30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10

Autor Téma: Totalitní checkpointy na cestách  (Přečteno 27127 krát)

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #120 kdy: 24 Března 2021, 07:38:57 »

Dealování koksu, respektive prodej čehokoliv komukoliv (podobně jako např.  bot, dětské výživy, krmiva pro ryby) bych nedával do rovnítka vykrádáním, poškozováním věcí atd. je to činnost která nikomu nic nedělá, nepoškozuje a je podobně společensky nebezpečná jako jízda na úsekovce mimo povolený limit.

drogy nikomu nic nedelaj a nikoho neposkozujou??? ze by sme tu meli profika?

Drogy,, tučná jídla, krmiva pro ryby, auta, nože, zbraně umějí lidem ublížit, jejich prodej ale ne.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #121 kdy: 24 Března 2021, 07:48:25 »

drogy nikomu nic nedelaj a nikoho neposkozujou??? ze by sme tu meli profika?
Ja znam par lidi co fetujou, vcetne pripadu kdy se z lidí stali totální trosky bez zubů. A je jim jedno kde, kdo a v čem jezdí, fetujou furt. Zato mně docela jiste nahani strach false positive test na drogy. Dneska jsem poprve v zivote lizal, ale v DE .. takze nuda .. asi checkpoint s rozsirenou pusobnosti. Trosku me ale zklamalo ze to bylo ceskym stylem, nepredchazelo pouceni a ani nic dalsiho, proste otevrete pusu. ... predtim teda fizl rekl ze ma negativni covid test a nandal si sam od sebe rukavice, test rozbalil predemnou, ale vicemene nic dalsiho. Najednu stranu me to trosku zklamalo, nadruhou stranu precijen o nic neslo a behem deseti minut jsem odjizdel. Pri false positive testu to co vim nema zadne realne dopady, jede se na sluzebnu kam prijede i doktor a bere se krev tam, vysledky tentyz den (nevim zda na pockani). Jeden real positive kamarad mi ukazoval video jak mu na DE fizl stanici rikaji ze pokud nebude souhlasit s krvi tak mu ji vezmou nasilim (celkem hardcore i na me).
« Poslední změna: 24 Března 2021, 07:50:19 od .qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Medojed

  • Příspěvků: 341
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #122 kdy: 26 Března 2021, 20:16:19 »

Prodlouženo, jak jinak!

Můžete mi někdo prosím vysvětlit, proč se o NS hlasovalo dnes celkem 32x , z toho 16x byl zamítnut a 16x byl přijat. Jaké hlasování vlastně platí, to poslední? Tam nedává smysl zastoupení hlasů. Proč se o něčem hlasuje znovu a znovu, když už to poprvé bylo přijato ve 13:29?

Hlasování / 94. schůze
https://www.psp.cz/sqw/phlasa.sqw?o=8&s=94&l=cz&pg=1
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #123 kdy: 26 Března 2021, 21:23:06 »

Musíte si prokliknout na stenozáznam ... samotné prodloužení nouzového stavu je hlasování č. 6. Předchozí zamítnuté č. 5 byl původní návrh vlády na prodloužení na celých 30 dní a č. 4 nějaká procedurální ptákovina. Všechno další už jsou jen poslanecké exhibice (doprovodná usnesení úkolující vládu ...).
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #124 kdy: 26 Března 2021, 21:24:08 »

Žvanírnu jsem dnes sledoval, nevím kde se to dá dohledat, ale ono se hlasovalo o více věcech - jednak o prodloužení NS o 30 dní, 11 dní atd. a dále se hlasovalo o dalších usneseních - aby vláda zveřejnila smlouvy o nákupech (zamítnuto), aby do 6.dubna zrušili policejní kontroly na hranicích okresů (přijato) a pak tři prdele dalších apelů...
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 341
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #125 kdy: 26 Března 2021, 21:55:37 »

hh, pokutobijec:
díky za vysvětlení. To je ještě pošahanější, než jsem myslel. Tedy varianta A je poslechnout si celý záznam jednání, varianta B je přečíst celý stenozáznam a z toho dohledat, které hlasování co znamená, když 32 se jich shodně jmenuje "Návrh na vyslovení souhlasu PS s prodloužením doby nouzového stavu"?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #126 kdy: 26 Března 2021, 22:18:20 »

do 6.dubna zrušili policejní kontroly na hranicích okresů (přijato) a pak tři prdele dalších apelů...
Poslanecká sněmovna žádá vládu ukončit opatření omezující pohyb obyvatel v rámci okresu nejpozději do 6. 4. 2021.
V hlasování číslo 9 přihlášeno 99 poslanců, pro 56, proti žádný. Návrh byl přijat.

Poslanecká sněmovna ukládá vládě ukončení kontrol občanů na hranici okresů jakožto opatření, které nepřináší efekt a nadmíru zasahuje do práv občanů.
V hlasování číslo 11 přihlášeno 101 poslanců, pro 40, proti 3. Návrh byl zamítnut. Prosím.

Zadost je dle meho neco, co take vlada muze odmitnout...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #127 kdy: 26 Března 2021, 22:50:52 »

V tom případě se omlouvám za mystifikaci, poslouchal jsem to od dopoledních hodin a už jsem to večer nedával.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #128 kdy: 30 Března 2021, 22:35:20 »

zdá se mi to, nebo vymizeli ?
dnes jsem docela kroužil a ani se neopalovali
IP zaznamenána

arwi

  • Příspěvků: 98
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #129 kdy: 30 Března 2021, 23:31:46 »

Podle mě odpočívají a připravují se na velikonoční víkend, kdy vyrazí v plné polní.
IP zaznamenána

max

  • Příspěvků: 211
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #130 kdy: 31 Března 2021, 18:00:45 »

Jednou takhle odpoledne na checkpointu...

IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #131 kdy: 31 Března 2021, 19:24:41 »

Pockat, ona zluta vesta s napisem POLICIE nezarucuje nesmrtelnost???
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #132 kdy: 01 Dubna 2021, 00:25:32 »

Citace
player error

je to ňáký vozbitý, není odkaz na soubor?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Tez

  • Příspěvků: 244
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #133 kdy: 01 Dubna 2021, 10:29:50 »

lerion> zas na druhou stranu, snaha uskočit tam je... bohužel nebylo moc kam, mergl to brousil pěkně po krajnici. Asi čuměl do mobilu a auto začalo brzdit automaticky (pár metrů před nárazem jde předek hodně dolů)
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
Re:Totalitní checkpointy na cestách
« Odpověď #134 kdy: 01 Dubna 2021, 10:35:34 »

A diky tomu ze jede po krajnici z toho nebude ani prekazka nahla hadam.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10