30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Hřib satan (a nejen on) chce v Praze pokutovat i lidi s vlastní garáží  (Přečteno 1908 krát)

jafo

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil

V Praze vzniká dopravní peklo. Je plánováno automatické pokutování lidí za průjezd (např.po nábřeží) i když budou mít soukromou garáž a k ní by se nemohli dostat bez zaplacení parkovného v určité lokalitě: https://autobible.euro.cz/praha-chce-prujezd-nabrezim-kontrolovat-kamerami-pokuty-ale-schytaji-i-mistni/
Za takovým člověkem pak ani nebude moci přijet autem řemeslník. A nebo bude mít problém dodávková služba. A nebo návštěva. Připadá mi to, že jde jen o to vybrat na pokutách co možná nejvíce.

Modré zöny jsou také novinka a dříve nebyly. Prostě je to jen nástroj jak tahat z lidí další a další peníze.

Jak je možné, že doprava po Praze dosud fungovala? Jak je možné, že dříve byla povolena 60km/h rychlost a v noci 90km/h a dnes všude vznikají zóny 30km/h? Přitom tenkrát na silnicích žádný armageddon nebyl.
« Poslední změna: 25 Října 2020, 11:29:37 od jafo »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Hřib satan (a nejen on) chce v Praze pokutovat i lidi s vlastní garáží
« Odpověď #1 kdy: 25 Října 2020, 19:15:28 »

Jak je možné, že doprava po Praze dosud fungovala? Jak je možné, že dříve byla povolena 60km/h rychlost a v noci 90km/h a dnes všude vznikají zóny 30km/h? Přitom tenkrát na silnicích žádný armageddon nebyl.
"Dejte jim pokutu nebo se zabijou."


... proto
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Hřib satan (a nejen on) chce v Praze pokutovat i lidi s vlastní garáží
« Odpověď #2 kdy: 25 Října 2020, 21:12:18 »

Jak je možné, že doprava po Praze dosud fungovala? Jak je možné, že dříve byla povolena 60km/h rychlost a v noci 90km/h a dnes všude vznikají zóny 30km/h? Přitom tenkrát na silnicích žádný armageddon nebyl.

Však taky bezpečnost je jenom zástěrka pro manipulování s lidmi podle vlastní ideologie spojená s příjemným finančním benefitem .
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Hřib satan (a nejen on) chce v Praze pokutovat i lidi s vlastní garáží
« Odpověď #3 kdy: 25 Října 2020, 21:19:06 »

Citace
Místo budou kontrolovat kamery. Řidičům, kteří nemají parkovací oprávnění, pošlou automaticky pokutu
Má smysl ten článek vůbec číst, nebo se víc dozvím z lorem ipsum?
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Hřib satan (a nejen on) chce v Praze pokutovat i lidi s vlastní garáží
« Odpověď #4 kdy: 26 Října 2020, 08:04:40 »

Mám za to, že podle dnešních zákonů, není možné chtít platit poplatek za průjezd do vlastní garáže, sloužící k parkování auta, protože by mi znemožnili ji užívat, resp. by se chovali diskriminačně, když jinde v Praze nemusí platit poplatek, pokud tam ta garáž byla před zavedením poplatku.
Ale zákony si samozřejmě mohou upravit, aby jim vyhovovaly.
IP zaznamenána

jafo

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Hřib satan (a nejen on) chce v Praze pokutovat i lidi s vlastní garáží
« Odpověď #5 kdy: 26 Října 2020, 12:11:49 »

Tady nejde jen o ten poplatek, za to, co bylo dosud bezplatné.

Mám osobní zkušenost z Jablonce, kam jsem jel na služební cestu. Tam vznikl dokonalý systém jednosměrek, který dovoluje dojet pouze jediným způsobem na nějaké místo. Jenže pak stačí jedinou ulici překopat a vy bloudíte naprosto zoufale v kruzích třeba hodinu. Kolik moje auto za tu dobu neustálého rozjíždění vyprodukovalo emisí je lepší se neptat. Auto vůbec nemuselo jezdit a smrdět tak dlouho. Nakonec jsem projel značku zákazu s dodatkovou tabulí dopravní obsluze vjezd povolen. Musím pochválit všechny řidiče kolem, že byli slušní a pustili mě. Jinak bych se z Jablonce nevymotal.

Přesně tohle peklo v Praze nám servíruje magistrát.
« Poslední změna: 26 Října 2020, 12:23:55 od jafo »
IP zaznamenána