30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Udala, že jí řekl p*čo. „Proč nejsem očkovaná?“ zbourala pirátka 40 let jednání  (Přečteno 1775 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil

"Já jednak ze svého onemocnění a titulu spadám do skupiny rizikových osob, neboť mám transplantovaný orgán již 11 let"

Mozek z kapybary?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Na takovy post potrebujete organy s takovymi vlastnostvi, ktere bezny clovek nema(bez rozliseni strany).
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil

Aha - to je ta neoholena cyklistka, co potom doma brecela ... ja vedel, ze uz jsem to jmeno nekde zahledl.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Aha - to je ta neoholena cyklistka, co potom doma brecela ... ja vedel, ze uz jsem to jmeno nekde zahledl.

Pominuli obsah, vážně musí na PL být v každém nadpisu kunda, kurva, nebo píča? ;D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil

Citace
že má právo jet na komunikaci, když dodržuje všechna pravidla provozu, metr a půl od kraje vozovky

no to bych jí asi voholil sám, kdyby mi tohle kunda řekla
IP zaznamenána
In dubio pro reo

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Hooodne tupou britvou  ;D Pripadne depilacnima paskama -) Jinak ta kapybara pana Číkuse naprosto sedi...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Citace
že má právo jet na komunikaci, když dodržuje všechna pravidla provozu, metr a půl od kraje vozovky
Ja se bal ze se tohle stane, ona jim ta smes do odstrikovacu zacala chutnat a ted ji chtej za kazdou cenu. Pani nejspis nevi ze motorka ostrikovace nema. Ja uz nevim co do toho pridavat, nejaky rady?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.