30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Staré dálniční známky okamžitě strhnout - nemají na skle co dělat!  (Přečteno 2706 krát)

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Ja bych ji sundal (prijde mi tam fakt zbytecna), ale venku je -11°C :o
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Jsem na tom uplne stejne. V tomhle pocasi to proste dolu nejde.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Porad ji tam mam.  ;)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Muze mi nekdo rict, na zaklade ceho je vlastne prestupek mit nalepenou neplatnou dalnicni znamku (ktera navic uz nemuze byt ani zamenena za novou)? Pokud nebrani ve vyhledu... Ve vsech clancich vyhrozuji pokutami za tisice, ale nikde jsem se nedocetl jak je to konkretne zakazano.
IP zaznamenána

Féna

  • Příspěvků: 139
    • Zobrazit profil

Ja mam bohuzel zkusenost, ze starou znamku mi sundaji na STK. A vzhledem tomu, ze v soucasne situaci vas nechaji cekat venku, nejde jim v tom nijak zabranit :-(
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

Také ji mám, jako historickou relikvii...

STK mi platí do května 2023, takže potenciál pro zábavné situace tam je, naděje umírá poslední.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil

Naopak jsem do rezervy posbíral známky od všech, kteří sundali, abych měl co lepit.
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil

No mně tam do léta určitě vydrží :)
IP zaznamenána

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Staré dálniční známky okamžitě strhnout - nemají na skle co dělat!
« Odpověď #10 kdy: 16 Února 2021, 15:53:51 »

Vozil jsem ji dokud jsem nejel na chatu, kde mam zveku na baráku zásuvku a šlo to nahřát fénem. Známku zmrzlou na -10°fakt majzlíkem sundavat nehodlám  ;)
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:Staré dálniční známky okamžitě strhnout - nemají na skle co dělat!
« Odpověď #11 kdy: 16 Února 2021, 18:39:51 »

Zdravím, ten problém mě fakt zajímá. Už vidím jak budou dokazovat materiální aspekt přestupku. 27.3. mám technickou po čtyřech letech tak dám vědět. Známku budu vozit co to půjde, patří do mé kolekce na čelním skle tak jako slovinská a rakouská z roku 2019   :D :) :D :D.
S nalepenou zatím nebyl problém, akorát mě chytli celníci na cestě do Brna a že prej nemám el. dálniční známku. Já s výrazem venkovana jsem řekl že nemám a zeptal se zda jsou nějaké výjimky. Celník mi řekl že ne a že kdo vjede na zpoplatněný úsek musí mít dálniční známku a začal vypisovat pokutu. Manželka do mě dloubne a říká: "řekni mu to"
A já proč jsi slyšela výjimky nejsou, no a to už mi podával blok k podpisu. Pane celníku já jsem našel tu modrou kartičku a podávám mu ZTP/P. Celní začal řvát, že toto jsem mu měl říct hned. Já se smutným pohledem hloupého Honzy mu říkám, že mi tvrdil že žádné výjimky nejsou a tak jsem ho nechtěl rušit při psaní. Nakonec zkontroloval synovu občanku a bylo po srandě.
nejvíc vystrašená byla moje žena a že proč jim to dělám, že dělají jen svou práci. Já jí říkám kdyby ji  8) 8)dělali pořádně tak se mě na to ZTP zeptá ale byl lačný po pokutě. Ten den jsem měl skvělou náladu, že mi to kočkování začíná docela jít 
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Staré dálniční známky okamžitě strhnout - nemají na skle co dělat!
« Odpověď #12 kdy: 16 Února 2021, 23:38:35 »

Vozil jsem ji dokud jsem nejel na chatu, kde mam zveku na baráku zásuvku a šlo to nahřát fénem. Známku zmrzlou na -10°fakt majzlíkem sundavat nehodlám  ;)
To bych se bal ze to praskne, asi jako nalejt na zamrzly sklo kybl s vodou. Jinak jsem ji taky sundal, kdyz sem cekal na kolegu na parkovisti asi hodinu.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.