30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: LaserCam4 164 km/h na dálnici  (Přečteno 1161 krát)

Ridder

• Zobrazit profil
Re:LaserCam4 164 km/h na dálnici
« Odpověď #15 kdy: 09 Června 2021, 17:16:10 »

2) Schoval jsem si záznam z kamery, kde mě PČR měří cca ve 4 sekundě videa a dojíždí mě až cca kolem 58 sekundy. Mohu argumentovat, že řídil někdo jiný a bleskurychle jsem ho vysadil?

Na fotce ani žádném videu nejdu vidět, že jsem tam skutečně byl. Například v jiném případu mě pomahač fotil přímo u auta, abych nemohl říct, že jsem tam nebyl. To se ale tentokrát nestalo. Mají tak pouze opsané údaje z OP a ŘP. Co když mi byla peněženka na chvíli odcizena a pak se vrátila? Lze argumentovat také tímto nebo to je slepá ulice?
IP zaznamenána

alo.is

• Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09 Června 2021, 17:28:34 »

Teoreticky by mohli chtít dávat pokutu i za tu krádež občanky nebo neprodlené neohlášení krádeže?
https://breclav.eu/urad/sluzby/ztrata-nebo-odcizeni-obcanskeho-prukazu
IP zaznamenána

Ridder

• Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09 Června 2021, 17:31:17 »

Co takhle: Zjistil jsem, že jsem ztratil peněženku a ve chvíli, kdy vytahuji mobil, abych vše nahlásil, tak ke mě přišel pán a ptal se, zda to není moje peněženka?
IP zaznamenána

alo.is

• Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09 Června 2021, 19:18:22 »

Právně čisté by asi bylo takto vrácený nalezený OP odevzdat úřadu , nahlásit jeho předchozí ztrátu a zažadat o nový, co když ho nálezce mezitím zneužil k žádosti o úvěr nebo při silniční kontrole třeba?
IP zaznamenána