30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva - stání na modré P2  (Přečteno 4481 krát)

Bellybee

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Výzva - stání na modré P2
« kdy: 18 Února 2022, 18:36:54 »

Zdravím.
Na začátku prosince 2021 jsem na Praze 2 měla dva dny po sobě technický problém s autem (druhý den to dopadlo odtahem vozidla - vadná palivová pumpa), nicméně, první den se dočasně nepojízdné vozidlo podařilo ze silnice odstavit na volné parkovací stání na dobu cca 30 minut během které došlo k záznamu vozidla okolojedoucím buzer-autem s kamerami.

Aktuálně fikcí doručení došel dopis od MČP2 s klasickou výzvou k uhrazení určené částky za přestupek dle §125c.

Odtah byl proveden až následující den, hrazen pojišťovnou, žádné papíry tedy nemám a to ani ze servisu ohledně opravy vozidla..
Jak tedy dál? Dá se nějakým jiným způsobem dokázat, že vozidlo mělo poruchu, případně má to vůbec smysl? (např. doklad o odtahu od pojišťovny)
Nebo zkusit omluvu kvůli zdravotnímu problému (těch mám taky dost), případně jak by se něco takového dokládalo (případný papír od doktor(a/ky) asi není problém sehnat.

(zkoušela jsem hledat podobná témata ale nic moc)
Díky
IP zaznamenána