30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha 6 - rovnou příkaz na zeleň  (Přečteno 1207 krát)

Houbak

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Praha 6 - rovnou příkaz na zeleň
« kdy: 28 Listopadu 2022, 22:53:48 »

Zdravím zdejší osazenstvo, řeším takovou dle mého nestandardní věc.

Přišel mi rovnou příkaz, bez čehokoliv dalšího. To si na té P6 dělají, co chtějí a rovnou zapnou turbo na firmu a neřeší ani řidiče, ani důvod toho parkování a rovnou ZAPLAŤ OŠKLIVÝ PODNIKATELÍČKU?

Úřední canc dávám v anonym režimu zde k nahlédnutí, na odpor je čas do středy.

Blanketní odpor je jasný, pak jej doplním, nevolnosti a takové ty srandy... ale obávám se, co budou teda dělat dál, když jejich PÍSMO SVATÉ nectí nic a rovnou ukázalo tlustým prstíčkem VINEN!
Co si o tom myslíte, jaký zvolit na ty parazity postup?

Dík!
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 027
    • Zobrazit profil
Re:Praha 6 - rovnou příkaz na zeleň
« Odpověď #1 kdy: 28 Listopadu 2022, 23:08:00 »

Parazitka Dana je kreativní. Já bych navrhoval podat odpor (případně přihodit nějakou tu infožádost) a počkat, co z té krávy ještě vypadne vtipného.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Praha 6 - rovnou příkaz na zeleň
« Odpověď #2 kdy: 28 Listopadu 2022, 23:08:16 »

Já jsem nevěděl, že právnická osoba, tedy v podstatě fikce subjektu, může řídit auto :)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Houbak

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:Praha 6 - rovnou příkaz na zeleň
« Odpověď #3 kdy: 28 Listopadu 2022, 23:24:01 »

No ještě taková věcná... Vzhledem k tomu, že company, na kterou to přišlo je banda korporátních krys, bude tady nejspíš problém to celé komunikovat za právnickou osobu.
Obávám se, že neprojde zmocnění a celý boj zatrhne firma, jelikož by s tím mělo určité oddělení asi zbytečnou starost a výhodnější je zaplatit.

No zkusím protlačit aspoň ten odpor a průběžně tady doplním / vytvořím časovou osu, jestli to bude nějak pokračovat.

IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 690
    • Zobrazit profil
Re:Praha 6 - rovnou příkaz na zeleň
« Odpověď #4 kdy: 28 Listopadu 2022, 23:24:24 »

Odpor se nedoplňuje. Jakmile je podán, Příkaz je zrušen, žádná další argumentace není třeba.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 027
    • Zobrazit profil
Re:Praha 6 - rovnou příkaz na zeleň
« Odpověď #5 kdy: 28 Listopadu 2022, 23:30:21 »

solaris> Předpokládám, že doplní a vytvoří časovou osu, nikoli odpor. edit: Pardon, beru zpět. Měl jsem za to, že reagujete na poslední příspěvek, nikoli na první.

Houbak> Pokud hrozí, že Vám bude firma házet klacky pod nohy, ale přesto jí chcete pomoci (a zejména pak krávě Daně uškodit), můžete ne Danu podat trestní oznámení pro podezření ze zneužití pravomoci úřední osoby. A nebo se třeba sám přihlásit úřadu, že jste na místě zaparkoval právě Vy, zkusit je vyprovokovat na správní řízení s Vámi a během toho jim vysvětlit, že tahle věc není sprdelizovatelná.

Samozřejmě spolupráce firmy by byla lepší.
« Poslední změna: 28 Listopadu 2022, 23:38:52 od Číkus »
IP zaznamenána