovalo. Jenze ja mam strach, ze kdyz zacne byt nadlimitni mnozstvi lidi, co se brani, udela se nejaky zakon typu Automaticka objektivni zodpovednost provozovatele a pri podezreni z prestupku se napriklad automaticky z uctu provozovatle strhne pokuta a v pripade prokazani nevinny se treba 30 % vrati a zbytek propadne uradu jako poplatek za jejich cinnost. Kdo nepacha prestupky, nema se prece ceho bat, ze? Statni moc je omezena jen tim, co si sami schvali a pripadne obhaji pred Ustavnim soudem... Pri pohledu na nase blizke sousedy, kde jsou svobody kraceny daleko vice a nikomu to neprijde divne se toho fakt bojim...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re: Úzkým pruhem v omezení na D1 se mladý řidič řítil rychlostí 147 km/h
« Odpověď #16 kdy: 15 Července 2021, 10:36:50 »

Pri pohledu na nase blizke sousedy, kde jsou svobody kraceny daleko vice a nikomu to neprijde divne se toho fakt bojim...
Ale ono to lidem připadá divné, jen se o tom nepíše. Vzestup různých "extremistických" stran a hnutí je toho důkazem. Dokud jsem neměl řidičák, nejednal s policií, nebyl u soudu, nenavštívil úřad atd, tak jsem také netušil kde žiju. Systém si mě hezky vychoval jako svého odpůrce. A čím očividnější rozebírání právního státu, tím víc nepřátel si systém vychová z normálních lidí. Je to stejné jako když vás někdo pomaličku škrtí a vy si říkáte, hlavně ho nenasrat, aby mě nezačal škrtit rychleji.
IP zaznamenána