30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Kudy na Trutnov?  (Přečteno 2484 krát)

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Kudy na Trutnov?
« kdy: 26 Března 2021, 12:16:43 »

Nemáte info kde mají checkpointy hlídky SS (Sanitární Stráž) cestou Hradec - Trutnov?
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #1 kdy: 26 Března 2021, 12:35:20 »

Na toto je dobrý Waze. Mně až na jeden případ vždy fungoval.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #2 kdy: 26 Března 2021, 12:47:10 »

Waze + určitě má smysl se podívat na https://kontrolnibody.cz/. Ještě pár dní zpět to bylo napojené na nějaké API (nevím jaké, asi waze..?) a byly tam mraky hlídek a fakt to fungovalo. Teď už to napojené není a je tam hlídek o dost méně, i tak má ale smysl se tam mrknout.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #3 kdy: 26 Března 2021, 13:06:26 »

Co jsem porovnaval Waze a kontrolni body, tak jsou pravdive z cca 70 procent...  opravdu se na to neda moc spolehnout, zvlast o vikendu.

Kazdy okres/kraj ma uplne rozlisny pristup, alespon na Morave  od "vsichni jsou zalezni" az po "fizl na kazdem vyjezdu"...
« Poslední změna: 26 Března 2021, 13:08:10 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #4 kdy: 26 Března 2021, 13:13:37 »

Nemáte info kde mají checkpointy hlídky SS (Sanitární Stráž) cestou Hradec - Trutnov?
Jako domorodec mohu pomoci. Doporučuji cestu z HK kolem letiště (skalice - skalička - josefov), dále v Jaroměři nejet přímo na Trutnov, ale kus směr Náchod a v onci Dolany uhnout na Brzice.
Není to snad ani o moc delší, ale jsou to okresky...
Jezdím tudy docela dost a ještě jsem je nepotkal (kromě stavu ze začátku, kdy byl zavřený jen okres Trutnov).

Nicméně co Vám brání vytisknout si nějaké hezké prohlášení?
S.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #5 kdy: 26 Března 2021, 16:17:06 »

Pokud jedete i s rodinou, tak je nejlepší skutečný pohřeb v cílovém místě.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #6 kdy: 26 Března 2021, 17:49:08 »

trutnov nevím, ale v posledním měsíci jsem tam byl cca 5x v úpici, jezdím hradec, jaroměř, dolany, tam odbočit sebuč, hořičky, libňatov až úpice. nikde nikdo, ani v době, kdy to tam údajně mělo být zcela zavřené. nesmíte poslouchat pr v médiích, realita je jiná
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 359
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #7 kdy: 27 Března 2021, 05:50:28 »

nejezdím sice Trutnov, ale okoléí Prahy a jezdím již bez čestného prohlíšení. Napsal jsem ho jen 2x na začátku. Policie na to kálí, nikde nikdo. Jsou jen v kopci na Cukrák, tam si dali i přenosné značky, ale často tam stojí a jen čumí.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #8 kdy: 27 Března 2021, 22:18:31 »

Maji tam u Cukraku ty prenosne znacky uz alespon trochu normalne, nebo porad ten zakaz vjezdu s dodatkovou tabulkou "STOP | KONTROLA"?
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #9 kdy: 12 Dubna 2021, 13:17:14 »

zdravím,

nechce se mi zakládat nové téma, ale kde najdu nějaké věrohodné info o situaci/kontrolách na hranicích?

potřebuju vypadnout na západ, což je zajištěné vč testu, ale teď jsem našel, že návrat dokonce pcr test+karanténa (potřebuji se vrátit tento týden). nicméně někdo mi říkal, že ne všude jsou kontroly (myšleno od čechů). je nějaká mapa s real-time infem, jako např. byly ty checkpointy mezi okresy?

předpokládám, že velké přechody jsou komplet kontrolované, lokální to až tak horké nebude

díky

lc
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Kudy na Trutnov?
« Odpověď #10 kdy: 12 Dubna 2021, 13:28:01 »

Zdravím, nejspolehlivější bude i v tomhle případě asi Waze. Ta se mi v uplynulém měsíci ukázala jako nejpřesnější, tzn. na nahlášené kontroly se jakž takž dalo spolehnout. Ta stránka (tušim kontrolnibody.cz) byla jen velmi orientační.
IP zaznamenána