30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policistu na Mělnicku srazil motorkář. Má zlomené obě nohy. Novibky, click bajt.  (Přečteno 1898 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil

 Mate vice info?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Jak jinak? Sestřelili ho?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil

Proč mám tak nějak pocit, že toho policistu před zákonem setrvačnosti neochránila jeho kouzelná klauzule "jménem zákona" zastav na fleku :) :) :) Jenom je mi líto toho motorkáře a doufám, že měl zapnutou kameru, aby se mohl vyvinit. Jinak to ti zmrdi na něj hoděj díky důkazům provedeným mozkovým myšlením.
« Poslední změna: 11 Dubna 2021, 17:00:01 od pk202 »
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil

Motorkar je postarsi pan, tezko se mi veri ze by se lekl fizla. Uz jich za svuj zivot musel par potkat a motorkari moc dobre vedi ze policajti u cesty pro ne nejsou prilis velka hrozba, zvlaste pokud jsou z auta ven, nez nasednou a rozjedou se je motorkar pryc.

Je to nejake divne ze to polozil, ze strachu to urcite nebylo. Mozna nejaky sterk na ceste, masina bez ABS, to by mohl byt duvod ze to neustal.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil

pánové !
jestli článek nelže, tak tam píší motorkář ročník 1976
jsem tedy ještě o trochu starší a rozhodně bych se nenazýval postarším pánem !!!
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil

No to je kurňa nekorektnost - v době kdy se on narodil jsem již pálil za děvčaty. Takže aby bylo jasno ten pán je mladej, sice už trochu déle ,ale mladej !!! :)
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 920
    • Zobrazit profil

Souhlas, cucak to je! Ja sice v dobe jeho narozeni jeste za devcaty nepalil, ale o rok pozdeji jsem si poridil svuj prvni motocykl.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil

Udelal jsem to z nedbalosti a lehkomyslnosti, a zadam o prisne potrestani pred nastoupenou jednotkou !!! Nebylo to mysleno zle ani nijak hanlive, jen ze uz byl ve veku ze se proste fizlu neboji. Vsem kterych se to dotklo se hluboce a vazne omlouvam a zdvorile zadam o odpusteni. V dobe kdy se pan narodil ja jezdil ve sklapeci tatrovce... V te male, oranzove, plastove -))))

Kazdopadne by mne zajimalo jak to bylo.
IP zaznamenána