30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] parkování, šikmé rovnoběžné čáry  (Přečteno 3022 krát)

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
[WIN] parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« kdy: 27 Dubna 2021, 15:43:58 »

Zdravím všechny,mé auto  stálo na šikmých vodorovných čárách  v průmyslové zóně a MP si potřebovala splnit čárku(denně parkuje 50% aut špatně,ale vybrali mě jako vítěze jejich myšlenkového postupu),chci podstoupit aktivně svoje první správko.Nyní jsem ve fázi výzva provozovateli a chcou 500 kč,MP jsem odignoroval.Údajný přestupek se stal začátkem února.Než se do toho pustím,měl bych pár dotazů,jestli je vůbec možné vyhrát s argumentací co mám v plánu.....za případné rady,doporučení moc děkuji...

-zaparkovano  kolem 7hodiny ranní,cajti dělali foto v 9 hodin
-přiznat se do bonz formuláře
-argumentace,že když auto parkovalo byl sníh a žádné čáry na silnici nebyly vidět(našel jsem na čhmu,že sněžilo-doopravdy sněžilo :) ),žádná svislá značka tam není
-mohu do toho zamotat svědka co mi  dosvědčí sníh
-stavit se pro spis
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #1 kdy: 27 Dubna 2021, 20:21:27 »

Pokud tam ráno sníh nebyl a zároveň je dané místo oblíbenou kasičkou, pak hrozí, že mají fotky jiných automobilů z rána (bez sněhu).
Problém ve Vašem SŘ a možný ještě větší problém pro svědka.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #2 kdy: 27 Dubna 2021, 21:28:55 »

Jo dobrá úvaha,ale troufnu si risknout,že tam ráno nebyli před zaparkováním ,jezdí tam jednou denně a nějaké auto vyberou co stojí dle nich už jako moc blbě,musí plnit čárky,že to kontrolují.Byly sněhové  přeháňky,takže to mohlo zapadat během pár minut to by jsme se tam museli potkat.Díky za podnět k přemýšlení.Kdyby bylo nejhůř,tak jsme si prostě spletli den :)
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #3 kdy: 30 Června 2021, 10:08:13 »

Update
Přestupek 11.2.
Predvolani mp na 22.3. Nedostavil jsem se

Předání na správní řízení 22.3.
Duben odpustek
Udání řidiče 21.5. To jsem podcenil.....
Příkaz provozovateli 21.5.
Odpor
Ústní jednání - přepis dodám
Možná do kuchyně, nevím jestli to tu ourada nečte, díky
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #4 kdy: 30 Června 2021, 20:44:45 »

Youtube:ústní j.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #5 kdy: 30 Června 2021, 20:47:43 »

Pokud by mi to někdo znalý zhodnotil, jestli jsem nenadelal víc škody jak užitku, první ústní, a jestli jsem tam měl vůbec chodit...... Díky
To nepouceni by šlo využít někdy?
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #6 kdy: 30 Června 2021, 22:05:18 »

Přemístěno do Kuchyně.

Tvrdíte-li v řízení cokoliv (byl tam sníh), musíte tvrzení dokázat. V dané věci po mém soudu postačí odkaz na nějaký archiv počasí (např. in-pocasi.cz), aby se míč přesunul na stranu SO. Přidat ale můžete i svědectví řidiče a spolujezdců, případně cokoli dalšího, co Vás napadne.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #7 kdy: 30 Června 2021, 22:38:22 »

Na počasí jsem se díval, byla tam možnost sněhových prehanek a na fotce je značení z půlky pod sněhem v době vyfocení, tak třeba vydá rovnou rozhodnutí vinen a potom co napsat do odvolání..... Jde využít smysluplně záznam ústního jednání z procesních důvodů o nepouceni, nijak to nerozporoval, že jsem nebyl poučen před.....
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #8 kdy: 30 Června 2021, 22:40:56 »

Svědka bych asi sehnal, ale to je krajní nouze jelikož nemám jistotu že se z ourady svědek pod tlakem neposere
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #9 kdy: 02 Září 2021, 19:18:37 »

zdravím,mám tu update.
samozřejmě vinen,nyní přemýšlím o odvolání,bude to mé první co chci sesmolit,tak bych měl pár dotazů.
-najdu někde paragraf,předpis,že značení musí být viditelné celé?(já ho zatím nenašel)
-má smysl do odvolání psát,že jsem nebyl poučen před zahájením jednání a na konci jsem ouřadu při předložení  poučení počastoval dotazem,,jestli to nemělo být předem a dál to nijak nekomentoval a od ouřady taky žádná reakce....
-vymýšlí si tam nějaké konstrukty o stopách ve sněhu,ale nijak je pořádně nezdůvodnil,neměl by takový úvahy dělat znalec a ne ouřada??
Děkuji za případné komenty
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #10 kdy: 15 Října 2021, 15:05:36 »

Zdravím,update a win,můžeme zveřejnit.Odvolání  mnou napsané bez korekce někoho zkušenějšího je velmi laické,tak ho prosím berte z rezervou,bylo první u mě.Ještě dodám rozhodnutí ouředníka Frolicha  z SO2.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #11 kdy: 15 Října 2021, 15:22:23 »

SO 2 rozhodnutí.
Přijde mi to divné,jelikož ten sebebonz jsem poslal pozdě a so1 ho dostal 61. den,tudíž překlopil na srdel,dle mě správně,ale Frolichovi se s tím nechtělo párat a asi se so1 domluvil,ať je od toho pokoj.Díky za toto fórum,bez něj bych platil,platil,platil a živil tu verbež co 3 krát(odpustek,příkaz,uznání viny na so1) chce po mně peníze,bez zjevných důkazů.
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #12 kdy: 15 Října 2021, 15:24:04 »

rozhodnutí SO 2
IP zaznamenána

Ifik1979

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:parkování, šikmé rovnoběžné čáry
« Odpověď #13 kdy: 04 Února 2022, 20:48:24 »

Můžeme zveřejnit do win.
IP zaznamenána