30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odmitnuti zadosti o informace  (Přečteno 1698 krát)

km1

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Odmitnuti zadosti o informace
« kdy: 05 Března 2021, 15:50:15 »

Nejsem si jist, zda sem toto uplne patri, kdyz se to netyka dopravnich prestupku, ale zadosti o informace se tu obcas resi, tak pokud mohu, chtel bych se zeptat na Vas nazor. Ze zvedavosti jsem podal Kancelari Poslanecke snemovny zadost o informace a zadal jsem o poskytnuti "stanoviska legislativního odboru Kanceláře Poslanecké sněmovny k nouzovému stavu vyhlášeného dne 14. 2. 2021" - toto stanovisko bylo vypracovano na zadost poslance Okamury, ktery z nej pote cetl ve Snemovne - zde je stenoprotokol: https://www.psp.cz/eknih/2017ps/stenprot/086schuz/s086004.htm

Kancelar Poslanecke snemovny tuto zadost o informace odmitla oduvodnenim (v priloze), ktere mi pripada docela divne... Napr. tam neni uveden odkaz na konkretni duvod odmitnuti podle infozakona a i kdyz tvrdi, ze jde o interni dokument, tak prece kdyz neni utajen, tak to neni duvod k odmitnuti, nebo se mylim?... Je to podle vas v poradku? Poripadne pokud by se nekdo znaly nudil a chtelo by se mu taky podat zadost a pak se s nima prat pres odvolani, aby to zverejnili, tak budu rad :D
« Poslední změna: 06 Března 2021, 21:13:29 od km1 »
IP zaznamenána