30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Opakovaný příkaz  (Přečteno 5800 krát)

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
[WIN] Opakovaný příkaz
« kdy: 17 Ledna 2019, 11:23:43 »

Zdravím,
chtěl bych zkonzultovat takovou situaci:

17.12. doručen příkaz provozovateli ve společném řízení (2x rychlost) do DS. Zajímavé je, že ve zprávě byly 2 PDF dokumenty s různým názvem, oba obsahující tentýž příkaz.
27.12. podán odpor
16.1. doručen znovu ten samý příkaz do DS. Opět v příloze 2 totožné dokumenty :)

Je správný můj předpoklad, že proti příkazu jsem odpor již podal a tedy nemusím nijak reagovat?

Díky!
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Opakovaný příkaz
« Odpověď #1 kdy: 17 Ledna 2019, 16:23:05 »

Je to opravdu identický dokument - binárně totéž PDF? Pokud se jakkoliv liší, zjistěte čím, a to jak mezi tou dvojicí, co je společně přiložena k DZ, tak mezi oběma DZ.

Teoreticky - úkon SO v řízení by měl být jednoznačně identifikován číslem jednacím a datem (v hlavičce, pomocí kterého se na dokument odkazuje), pokud souhlasí tyto atributy a je stejný i obsah, jde o stejný příkaz (který byl omylem nebo možná i z nějakého racionálního důvodu opakovaně doručen) - pak stačí dát odpor jednou. Na druhou stranu, než to zkoumat, není jednodušší odepsat "odpor" na cokoliv, co s nadpisem "příkaz" v DS přistane, tak dlouho, jak dlouho to bude SO bavit?
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Opakovaný příkaz
« Odpověď #2 kdy: 17 Ledna 2019, 21:01:58 »

hh: Díky moc za reakci.

V rámci jedné zprávy do DS jde o dva binárně odlišné dokumenty, nicméně obsah (tedy to, jak mi jej zobrazí PDF prohlížeč) je zcela identický. Druhá zpráva obsahuje znovu ty samé dva dokumenty. Čísla jednací, datum na příkazu... všechno sedí.

Vzhledem k tomu, že v dané obci mám více řízení, napadlo mě, jestli úředník nechtěl poslat příkaz v jiné záležitosti a neudělal chybu. V tom případě bych spatřoval určitý potenciál v situaci, kdy SO by si myslel, že v jiném řízení odeslal příkaz, a při tom by to nebyla pravda.
Zřejmě tam mají bordel - byl jsem před pár měsíci nahlížet do spisu a byť jsem v té době měl doma 4x odpustek, úředník v počítači u mé osoby dohledal pouze 3 spisy.
IP zaznamenána

Neridic

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Opakovaný příkaz
« Odpověď #3 kdy: 17 Ledna 2019, 21:22:16 »

A kdyz na druhy (a dalsi) papir NEPODATE odpor a pokud by se urednik pozdeji ozval s vymahanim, omlatite mu ten prvni o hlavu?

Za predpokladu, ze jste si na 110% jist tim STEJNYM cislem jednacim.
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Opakovaný příkaz
« Odpověď #4 kdy: 18 Ledna 2019, 10:34:44 »

A kdyz na druhy (a dalsi) papir NEPODATE odpor a pokud by se urednik pozdeji ozval s vymahanim, omlatite mu ten prvni o hlavu?
Ano, taková byla moje představa.

Za predpokladu, ze jste si na 110% jist tim STEJNYM cislem jednacim.
Ano jsem, dokonce i pole "Naše číslo jednací" v části "Identifikace" ve zprávě v DS je shodné.

Ještě mě napadá podat druhý odpor opožděně. Třeba by to úředníka popostrčilo do nějaké využitelné chyby. Ale to už asi kombinuju až moc.
IP zaznamenána

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Opakovaný příkaz
« Odpověď #5 kdy: 23 Ledna 2019, 02:00:21 »

@Tez: Všechny příkazy mají shodné datum?
IP zaznamenána

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Opakovaný příkaz
« Odpověď #6 kdy: 23 Ledna 2019, 12:12:55 »

am6: jj, jsou to opravdu obsahově naprosto identické dokumenty
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:[WIN] Opakovaný příkaz
« Odpověď #7 kdy: 08 Června 2022, 01:32:01 »

IP zaznamenána