30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policista družku bil do krve a strčil ji do myčky. Soud mu potvrdil podmínku  (Přečteno 2458 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Oddaný své práci tělem i duší, v soukromém životě pomáhal své družce
a chránil ji.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Ale pomahal a chranil malo, dokazala jeste vypovidat.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil

Tady je jeho profil, kdyby mu někdo chtěl něco pěkného napsat. https://www.facebook.com/martin.bohac.3
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Bůhví jak to začalo, v populaci je nemalý procento těch, co mají asi nějakou duševní chorobu a cíleně vyhledávají opičáky, a cíleně je vyhledávají na to, aby byly ehm trestány nebo jak tomu říkají. Že mezi opičákama je vyšší zastoupení mentálně labilních jedinců, co neznají míru a v násilí se vyžívají, je úvaha nad jejich schopnosti. Ve výsledku mi to ovšem v takovejch případech přijde jako že dog eat dog.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil

"a cíleně je vyhledávají na to, aby byly ehm trestány nebo jak tomu říkají" No tomu se říká sadomaso a je to něco o "drobet" jinačího než domácí násilí.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil

už jsem to tu někde jednou psal. když vynechám pár jedinců s neustálou touhou pomáhat (tou skutečnou, lze pozorovat občas u zdravotníků), tak častý profil kandidáta je vesměs pokřivená osobnost, co má určité sklony-často k násilí, ale zejména touhu po nadvládě, nadřazenosti, respektu.... bohužel mozkové myšlení a nastavení mysli neumožňuje získat toto přirozeně, tedy obvykle vystudovat a vypracovat se.

takže pepíček nebude další pačes, pomahač, průša a ani jágr a tedy zbývá jen přifařit se do státu, kde to vytoužené (tedy moc nad druhými) není výsledkem vlastních schopností, ale pramení z úřední pozice. a když nebude pepíček chcát proti proudu, tak odtamtud půjde i do důchodu, aniž by se kdy reálně dotknul práce (to je další významný benefit práce pro stát). takže  článek je celkem častá situace a vychází již z osobnosti. stejně tak víme, že v manažerských pozicích je nadprůměr psychopatů, i když tam bylo zpočátku nutné podat nějaký výkon navzdory pokřivené osobnosti.

a pak je ještě ta druhá strana, teda oběť, která z nějaké vrozené submisivity vyhledává podobné typy a ulítá na uniformách, které cosi naznačují, aniž by to kdo musel sám analyzovat. podobně to mají třeba piloti, tam jsou ale schopnosti, odpovědnost a prospěšnost zcela jiný level
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

Behemot: Ano, poškozená mohla být tzv. magnet na grázly. Ale i kdyby jo, pokud ji grázl mlátí, stalkuje, nezákonně kdesi lustruje (a to i poté, co od něj utekla), nepřijde mi to úplně jako "dog eat dog" situace.

Pokud jste někdy byl sám obětí TČ, např. krádeže, tak si zkuste rozmyslet, jak by se vám líbilo, kdyby to nějaký internetový žvanil ohodnotil jako "dog eat dog", protože jste si o to říkal.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Takle to hodnotí přímo opicejní kripl na služebně, že co bych jako čekal, než že mě po bazarech kde kdo vokrade, jako omluvu toho, že to rovnou po sepsání strčí do šuplíku a za měsíc napíše, že nikoho nenašel, takže co víc eště chcete?

Pokud tydlety typy vyloženě takový šmedy vyhledávají, opravdu nevidím důvod nějak zásadně litovat. Slušnejch lidí je dost, očividně chtějí ten pravej opak a to cíleně. Riziko, že to je pošahanej magor, je tam výrazně vyšší, než ve zbytku populace, do toho s tím musí jít.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

Hmm. Nebudu se ptát, podle čeho poznáte, že poškozená "vyloženě takový šmedy vyhledávala" (obávám se, že čistě podle toho, že jednoho našla). Nad myšlenkou, že hledala-li grázla, je v pořádku, že dostala přes hubu, mi jako liberálovi nezbývá než pokrčit rameny s tím, že i Behemot má právo na názor.

Víc mi vadí, že tyhle žblepty jsou off-topic. Autorovi vlákna přišel odkaz v kontextu fóra relevantní nejspíš proto, že ukazuje, kdo působí/působil u PČR a jak kvalitní jsou tamní psychotesty. Na tom nic nezmění, ani kdyby si o to všechno, co prováděl, oběť řekla a líbilo se jí to.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

S ohledem na to, že podobný případy opicajtské kriminality vyplouvají na povrch když ne denně, tak aspoň několikrát do týdne, je to jenom jeden další do dlouhé řady. Snad už tady nikdo nemůže bejt z toho překvapenej, ne? Zrovna tak z toho, že, jako obvykle, dostávají naprosto směšný tresty tam, kde jiní obvykle jdou sedět na tvrdo, případně po dekádě běhání po odvolačkách to možná stáhnou na tu podmínku.

Neobvyklej případ byl třeba ten posledně, jak bejvalej si pravidelně dával na posílení perník a to ho jako omlouvá z toho, že následně páchal opakovanou násilnou trestnou činnost a myslim to vyvrcholilo vraždou/zabitím? Páč zatímco u plebsu jsou drogy přitěžující okolnost, o opakovanejch trestních delikventů a opicajtů (myslim, že v zásadě už ani nemusíme tyto dvě skupiny rozlišovat) je to očividně okolnost polehčující.

Ale že tento režim se dostává do finálního stádia úpadku, dalším stádiem už jsou jenom těžký křeče a pogromy na obyvatelstvu programový, nejenom tzv. ojedinělý (jak bylo možno vidět poslední době s náhubkama), tvrdím už nějakou dobu. Samozřejmě se můžete kroutit, tak, jako obvykle, ale je to přirozenej vývoj jakýhokoli stádu a já to jednoznačně vidím už v době, kdy to většina populace omlouvá že to je v pohodě a lidský selhání a kdesi cosi. V momentě, kdy to hovno vletí do větráku, kdy si toho většina vohnoutstva teprve všimne, už bývá pozdě. Ostatně s ohledem na dočasně-trvalý zavádění totalitních opatření v posledním roce, což má tendenci stupňující se, nikoli polevující, budou mít silový složky pré stále víc.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil

Z vašeho příspěvku mi přijde, že tvrdíte, že drtivá většina (možná všichni?) policajti praktikují domácí násilí a že pokud někdo vleze do vztahu s policajtem, tak to má vědět a nemá se čemu divit, že ho začne partner mlátit. Což mi přijde poněkud hloupý názor...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Z vašeho příspěvku mi přijde, že tvrdíte, že drtivá většina (možná všichni?) policajti praktikují domácí násilí a že pokud někdo vleze do vztahu s policajtem, tak to má vědět a nemá se čemu divit, že ho začne partner mlátit. Což mi přijde poněkud hloupý názor...
Stanfordský experiment ukázal, co udělá za pár dní z normálních lidí uniforma a pravomoc. Co to asi je potom za lidi, kteří si takové povolání sami vyberou. Já bych si na lidi od sboru dával i v soukromí bacha, protože narušenců tam bude z principu o vagon víc než třeba mezi pekařema.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil

jan novák: pod tohle bych se podepsal
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Další fízl: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/expolicista-pervitin-vrazda-znasilneni-napadeni.A210426_192231_praha-zpravy_zuf

Abych citoval Vladimíra Škutinu z knihy Prezidentův vězeň na hradě plném bláznů: "Když se malého kluka zeptáte, čím by chtěl být, určitě neřekne, že policajtem, žalářníkem, katem nebo cenzorem – pokud není úchylný od dětství."
« Poslední změna: 26 Dubna 2021, 21:09:15 od Otto »
IP zaznamenána