30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10

Autor Téma: Totalitní checkpointy na cestách  (Přečteno 27440 krát)

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #90 kdy: 17 Března 2021, 13:10:36 »

da jim praci, byt, penize .....
a z toho si oni v 99% vezmou ten byt a peníze....

Jinak jsem nepochopil co jiného ti známí říkají..... jestli to , že můžete nechat na zemi peňěženku a že nezamykají auto, tak jim to nevěřte. Možná někde na venkově, ale ve městě ani náhodou.

to byl minuly cas jen tak mimochodem
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #91 kdy: 17 Března 2021, 17:13:18 »

... pže v tom sou zapojený desítky tisíc netáhel vod bolševickýho svetra až po poslední prudiče u silnice.

Stejní lidé budou rozhodovat o Tvé stížnosti.
Jaké stížnosti? Rovnou oznámení na nejvyšší stádní zastupitelství, ať si to přeberou. To je, aspoň na papíře, nezávislý na opicajtech a jinejch vládách, ne?
Bohužel díky až animální nenávisti - povětšinou neúspěšných lidiček - vůči jménu Klaus a nálepkách nalepených presstituty na SPD to bude problém a zvítězí národní lockdownová  fronta.
U Pitomia je hrozně nebezpečný, že ten jde jenom za prachama. Pokud mu někdo nabídne účast na vládě, tak to vezme za cokoli, i vod Bureša. Má supr potenciál brát křesla vostatním a pokud skončí v opozici, to mu sedí dobře. Ale taky by se mohl zpunktovat s nějakou tou pirátskou a jinou svoločí.

Nadějně vypadá slepenec Svobodnejch s křivohubým Klausem a soukromníkama.

Ale s ohledem na to, co se děje, tak se asi vyhrabe z hrobu starej Klaus. Naprosto s ním souhlasím, že situace je naprosto zoufale tragická, když největší osobnost široko daleko je osumdesátiletej (narcisovej) dědek nad hrobem, ale furt můžem být rádi aspoň za to, že máme osumdesátiletýho dědka nad hrobem - taky nemusíme mít nikoho :( https://www.youtube.com/watch?v=0UWJBGbWNTs
« Poslední změna: 17 Března 2021, 17:17:56 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #92 kdy: 17 Března 2021, 17:48:14 »

Může mně někdo vysvětlit, proč některé hlídky staví auta těsně před nájezdem na dálnici? Kam se má sprostý podezřelý otočit, když před sebou má pouze dálnici a zpět by jel protisměrem?
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #93 kdy: 17 Března 2021, 19:27:50 »

Mozkové myšlení?
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #94 kdy: 17 Března 2021, 19:31:12 »

Může mně někdo vysvětlit, proč některé hlídky staví auta těsně před nájezdem na dálnici? Kam se má sprostý podezřelý otočit, když před sebou má pouze dálnici a zpět by jel protisměrem?

Úplně tomu nerozumím, jako že skočí do křižovatky a místo mého zamýšleného směru jízdy mě donutí jet na nájezd dálnice?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #95 kdy: 17 Března 2021, 21:57:38 »

Nadějně vypadá slepenec Svobodnejch s křivohubým Klausem a soukromníkama....
Tady se obávám, že se to po volbách rozsype. Mladej Klaus má dobrý myšlenky, ale politicky mu to moc nemyslí

Ale s ohledem na to, co se děje, tak se asi vyhrabe z hrobu starej Klaus.

Jo ten by to dokázal řídit, ale bohužel jak už jsem psal ta animální nenávist neúspěšnejch lidiček ke jménu Klaus bude rozhodující.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #96 kdy: 17 Března 2021, 22:46:52 »

starej si nezkazí reputaci
i s jeho ješitností to dotáhl na prezidenta, víc už dokázat nemůže, tak nám zbude jako rétor
ale aspoň kvalitní  ;)

jinak souhlas, je-li součástí odskalice pekarová, tak tomu nemůžu hodit hlas ani za zlatý sele
starostové se vybarvili do stavu, že ideál by bylo, kdyby nejvyšším úřadem byl úřad obecní

tak fakt zbyde pitomio

a jak to daj dohromady, jsem zvědav
bureš 20%
pitomio taky....
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #97 kdy: 17 Března 2021, 22:53:52 »

Národní frontu 2.0 snad nikdo nemůže ani uvažovat, to je jasný hned, no a Pitomio jak už sem psal. Jak zacinkají prašule, tak se spojí klidně s kýmkoli. Doteď se pamatuju, jak se burešovi cpal.

Esli se pak koalice svobodnejch s kýmkoli rozsype je úplně jedno, důležitý je, dyž získají nějaký křeslo.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #98 kdy: 17 Března 2021, 23:25:29 »

Peníze bych Pitomiovi nevyčítal. On tam nikdo není z jiného důvodu a aspoň je průhlednej.

A jestli si mám vybrat někoho, kdo tam je pro peníze a současně bude proti covidovým bláznům, vyberu si ho radši něž toho, kdo tam bude pro peníze a současně bude covidový blázen.

Svobodní jsou rok od roku víc roztříštění, VK nad hrobem, VKml je úplně stejnej jak zmíněný moravský Japonec, jen s menší šancí se tam dostat, tudíž s větší šancí ztraceného hlasu.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #99 kdy: 18 Března 2021, 00:21:18 »

Já bych Pitomiovi nevyčítal vůbec nic a do politicko-ideologických debat bych se pouštěl nerad, ale rád bych Vás všechny, kteří nemáte rádi AB a současně zvažujete volbu Pitomia varoval, že Pitomio po vládě dychtí a udělá pro ni cokoliv. A dle mého názoru nejde ani apriori o prachy, ale prostě o ego.

A již mnohokrát se (i mediálně) podbízel Babišovi ve chvílích, kdy to vypadalo na rozpad koalice s ČSSD. Pro AB je vláda s Pitomiem imo úplně nejkrajnější řešení (není to pro něj marketingově výhodné), ale současně je pro něj post premiéra vším a v momentě, kdy nebude moci zastávat pozici premiéra, tak imo z politiky odejde. Z toho plyne, že pokud se ČSSD nedostane, nebo bude kolem 5%, tak hnutí ANO s cca 25% nezbyde nic jiného, než jít do vlády s SPD/za podpory SPD. A Pitomio umí názorově otáčet (viz jeho názory na drogy, migraci a liberalismus před vstupem do politiy.. byl to v podstatě Pirát a Piráty i párkrát podpořil). Na druhou stranu, představa menšinové vlády ANO, které skrze hrozbu ztráty podpory (resp. tolerance) bičuje a šikanuje Pitomio je zajímavá.

Určitě jsem neřekl nic nového, koalice Spolu je pro mě taky kvůli TOP09 nevolitelná, ale hlasem pro Tomia IMHO akorát podpoříte dalším vládu AB.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #100 kdy: 18 Března 2021, 10:45:22 »

Prosím jděte s tou politikou někam jinam.

A když už si nemůžete pomoci, zkuste se omezit na fakta, ne názory. Už vůbec sem nepatří doporučení, koho ne/volit, věřím, že návštěvníci tohoto fóra to mají v hlavě srovnané a nepotřebují rady stran toho, jak naložit se svým volebním právem.

EDIT (reakce na Lafayette): Myšleno ideálně mimo fórum, ale ano, v gaychatu je diskuse o nesmrtelnosti chrousta tolerovatelnější než v poradně.
« Poslední změna: 18 Března 2021, 11:19:51 od hh »
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #101 kdy: 18 Března 2021, 10:48:47 »

Prosím jděte s tou politikou někam jinam.
Do Gaychatu...
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #102 kdy: 20 Března 2021, 23:03:02 »

Celou tu dobu, kdy ty kurvy mluvily o uzavírání okresů a jak se potřebujeme semknout, jak to všechno potřebujeme, vrchní kurva všude zmiňovala 3 týdny.

„My bychom si velice přáli, abychom se ty tři týdny nouzového stavu vrátili rok nazpátek ... v rámci nouzového stavu ty tři týdny vydržet a zastavit ten vir a vrátit se postupně do normálu,“

Teď je to třetí týden a tak koukám, jak budou opoziční zrádci hlasovat, případně z jakého koutu světa vyskočí nová mutace. A ono nic. On týden má nově 10 dnů, tedy 3x10=30.

Buď je Babiš úplný kretén, nebo úmyslně říkal 3 týdny, když myslel přes 4 týdny, aby mu to lidi snadněji sežrali. Pravděpodobně obé.

edit: pardon, nouzový stav je 30 dní, totalitní kontroly byly vyhlášeny na tři týdny a následně prodlouženy na neurčito, vše v pořádku.
« Poslední změna: 20 Března 2021, 23:06:39 od Medojed »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #103 kdy: 20 Března 2021, 23:10:50 »

A to už je líp? Nebo bude za dalších sedum let? A komu vlastně? :x
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #104 kdy: 20 Března 2021, 23:13:34 »

Podle mně nemají ani představu co a jak zabírá. Celou dobu vlastně pracují metodou pokus-omyl ale ty omyly nestačí vyhodnocovat, takže jim pud sebezáchovy velí přitvrzovat, přitvrzovat.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10