30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: StopCKP.cz  (Přečteno 24886 krát)

D-FENS

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
StopCKP.cz
« kdy: 16 Února 2013, 20:32:39 »

http://www.stopckp.cz/

V souvislosti se zahájením činnosti formulovala firma tuto zprávu:

Česká kancelář pojistitelů neměří všem stejným metrem
Každý rok obdrží kolem 400 tis. motoristů nepříjemný dopis - výzvu k úhradě zákonného příspěvku nepojištěných. Česká kancelář tak vymáhá sankce po všech, kteří z jakéhokoliv důvodu neuhradili zákonné pojištění. Mnohdy však zcela neoprávněně. Často tak jsou upomínáni vlastníci vozidel, kteří svůj vůz již prodali, nebo jej stále vlastní, ale z jakéhokoliv důvodu neprovozují.

Bohužel naprostou většinu námitek od dotčených vlastníků, kteří se proti praktikám České kanceláře pojistitelů rozhodli bránit, tato organizace obratem zamítá. A to i ve zcela jednoznačných případech, kdy bylo vozidlo prokazatelně mimo pozemní komunikace. Kancelář tak mnohdy požaduje úhradu pojistky za vozidla sešrotovaná, nebo dlouhodobě odstavená v servisech. Pohledávky se tak rychle dostávají k inkasním agenturám.

Zatímco individuální stížnosti jednotlivců jsou zamítány, tak námitky specializované firmy Česká kancelář pojistitelů zpravidla akceptuje. Neměří tak všem stejným metrem.

Tomáš Angreška z Českého konzultačního portálu (www.stopckp.cz) dodává: „Kancelář pojistitelů si dobře uvědomuje, že máme oporu v zákonech a spolupracujeme se silnou advokátní kanceláří. Drtivou většinu případů, kdy jsme jednali v zastoupení našich klientů, se podařilo obratem uzavřít.“

Příloha: Ukázkový případ. Mezi klientem a českou kanceláří pojistitelů proběhlo několik námitek a následných zamítnutí. V okamžiku, kdy stejný případ začala řešit specializovaná firma, byl případ obratem uzavřen.

Více informací poskytne Jiří Ptáček, 777 910 550, posta@jiriptacek.com
IP zaznamenána