30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: PČR uznala prohru  (Přečteno 13044 krát)

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
PČR uznala prohru
« kdy: 11 Listopadu 2020, 20:56:48 »

Zdravím kolegové,

zcela ze zjištných důvodů (ubránění se šikany) zde nebudu jmenovat konkrétní útvar dopravní policie, ale rád bych zde popsal jednu příhodu. :-)

Vozidlo porušilo zákaz předjíždění, kdy na toto číhala hlídka PČR a jala se dotyčného piráta dohnat a zastavit.
Nicméně k smůle PČR pronásledované vozidlo mělo rychlostně navrch a zmizelo jim na silnici první třídy tak, že nepostřehli, kam odbočilo.
Po cca 15 minutách však vozidlo našli v zapadlé uličce města a začli se vyptávat vedle vozu stojící osoby:

"Dobrý den, neviděl jste, kdo s tím přijel?"
"Dobrý den, neviděl."

... policista odchází ...

... policista přichází ...

"Občanku, máte?"
"Mám. Který auto jste měl namysli?" (vícero zaparkovaných aut)

"No tohle!"
"Aha, tak toho jsem já majitel."

"No, já jsem si to myslel, kdo to řídil!?"  ;D
"Požadujete po mně podání vysvětlení?"


"Já se jen ptám, kdo to řídil."
"Odmítám se jakkoliv vyjádřit, odmítám vypovědět."

... probíhá lustrace ...

"No, dobře pane no, tak pro tentokrát jste vyhrál."
"No, nevyhrál, když si na mě počkáte za rohem." (obava z buzerační kontroly)

"Jak to myslíte?"
"Já nejsem pod vlivem, řidičák mám."

"To my vidíme. My jen, že to předjíždění, no, pro tentokrát jste vyhrál, tak třeba příště vyhrajeme my."

"Nashledanou."
"Nashle."

Video z tohoto existuje, ale opravdu ho nechci takto veřejně pověsit.

Někdo obdobný zážitek? Vyplatilo se někomu vzít za plyn než jako ovečka zastavit? Tou ovečkou to nemyslete zle, prostě tomu nahrávala situace.
« Poslední změna: 11 Listopadu 2020, 22:32:55 od Majkky »
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala výhru
« Odpověď #1 kdy: 11 Listopadu 2020, 22:01:10 »

Vyplatilo, jeden případ ujetí jsem jako zmocněnec řešil, najdete na fóru. Jen je třeba opravdu zachovat chladnou hlavu a nenechat se vtáhnout do nebezpečné situace.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala výhru
« Odpověď #2 kdy: 11 Listopadu 2020, 22:02:28 »

...

"Já se jen ptám, kdo to řídil."
"Odmítám se jakkoliv vyjádřit, odmítám vypovědět."

.
úplně správně - obzvláště vznikl-li záznam - mělo být
" aniž bych byl poučen, odmítám.....

apropo, nadpis by měl znít
"PČR uznala prohru"
IP zaznamenána

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala prohru
« Odpověď #3 kdy: 11 Listopadu 2020, 22:33:29 »

Nadpis změněn a při NEpoučení ještě neběžel videozáznam.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala výhru
« Odpověď #4 kdy: 11 Listopadu 2020, 22:37:34 »

Byl jsem jednou jako spolujezdec svědkem jak nás asi po změření zastavovali na stanovišti, kde bylo asi 5 fízlů a už tam stály dvě auta, kdy řidič pomalu zajel ke straně a pomalu projel tím parkovištěm a plynule přidal a odjel se slovy "taky se ti zdálo že mává ať jedem dál ?"... nikdo se za námi nevydal. Ptal jsem se a bylo mi řečeno že to tak dělá vždy když je k tomu příležitost a že ho začali honit jenom jednou a tak jim okamžitě zastavil a tvrdil, že posunky pochopil tak že chtěli jen nahlédnout do auta a že měl pokračovat dál. Tak prý to nijak nehrotili a řešili jenom tu rychlost. Bylo to ovšem před bodovým systémem a SPRDELí.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 360
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala výhru
« Odpověď #5 kdy: 11 Listopadu 2020, 22:53:04 »

Ujizdel jsem jsem v lete, predjel jsem na plne dva mamrdy najednou co se cmrdali 36km/h celou vesnickou a psychicky jsem to uz nezvladnul se tahnout za nema. Prvni mozne bezpecne predjeti a pojdme na to... Smula byla ze certi byli na svem oblibenem placku, okamzite vyrazili za mnou. Duvod proc to prosrali je ten, ze pustili diskoteku, jinak bych o nich ani nevedel, protoze po predjeti obec za chvili skoncila a tak lehce okolo stovecky, pohodicka. Bohudik svetelne znameni mne ihned pripomenulo co jsem provedl a v tu chvili mne bylo jasne ze minimalne pokuticka, bodiky, takze jsem seslapnul plyn co to slo a hura pryc od nich. Byl to ale nerovny boj octavie a 350ps... Zmizel jsem uplne lehce, mel jsem alespon 100m naskok, nebyl provoz, zcela znamy teren... Pochopili celkem brzo ze ten boj nemuzou vyhrat. Jel jsem do dalsi vesnice, tam parkoval, objizdeli okolo a smejdili, ale asi si toho auta nevsimli moc dobre, protoze stalo primo u cesty, projeli okolo nej a nejspis ho nepoznali...

Tesil jsem se jak si uziju odmitnuti vypovidat a kysele ksichty, no nedoprali mne to...
IP zaznamenána

Majkky

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala prohru
« Odpověď #6 kdy: 11 Listopadu 2020, 23:05:10 »

S tou diskotékou to bylo totožné. Asi bych si nevšiml, kdyby jí nepustili.
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala prohru
« Odpověď #7 kdy: 12 Listopadu 2020, 11:38:13 »

Jednou jsem ´´ujel´´ ale to je hodně hujerské tvrzení.  Stáli na velkém kruháči v polospánku, v odstaváku, kde auto jet nesmí... je tam šrafování atd....měli dokonce zapnutý jen obrysovky, čekali na kořist. Bylo asi 1 v noci, občas se v noci jedu projet a vyčistit si hlavu se svým HH. No profrčel jsem kolem nich určitě něco kolem 120,  běžní řidi tam jednou normálně 70 +-. Než se kluci vzpamatovali a hodili houkačky, byl jsem od nich daleko dobrejch 300 400 metrů určitě a na tachu měl kolem 220. Pokračoval jsem v jízdě, dojel domů auto zaparkoval a tím to skončilo.
IP zaznamenána

Dýkej

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 370
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala výhru
« Odpověď #8 kdy: 12 Listopadu 2020, 12:22:25 »

Ujizdel jsem jsem v lete, predjel jsem na plne dva mamrdy najednou co se cmrdali 36km/h celou vesnickou a psychicky jsem to uz nezvladnul se tahnout za nema. Prvni mozne bezpecne predjeti a pojdme na to... Smula byla ze certi byli na svem oblibenem placku, okamzite vyrazili za mnou. Duvod proc to prosrali je ten, ze pustili diskoteku, jinak bych o nich ani nevedel, protoze po predjeti obec za chvili skoncila a tak lehce okolo stovecky, pohodicka. Bohudik svetelne znameni mne ihned pripomenulo co jsem provedl a v tu chvili mne bylo jasne ze minimalne pokuticka, bodiky, takze jsem seslapnul plyn co to slo a hura pryc od nich. Byl to ale nerovny boj octavie a 350ps... Zmizel jsem uplne lehce, mel jsem alespon 100m naskok, nebyl provoz, zcela znamy teren... Pochopili celkem brzo ze ten boj nemuzou vyhrat. Jel jsem do dalsi vesnice, tam parkoval, objizdeli okolo a smejdili, ale asi si toho auta nevsimli moc dobre, protoze stalo primo u cesty, projeli okolo nej a nejspis ho nepoznali...

Tesil jsem se jak si uziju odmitnuti vypovidat a kysele ksichty, no nedoprali mne to...

Focus RS?  :)
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala prohru
« Odpověď #9 kdy: 12 Listopadu 2020, 12:52:20 »

Ja bych tipnul Audi 4.2 V8.
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala prohru
« Odpověď #10 kdy: 12 Listopadu 2020, 14:44:38 »

Také jsem jednou ujel. Byl jsem asi 500 metrů od domu a projel kolem nich. Bylo to pracovní auto, nicmoc stav a takové vrány oni mají rádi. Navíc bych měl odhadem cca 0,5 promile :-(
Ve zpětném vidím, že rozvěcují a vyjíždí. Za dva, plyn a u baráku rychle za branku. Diskotéka u domu, protože mě ještě viděli vyběhnout (ale byla tma, takže věděli prd kdo to přesně byl). Neběžel jsem domů, ale přes zahradu na louku a tam už pomaleji k remízku, kde jsem vyčkával.

Přitelkyně jim otevřela (důležité - bylo to auto psané na ni a její dům, já jsem tam tedy nebyl bytem) a dokonce je pustila dovnitř (od té doby je poučená). Prolezli všechno, činili nátlak a ona jim podlehla a řekla, že auto jsem si půjčil já (také je již poučená).
Říkali jí, že nejlepší bude, když se vrátím, že to pak bude menší trest atp. Byla z toho chudák hotová. Ona jim neustále vysvětlovala, že neví, jak mi to má jako sdělit, když mám mobil v tom autě.
Po 1,5 hodině odjeli a já se připlížil zadem domů.
Nikdy nic nepřišlo ani nemělo další jakékoli pokračování. I tak jsem byl samozřejmě připraven nevypovídat.
Machr nejsem, naděláno jsem přitom docela měl :-)

IP zaznamenána

eltazar

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala prohru
« Odpověď #11 kdy: 13 Listopadu 2020, 15:52:48 »

komu se nebude chtít číst celé https://www.bezfrazi.cz/fogl/ (autokros):

>>Jeden kamarád by mohl vyprávět, jak jsem ho před lety naložil do mazdy, co jsem měl na hraní, a trochu ho povozil po městě.

Akorát nás u toho zmerčili policajti.

No co, vzal jsem je na kruháč a při druhém kolečku už nehonili oni nás, ale my je. Pak jsme zaparkovali v jedné boční ulici a odešli.<<

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala prohru
« Odpověď #12 kdy: 13 Listopadu 2020, 19:14:50 »

IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:PČR uznala prohru
« Odpověď #13 kdy: 13 Listopadu 2020, 20:03:48 »

Taky děkuji, super článek.
IP zaznamenána