30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dálniční známka – pominula povinnost odstranit neplatný kupón z okna?  (Přečteno 6816 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil

Citace: Vlastně je to velmi jednoduché: zákon říká, že na čelním skle auta nesmí být nic nalepeno. No a uvedená výjimka tam byla právě pro papírové dálniční známky," shrnul stručně a jasně mluvčí ministerstva František Jemelka.

Pan Jemelka asi také bude kvalitní matroš
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 256
    • Zobrazit profil

Je v tom nějaký zmatek. Na skle nesmí být nic, co není schválené. S tím se dá souhlasit. DZ měla výjimku, ale ta se vztahovala pouze na zpoplatněný úsek silnice. Z toho plyne, že na běžné silnici nesměla být vylepena ani platná, protože není schválená.
IP zaznamenána

nimbo

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil

Dnešní čerstvá zkušenost z STK Praha Motol. Stará dálniční známka byla zapsána jako vážná závada kategorie "B"  3.1.1.1 - překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled a oceněna zkrácením platnosti STK na 30 dní. Protože souběžně ještě jedna příčina měla za následek zkrácení platnosti STK na 30 dní, tak jsem neprudil.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil

Mě by zajímalo jaký smysl má na turc vozit starou dálniční známku.
Kromě možnosti buzerace (dávání munice nepříteli) a následnému škádlení s SO1 mi to nedává smysl.
Já se držím strategie šedé myšky, jezdím tak, abych měl interakci s orgánama co možná nejmenší.
Můj volný čas má cenu zlata a nemám zájem ho trávit škádlením se s úředníkem.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil

Cvičení boje v místech, kde máme dobře zmapované (právní) území a je minimální riziko.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 472
    • Zobrazit profil

Vozím na skle neplatnou rakouskou známku.Jednou kvůli tomu prudili. Odpoveď je jasná. Prostě tu známku používám a její platnost bohužel není jejich problém.
IP zaznamenána

nimbo

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil

Mě by zajímalo jaký smysl má na turc vozit starou dálniční známku.
Kromě možnosti buzerace (dávání munice nepříteli) a následnému škádlení s SO1 mi to nedává smysl.
Já se držím strategie šedé myšky, jezdím tak, abych měl interakci s orgánama co možná nejmenší.
Můj volný čas má cenu zlata a nemám zájem ho trávit škádlením se s úředníkem.

Tohle byla čistě lenost. Sem jsem to dával jako poznatek, že to řeší taky na STK, ne jenom pomahači. Taky se snažím jezdit tak, abych se s nimi nemusel bavit.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

cocomoon: Ja za ty roky zacal dalnicni znamku ignorovat a ze ji na skle mam si vetsinou vzpomenu az doma, kdyz otevru zdejsi diskusi :D
IP zaznamenána