30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zmatečně uvedený odvolací orgán v poučení rozhodnutí.  (Přečteno 1509 krát)

kacafirek

  • Příspěvků: 232
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil

Zdravím všechny. Právě mi přišlo rozhodnutí o vině ze spáchání přestupku vydané Městským úřadem XY, odborem dopravy a silničního hospodářství. Takto při řešení přestupku tento úřad vždycky vystupoval. V poučení je však uvedeno: "Proti tomuto rozhodnutí se lze odvolat do 15 ode dne jeho oznámení podáním u zdejšího správního orgánu k Oddělení správního řízení a krajskému živnostenskému úřadu Krajského úřadu Středočeského kraje. Včas podané a přípustné odvolání má odkladný účinek." Úřady, které jsou v poučení uvedeny: Oddělení správního řízení zdejšího správního orgánu, krajský živnostenský úřad Krajského úřadu však ani u Městského úřadu XY ani u Středočeského kraje v tomto pojmenování neexistují. Našel jsem jen názvy Odbor správní Městského úřadu XY a Odbor legislativně právní a krajský živnostenský úřad Středočeského kraje. Dá se toho nějak využít pro odvolání? Kam se vůbec mám odvolat? Děkuji.
« Poslední změna: 09 Února 2021, 09:11:05 od kacafirek »
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Zmatečně uvedený odvolací orgán v poučení rozhodnutí.
« Odpověď #1 kdy: 09 Února 2021, 12:47:43 »

Dříve, než forum zaúkolujete svými "obvyklými" dotazy - pročtěte si správní řád, kde je uvedeno i to, komu se podává odvolání. Případně hledejte zde na foru obdobná témata.
IP zaznamenána