30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Orgán v Citigo vybržďuje a vyhrožuje  (Přečteno 3911 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 470
    • Zobrazit profil
Re:Orgán v Citigo vybržďuje a vyhrožuje
« Odpověď #15 kdy: 28 Října 2020, 08:25:52 »

Víme prd, co tomu předcházelo. Te citigoman mohl být také vychovávač a provokatér, co se táhl přes vesnice 40 a mimo vesnice 80 a ten dodávkář se za tím  debilem mohl táhnout od Nového Boru. Když se mu ho konečně podařilo na rovince za Rynolticema předjet, tak utrpělo fízlí ego a chtěl pokračovat ve vychovávaní, ale narazil na nízký výkon nákupní tašky. Já kdybych viděl, že se ten kretén zase hrne přede mě a úmyslně mě hodlá opět srát dalších x kilometrů a nemá na to, asi bych mu to přejíždění do určité chvíle nezjednodušoval, ale zabít bych ho taky nenechal.  Myslím, že tak nějak to mohlo být, ale nemuselo.

Ono po nějakých letech za volantem se dá celkem dobře rozeznat, jestli ten či onen dělá na silnici psí kusy úmyslně nebo je to jen tak mizernej řidič od přírody a vůbec si své chyby neuvědomuje. Mě osobně až tak nevadí na silnici pan Klobouk, za chvíli si ho člověk přečte a pak už hrajem  se spolujezdcem hru: Zmatky pana Klobouka a dokážem přemýšlet za něj. U Klobobouka víme, že to na 95% nedělá naschvál. Takže panu Kloboukovi bych to se skřípaním zubů přibrzdil, aby se  v pohodě zařadil.

 Ale takových blbů jako je pan Citigo jsem potkal a o těch extrémních případech vedeme se šoféry diskuze v práci u kávy. To je obehraná písnička.Ve vesnici 40, na bundesce 75 pokud jezdí auta proti, jak přijde rovinka a  v protisměru čisto, najednou mu to záhadně jede 89 přesně. A já se mohu tak maximálně odstrkávat nohou. Takto vzniká nervozita, kolony kamionů a jízda jak na gumě.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Orgán v Citigo vybržďuje a vyhrožuje
« Odpověď #16 kdy: 28 Října 2020, 15:13:40 »

Pustit se ve stoupani do predjizdeni jineho auta co jede ~88-90km/h a samo pred chvili predjizdelo, a sedet v aute s aerodynamikou krabice od bot a u ktereho nejvykonnejsi motorizace ma 55kW, to muze jen opravdovej blbec. Nebo policajt. Coz je vlastne to same...
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Orgán v Citigo vybržďuje a vyhrožuje
« Odpověď #17 kdy: 28 Října 2020, 16:56:02 »

Pustit se ve stoupani do predjizdeni jineho auta co jede ~88-90km/h a samo pred chvili predjizdelo, a sedet v aute s aerodynamikou krabice od bot a u ktereho nejvykonnejsi motorizace ma 55kW, to muze jen opravdovej blbec. Nebo policajt. Coz je vlastne to same...

Jen doplním, že orgán měl 50 kW tříválcovou atmosféru na CNG  ;D Ony ty tříválce jsou i docela svižný, když jsou oturbený a nejsou na CNG, ale s absencí turba a prezencí CNG (..vím to, o auta na plyn se intenzivně zajímám) jde jakákoliv svižnost a pružnost pryč :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 248
    • Zobrazit profil
Re:Orgán v Citigo vybržďuje a vyhrožuje
« Odpověď #18 kdy: 28 Října 2020, 19:39:12 »

Coze?! Ja dosud zil v domneni, ze TGI vzdy vychazi z TSI. Ale na zaklade totoho prispevku jsem googlil, a fakt ze jo, 1.0 TGI muze vychazet z uz tak ultralineho MPI. No tak ehmmm, s timto predjizdet do kopce pri 90kmh? Tak takovy zivotni optimista bych chtel byt...
IP zaznamenána