30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Číkusmut Litomyšl  (Přečteno 5343 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #15 kdy: 03 Března 2021, 23:20:51 »

První hovor byl na číslo uvedené v předvolání. Druhý hovor bylo zpětné volání na nějaké neoficiální mobilní číslo, kde se mi ozvala nějaká protivná bába, která tvrdila, že je oprávněnou úřední osobou, ale já jí to nevěřil.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 198
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #16 kdy: 03 Března 2021, 23:26:01 »

Chtela Vam prodat hrnce, ktere jste nechtel?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #17 kdy: 03 Března 2021, 23:40:06 »

První hovor byl na číslo uvedené v předvolání. Druhý hovor bylo zpětné volání na nějaké neoficiální mobilní číslo, kde se mi ozvala nějaká protivná bába, která tvrdila, že je oprávněnou úřední osobou, ale já jí to nevěřil.

To číslo není nikde v předvolání ani v jiné oficiální komunikaci úřadu?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #18 kdy: 04 Března 2021, 00:02:27 »

fu> A také vlastně možná mluvila s někým úplně jiným.

Lafayette> Nenašel jsem: 777653998
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #19 kdy: 04 Března 2021, 00:04:51 »

Ani vygůglovat se nedá, tak to asi nemůže být vůbec diskuse.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #20 kdy: 05 Března 2021, 20:07:39 »

Tak schválně, najdu v telefonu audiozáznam silniční kontroly?

Našel! (MP3, 8.06, 7.4 MB)

Mám hledat dál, nebo si kolegové myslíte, že to bude stačit?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 198
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #21 kdy: 05 Března 2021, 20:20:54 »

323845
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #22 kdy: 05 Března 2021, 21:26:42 »

1. Nebylo by lepší, kdyby ten policista číslo neukázal, ale pouze nadiktoval? Je to takto bezpečné?
2. V telefonátech hovoříte o třech pokusech, tento byl poslední, předchozí jste nenahrával?
« Poslední změna: 05 Března 2021, 21:28:14 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 423
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #23 kdy: 05 Března 2021, 22:10:18 »

A je tam to číslo vůbec nutné?
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 688
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #24 kdy: 05 Března 2021, 22:38:46 »

Oni se fakt na tom školení naučili jenom čestné prohlášení a že v tom 113/2021 Sb. je "písemným dokladem nebo čestným prohlášením" úplně ignorují? To je teda vrchol.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #25 kdy: 06 Března 2021, 15:19:56 »

Byť mi Mgr. Veronika Rothscheinová tvrdila, že stačí e-mail, raději jej ještě v pondělí potvrdím doporučeným dopisem.  Pro jistotu.

A jelikož se mi podařilo downsamplovat nahrávku ze silniční kontroly na 1.3 MB, pošlu jim ten záznam na disketě.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #26 kdy: 06 Března 2021, 22:02:22 »

jen pozor , Litomyšl nemá disketu uvedenu mezi technickými nosiči dat..

https://www.litomysl.cz/mestsky_urad/epodatelna

a MVCR vydalo pokyn , kde je nutnost uvedení konkrétních technických nosičů na stránkách úřadu.

https://www.mvcr.cz/soubor/metodicky-navod-pro-kontrolu-vykonu-erms-v-1-3-pdf.aspx

takže bych zkusil něco ohledně formátů případně flash disk formátovaný pod Linuxem jako ext4 a nečitelný pod Windows
Nemají nikde napsáno, že uznávají pouze Windows..
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #27 kdy: 07 Března 2021, 10:25:01 »

sennheiser> Když je explicitně povoleno užití dálnopisu a telefaxu, nepřijde mi použití diskety nepatřičné. A pokud si s tím neporadí, můžou mne vyzvat k doplnění podání. Pak může přijít například ten ext4.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 922
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #28 kdy: 07 Března 2021, 10:50:14 »

jen pozor je rozdíl mezi podáním ( úkonem provedným dle §37) a technickým nosičem dat.
Podání faxem nebo dálnopisem navíc musí být potvrzeno do 5 dnů způsobem dle §37

Každopádně třeba podání odporu na flash disku / format ext.4 / zaslaném poštou by
prověřil jak úřad zvládá elektronickou podobu. Vždy s žádostí o vrácení disku zpět.

A jen k původnímu:
Tady třeba Prosiměřice akceptují jen diskety a CD ( což je v dnešní době celkem bizár)
https://www.prosimerice.cz/e-podatelna

takže asi by se to dalo a pak při odmítnutí jim poslat tento odkaz a namítat něco o roztříštěnosti orgánů státní moci
a nejednotnost a chaos v podmínkách, které nemohou být přičítány k tíži sprostého daňového poplatníka.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 022
    • Zobrazit profil
Re:Číkusmut Litomyšl
« Odpověď #29 kdy: 07 Března 2021, 12:29:46 »

Na zítřek nachystán dopis:

Příloha: datový nosič

Omluva z ústního jednání
Ačkoli jsem byl úřednicí Mgr. Veronikou Rothscheinovou ujištěn, že omluva z ústního jednání formou e-mailu je dostatečná a že mi bude uznána a bude nařízen nový termín ústního jednání, raději z procesní opatrnosti a na základě § 37 odst. 4 správního řádu potvrzuji mou omluvu z ústního jednání ještě tímto doporučeným dopisem.

Dne 03.03.2021 mi nebylo umožněno se dostavit k ústnímu jednání, které bylo nařízeno předvoláním přípisem č.j. MěÚ Litomyšl 005193/2021 ze strany Policie ČR. Jako důkaz přikládám audio nahrávku, která je uložena na přiloženém datovém nosiči.

Vzhledem k výše uvedenému tímto žádám o stanovení nového termínu ústního jednání, na které se hodlám dostavit a prokázat, že se ve skutečnosti žádný dopravní přestupek nestal a to zejména s odkazem na ustanovení § 76 odst. 5 zákona o provozu na pozemních komunikacích.

Námitka podjatosti
Věci vedené pod spisovou značkou SZ MěÚ Litomyšl/005185/2021/Tur podávám námitku podjatosti proti Mgr. Lindě Turkové a všem jejím nadřízeným.

Stížnost
Podávám stížnost na postup Mgr. Lindy Turkové ve věci vedené pod spisovou značkou SZ MěÚ Litomyšl/005185/2021/Tur. O přijatých opatřeních a způsobu potrestání Mgr. Lindy Turkové si přeji být informován.

Žádost o informace
V souladu se zákonem o svobodném přístupu k informacím žádám o sdělení informace o výši platů Mgr. Lindy Turkové za posledních 24 měsíců a také sdělení informace v který rok a na jaké škole získala Mgr. Linda Turková titul Mgr.

Zdraví a na další spolupráci se těší

Číkus
IP zaznamenána