30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Radar bila cara-objeti  (Přečteno 1920 krát)

rakosnik

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Radar bila cara-objeti
« kdy: 02 Května 2021, 10:14:08 »

Zdravím, chci se zeptat kdyz sem objel u mereneho useku na zacatku bilou caru pres krajnici jakoby 3 pruh takze tam bila cara na zacatku mereni nebyla takze by se dalo rict ze bych nemel byt vyfoceny ? je to nastavene ty kamery presne na ty bile cary ? nebo urednik muze byt **** a posle mi vyzvu at to zaplatim nebonautomaticky se nic neulozi a tim padem nic ? diky :) pripadne doplnujici info budu rad :)
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Radar bila cara-objeti
« Odpověď #1 kdy: 02 Května 2021, 11:56:22 »

Uplně vám nerozumím, nechcete zkusit použít interpunkci a pokusit se to vysvětlit ještě jednou? ;)
IP zaznamenána

Féna

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Radar bila cara-objeti
« Odpověď #2 kdy: 02 Května 2021, 18:11:35 »

Záleží jak kde, odvážím si tipnout, že na víceproudé komunikaci půl auta mimo pruh stačit nebude. Naopak úplně v pohodě je to v obcích, kde se vždy měří dva směry z jednoho sloupu. Tam stačí předjíždět protisměrem.
IP zaznamenána

rakosnik

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Radar bila cara-objeti
« Odpověď #3 kdy: 02 Května 2021, 18:38:28 »

tam kde jsem to zkusil zrovna byli 2 pruhy aji 2 bile cary na zemi + na levem sloupu 2 kamery s reflektorem, a ja projel odstavnym pruhem v pravo, prikladam foto pro predstavu ....me prijde ze tam je hodne mista uplne nejvic u praveho kraje jsem se drzel 😅
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 888
    • Zobrazit profil
Re:Radar bila cara-objeti
« Odpověď #4 kdy: 02 Května 2021, 23:43:42 »

Tak poznáte to podle toho jestli provozovateli něco přijde. A jestli ano, můžeme se Vám pokusit pomoci.
IP zaznamenána

rakosnik

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Radar bila cara-objeti
« Odpověď #5 kdy: 03 Května 2021, 08:19:18 »

ok tak jak neco prijde dam vedet :)
IP zaznamenána