30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Prymula v hospodě a bez roušky....  (Přečteno 9279 krát)

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #1 kdy: 23 Října 2020, 09:07:04 »

Jsem zvědav, jestli třeba restauraci bude vyměřena pokuta, nebo jestli to bude alespoň hrozit. A těch ...., včetně Prymuly nemá smysl ani psát, nejsem překvapen.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 509
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #2 kdy: 23 Října 2020, 09:07:40 »

Jejde... to se zas dneska budou všichni divit, jaká banda sráčů je ta parta kolem Bureše.
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #4 kdy: 23 Října 2020, 09:23:27 »

Možná by nebylo od věci, kdyby i ostatní uživatelé, kteří mají DS, napsali žádost na min,. zdravotnictví o informace jako já, kde se ptám na otázky jestli mohu do restaurace, jestli musím mít roušku a pak totéž na Prymulu.

Jako, jestli jsem jako "popírač" roušek, měl nějaké max 1% procento pochybností, jestli to náhodou vláda a Prymula nedělají dobře, tak tímto jsem si jistý, že je to všechno zbytečné, protože když jsou politici běžně před a po debatě v televizi vidět bez roušek a když si hlavní ideolog Prymula s trochou nadsázky dovolí, která koluje na internetu "že jako další krok zakáže matkám být u porodu" tak prostě není důvod cokoliv dodržovat.

Fakt jsem z toho zhnusený, protože zrovna u Prymuly, bych podle jeho slov čekal, že bude nosit roušky alespoň 3, manželku nepolíbil už od března a samozřejmě roušku má i při sprchování a ve spánku, a on se klidně takhle promenáduje?

Nevyzývám ani nepodněcuji  tímto k násilí, ale je nouzový stav, co by se mu asi stalo jako bývalému plk. ve válce? Nešel by ke zdi?
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 735
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #5 kdy: 23 Října 2020, 09:26:54 »

To je to, co omýlám pořád dokola, to co tihle šašci předvádí pro mně znamená, srát na pravidla (hlavně silniční), protože stát na ně sere taky. Nikomu neubližuji, ale jediný 2 věci pro mně jsou-nenechat se chytit, pokud se nechám chytit, není žádná cesta špinavá na to, aby se člověk vykroutil-však tihle sráči jsou toho vzorem
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #6 kdy: 23 Října 2020, 09:44:18 »

tak prostě není důvod cokoliv dodržovat.
To že se někdo chová jako debil neznamená, že musíme taky. V dnešní době bych fakt nechtěl někoho z rodiny poslat do špitálu nebo nechat napospas hygieně. Je to prostě stejný jako když je tu každý rok chřipka. Nechodit mezi lidi, mejt si ručičky a papat pomeranče.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #7 kdy: 23 Října 2020, 09:56:49 »

No jo, ale dodnes se tyto skutečné statistiky tvrdě tají, jediné co uniklo, že se to šíří hlavně v zaměstnání.
A ani já bych nechtěl, aby někdo z mé rodiny skončil v nemocnici. Proto mají ohrožení respirátory!

Navíc jsem to měl i s kamarádem, já 4 dny, on se trápil více asi 14 dní, ale na rentgenu plic nic. Teď tím prošel jeho syn a manželka, úplně normální průběh a příznaky jako chřipka a podobné věci, které sem tam každý z nás zažívá.

Ani tak nechci polemizovat o roušce a MHD a obchodě, ale ty ostatní represe opravdu nemají sebemenší důvod, pokud tedy není důvodem likvidace ekonomiky, nevím kde pracuješ nebo jak se živíš, ale na nás, kteří pracují sami na sebe, tyto nesmysly tvrdě dopadají, protože v tuto chvíli je dovoleno již jen držet hubu a krok!
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #8 kdy: 23 Října 2020, 10:53:10 »

Citace
„Myslím, že jsme toho zas tolik neprovedl,” hájil se ministr

Ano, ja souhlasim, ze toho take zas tolik neprovedl. Jenze problem je, ze to prave on opatreni zavedl a neustale opakuje, jak se musi dodrzovat. To prave on reaguje na roustouci pocty nakazenych tim, ze vycita obcanum, ze nedodrzuji opatreni A vyhrozuje jim, ze pokud nebudou opatreni dodrzovat, vlada jeste pritrvdi.
IP zaznamenána

j0hn

  • Příspěvků: 268
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #9 kdy: 23 Října 2020, 10:57:49 »

@now:
Konstruktivní diskuzi o smyslu hadrů na hubách v MHD a obchodech bych se zrovna nebránil.

Ono když člověk sedí v busu a nemluví, tak těch kapének ze sebe asi moc nevyprská. Navíc při dýchání nosem lidi, i ti s nosem nahoru, vydechují směrem dolů.

Mluví o tom i experti na Seznamu:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/expert-o-aerosolu-pokud-ma-nekdo-v-tramvaji-covid-nadychaji-se-ho-vsichni-125245

@lerion:
+1
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #10 kdy: 23 Října 2020, 11:07:25 »

j0hn:
To já všechno vím, ale nechtěl jsem být příliš militantní a hnát tuhle diskuzi do krajnosti. Proto jsem sám udělal ústupek, v obchodě nosím kuklu vzor lupič v bance, tam je to zajímavé,protože nikdo z lidí nekouká na zboží, ale na mne a MHD jsem jel naposledy v únoru, řeším to autem.

Do pekařství, kde to taky žerou neskutečným způsobem jsem přestal chodit, protože tam je větší fronta, než za komunistů na maso. Ale je to jejich volba, já zase volím svou peněženkou.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #11 kdy: 23 Října 2020, 11:08:41 »

Ani tak nechci polemizovat o roušce a MHD a obchodě, ale ty ostatní represe opravdu nemají sebemenší důvod, pokud tedy není důvodem likvidace ekonomiky, nevím kde pracuješ nebo jak se živíš, ale na nás, kteří pracují sami na sebe, tyto nesmysly tvrdě dopadají, protože v tuto chvíli je dovoleno již jen držet hubu a krok!
Jenže představa, že hospody, divadla atd otevřou a prvního fízla, co to půjde řešit narvou do kanálu před podnikem je nereálná, tedy se to nerespektování pravidel omezuje leda tak na volný pohyb a náhubky, což jsou ale zase naopak ty jediné věci, které proti šíření viróz pomáhají.

Včera jsem se vydal s vychlazeným Alem večer porušit dvě vládní vyhlášky a při procházce si srovnat myšlenky a koho nevidim - ulicí se plíží městapácký auto a bedlivě se rozhlížejí kolem. měl jsem chuť po nich hodit tu lahev nejlépe s benzínem uvnitř.

Do pekařství, kde to taky žerou neskutečným způsobem jsem přestal chodit, protože tam je větší fronta, než za komunistů na maso. Ale je to jejich volba, já zase volím svou peněženkou.
Dost podniků to žere z obavy, že jim to může nějaká kurva s razítkem zavřít. Případně pobírají nějaké prymulné na zaměstnance a tak drží basu.
« Poslední změna: 23 Října 2020, 11:11:44 od Jan Novák »
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #12 kdy: 23 Října 2020, 11:10:11 »

Babis prave ted: "Pozadal jsem pana ministra o rezignaci a protoze to neudelal, tak ho odvolam"

:D Aneb rychle hodit pres palubu, nez pujde s nim :D
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #13 kdy: 23 Října 2020, 11:11:09 »

No a teď jsem zvědavý, jestli Prymula dostane od zEmana 28.10. to vyznamenání. Protože pak už bude pro smích i v KLDR a Pobřeží slonoviny....
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil
Re:Prymula v hospodě a bez roušky....
« Odpověď #14 kdy: 23 Října 2020, 11:16:47 »

Babis prave ted: "Pozadal jsem pana ministra o rezignaci a protoze to neudelal, tak ho odvolam"

:D Aneb rychle hodit pres palubu, nez pujde s nim :D

Fakt jo?! A pak, že Babiš nečte maily co mu lidi posílají na mail poslanecké sněmovny, to určitě reagoval na moji výzvu! ;D ;D ;D

Jinak nemáte někdo e-mail na nějakého manažera google v ČR? Protože po půlhodině od zveřejnění reakcí lidí, snazal Google u té restaurace příspěvek, ve kterém se psalo o tom, že tato restaurace hostí lidi, kteří ohrožují boj s COVIDEM. Dokonce tam už zmizely i forky z Blesku v jejich galerii.
Chtěl bych Google trochu podráždit tím, že jako globální firma by s COVIDem měla bojovat a ne potlačovat zveřejnění těchto informací, a pohrozit medializací, aby trošku dostali strach.

AKTUALIZACE: tak jsem zjistil, že i s Google se dá bojovat jejich vlastními zbraněmi, není to ani 10 minut, co jsem jim nechal vzkaz na jejich českém záznamníku, že se chystám zveřejnit skutečnost, že namísto aby s COVIDem bojovali tak podporují ty , kteří jej šíří.
Nyní se tam diskuze a dokonce v původním znění objevila zpět. Samozřejmě, že nemusí být ještě vyhráno, ale vypadá to, že Google nechce být spojován s negativní mediální reklamou. Holt systém ME TOO a Black Lives Matter funguje!
« Poslední změna: 23 Října 2020, 11:51:56 od now »
IP zaznamenána