30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: dva na jednoho  (Přečteno 7207 krát)

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:dva na jednoho
« Odpověď #30 kdy: 03 Dubna 2021, 17:21:52 »

No je to účelová komunikace nepochybně. Ale to je asi jedno. Ten zákaz se bude vztahovat na řízení motorového vozidla kdekoliv, kde je třeba mít při řízení řidičský průkaz.
« Poslední změna: 03 Dubna 2021, 17:30:38 od alo.is »
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:dva na jednoho
« Odpověď #31 kdy: 03 Dubna 2021, 18:01:38 »

Pokud bychom vyžadovali, aby každý pachatel byl ztotožněn při spáchání trestného činu, tak bychom se postupně dostali do absurdní situace... - Ano, v Burešistánu je něco jako "odsouzen nade vší pochybnost" přežitek.. Kdo by se sral s nějakou identifikací, holt mozkovým myšlením támhle Ferda řekl, že to byl nějakej Pepík z Horní Dolní tak je to on a basta. Právní stát? Absurdní..

Teď jste mi vložil do úst, co jsem neřekl a na závěr to překroutil a ještě z toho demagogicky vyvedl různé domněnky, gratuluju.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:dva na jednoho
« Odpověď #32 kdy: 04 Dubna 2021, 20:57:29 »

Pachatel už je v bezpečí, vzala si ho do péče legenda správního práva, sám Kocourek :)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:dva na jednoho
« Odpověď #33 kdy: 04 Dubna 2021, 21:30:57 »

Jeste aby to "pachatel" potvrdil.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Viktor Š.

  • Příspěvků: 91
    • Zobrazit profil
Re:dva na jednoho
« Odpověď #34 kdy: 04 Dubna 2021, 21:31:56 »

Pachatel už je v bezpečí, vzala si ho do péče legenda správního práva, sám Kocourek :)

Takže Kocourek potvrdil, že jejich klient tam opravdu byl, že nejde o jinou osobu, jejíž totožnost klient nezná nebo nechce uvádět?
Dobrý začátek   :-*
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:dva na jednoho
« Odpověď #35 kdy: 04 Dubna 2021, 21:36:58 »

Kauzu Mike Pána a Kocourka jsem dosti sledoval (ostatně bez těchto dvou bych se o tuto oblast práva vůbec nezačal zajímat..) a 40% toho, co vypustí je naprostá lež/fabulace, a 90% je upravená realita. Takže jak naznačil .qoyi, pochybuji, že to vůbec řeší :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Panek

  • Příspěvků: 669
    • Zobrazit profil
Re:dva na jednoho
« Odpověď #36 kdy: 06 Dubna 2021, 07:58:34 »

...pochybuji, že to vůbec řeší :D
Že to neřeší ale nevylučuje, že si nechají za to platit.
IP zaznamenána