30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dva muži nepřežili nehodu na výjezdu z Prahy. Policie pokutovala řidiče, kteří  (Přečteno 3127 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

To je slusny hyenismus ze strany policie, pouzit smrtak k vyberu pokut.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

urbann

  • Příspěvků: 349
  • s
    • Zobrazit profil

Nechtěl jste spíše napsat hyenismus ze strany těch řidičů, co si nutně museli nafotit bouračku? Proti pokutování čumilů v zásadě nic nemám, protože kvůli tomu focení "bezdůvodně" zpomalí a tím pádem vytvoří za sebou kolonu.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Nechtěl jste spíše napsat hyenismus ze strany těch řidičů, co si nutně museli nafotit bouračku? Proti pokutování čumilů v zásadě nic nemám, protože kvůli tomu focení "bezdůvodně" zpomalí a tím pádem vytvoří za sebou kolonu.

A když to nafotí/natočí TV HOVNA, nebo noviny, tak to hyenismus není? To je jako prevence? Nikoli, jde jim o sledovanost, takže motivace ještě horší. Pod článkem pak klasicky třeba reklama na pohřební ústav.....
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Ze strany řidičů je to maximálně jen jejich pitomost - ze strany policistů je to čistý hyenismus. Tím "výběrem pokut" a cílenou šikanou v této situaci nikomu nepomůžou, dopravu ve výsledku tímto zpomalí a znepřehlední ještě víc jak těch pár čumilů co chce mít v mobilu fotku hlavy v příkopě. Opičáci v tu chvíli prostě jen nechutně využijí smrt dvou lidí k tomu, aby si mohli udělat čárky a směnu a vybrat nějaký ten groš - nijak tím nechtějí nikomu pomoci atd.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil

A hlavně ze strany těch řidičů v tom nevidím žádný hyenismus ale něco krapet jiného. Osobně bych to nazval "Jsou to prostě jen lidi a ti jsou od přírody zvědaví". To je mi teda zločin..
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Tak tak, zvědavost je jen přirozená lidská vlastnost. Přitom na západ od ČR policajti řidičům vyjdou maximálně vstříc a umožní těm nejzvědavějším pohled na mrtvolu zblízka.
https://auto.tn.nova.cz/clanek/zvedavec-si-natacel-nehodu-vztekli-policiste-mu-mrtvolu-ukazali-poradne-zblizka.html
« Poslední změna: 21 Května 2021, 16:47:19 od alo.is »
IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 686
    • Zobrazit profil

Sedět v autě a vidět, že dement za mnou v koloně natáčí něco na mobil, nevsadil bych na svůj zadní nárazník ani zlámanou grešli. Za mne sankce cajk.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 868
    • Zobrazit profil

Tak tak, zvědavost je jen přirozená lidská vlastnost. Přitom na západ od ČR policajti řidičům vyjdou maximálně vstříc a umožní těm nejzvědavějším pohled na mrtvolu zblízka.
https://auto.tn.nova.cz/clanek/zvedavec-si-natacel-nehodu-vztekli-policiste-mu-mrtvolu-ukazali-poradne-zblizka.html
Opravdu jsem nečekal že se tady dočkám dne kdy tu bude někdo vynášet do nebe činnost parazitů překračujících zákon. Člověk si natáčí pomačkané plechy a fízl ho protizákonně dotáhne někam jinam k mrtvole... A blbečci fízlovi tleskaj...
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Takový už je život a taková už může být smrt. Já tu ale žadné tleskání nevidím.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

A otevrel ste diskusi?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Kdo otevírá diskuzi? Pisatel prvního příspěvku?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil

alo.is: byla tím zjevně myšlena diskuse po odkazovaným článkem, nikoliv tady.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Píše ale, že se toho dočkal tady.
...
Opravdu jsem nečekal že se tady dočkám ...

Na novinkách nebo na nově je to snad i normální.
« Poslední změna: 23 Května 2021, 06:36:33 od alo.is »
IP zaznamenána

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil

Tak oni nepokutovali to že fotí smrťák, to ani nemohou. Flastr dostali za mobil v ruce....
btw., tihle paparazzi amatéři mne taky serou, takže líto mi jich fakt není.
IP zaznamenána