30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zdokumentovaná červená - hlavní město - helmut s přechodnou adresou v ČR -výzva2  (Přečteno 6225 krát)

marvi8080

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil

Zdravím, měl bych tu jedno pokračování červené v hlavním městě. Poslyšte příběh o druhé výzvě, tentokráte Výzvě k podání vysvětlení ve lhůtě pěti dnů.

Je to přesně půl roku co mým vozidlem bylo údajně spácháno zdokumentované projetí na červenou. Měsíc poté přišla klasická Výzva k odpustku (uhrazení stanovené částky) znějící na 1.500 Kč. Po konzultaci zde jsem se k věci postavil jako chlap a výzvu po marně uplynutém posledním dni lhůty odignoroval :)

Nyní mi přišlo (po cca šesti měsících) další podání, které zase muselo opět zůstat co nejdéle v karanténě. Teď jsem jej vyzvedl a ocenil, jak je v něm dosavadní příběh strukturovaně shrnut.

Nicméně k věci, rád bych tentokrát nedělal ofuky a do pěti velkoryse mi poskytnutých dnů udal jméno řidiče. Měl by to být Helmut, jehož totožnost sdělím a dokonce přidám doušku, že vím kde se zdržuje v ČR. Bude pak vylepen pěkně i na inkriminované poštovní schránce.

Můj dotaz, respektive dva mazané pod dotazy,:
1. Je toto řešení stále ještě moderní a funkční? Přeci jen jsem se půl roku této věci díky liknavosti orgánu nemohl věnovat.

2. Jak dlouho asi tak Praha bude potřebovat, aby Helmut byl na schránce vylepen a udržován a jaká je pravděpodobnost, že mu napíše. Mohu orgánu poradit, ať si třeba s kontaktováním pospíší?

Díky


« Poslední změna: 10 Května 2021, 09:23:22 od marvi8080 »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil

Co přesně Vám přišlo? Podání to zcela jistě nebylo.

Ad Helmut:

0. Netřeba uvádět, kde se Helmut zdržuje, stačí uvést korespondenční adresu.

1. V poslední době je za spolehlivější variantu než Helmut považován existující spolupracující řidič. Tím ale neříkám, že Helmut nefunguje, jen se některé úřady již naučily proti Helmutovi bránit.

2. Co nejdříve (je lépe Helmutovi poslat alespoň dopis, aby si doručovatelka zvykla) a měl by zůstat vylepen až do výročí přestupku. Až pokud do roka nestihnou zahájit s provozovatelem, je potvrzeno, že Helmut zafungoval.

Možná bych věděl o řidiči, který byl za jízdu na červenou v listopadu 2020 v Praze udán. Pokud by nebyl zájem užít Helmuta, možná by tento řidič mohl mít dvě věci sloučené do společného řízení.

IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Jestli to je 6 měsíců od skutku, tak by měl i spolupracující řidič vést k WINu s velmi dobrou šancí, ne snad? Navíc předpokládám, že je to výzva od MHMP (non-turbo), takže s odvolačkou v podobě MD by to mohlo/mělo bez větších problémů vyjít.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

marvi8080

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil

Co přesně Vám přišlo? Podání to zcela jistě nebylo.

Podání se to nejmenuje. Jmenuje se to zase Výzva a v podstatě když se dostanou k meritu věci, tak z toho vyplývá, že k podání vysvětlení.

Ad Helmut:

0. Netřeba uvádět, kde se Helmut zdržuje, stačí uvést korespondenční adresu.

1. V poslední době je za spolehlivější variantu než Helmut považován existující spolupracující řidič. Tím ale neříkám, že Helmut nefunguje, jen se některé úřady již naučily proti Helmutovi bránit.

2. Co nejdříve (je lépe Helmutovi poslat alespoň dopis, aby si doručovatelka zvykla) a měl by zůstat vylepen až do výročí přestupku. Až pokud do roka nestihnou zahájit s provozovatelem, je potvrzeno, že Helmut zafungoval.

Možná bych věděl o řidiči, který byl za jízdu na červenou v listopadu 2020 v Praze udán. Pokud by nebyl zájem užít Helmuta, možná by tento řidič mohl mít dvě věci sloučené do společného řízení.
Ok nebráním se ani spolupracujícímu řidiči. Jaké by byly podmínky nabízeného? O případnou konečnou částku bychom se podělili? :)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil

Podmínky bych viděl tak, že rizika si nese každá strana sama.
IP zaznamenána