30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Kamerový záznam - čím přehrát?  (Přečteno 3016 krát)

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Kamerový záznam - čím přehrát?
« kdy: 23 Října 2020, 15:26:42 »

Ahoj, podařilo se mi konečně vymámit z SO kopii spisu včetně kopie DVD se záznamem z kamery, nicméně soubory jsou s přílohou .av (Ne .avi!) a .g64x
Nemáte někdo zkušenost čím by se to dalo přehrát? Zkoušel jsem si něco stáhnout dle googlu (genetec video player a CMSclient) ale bezúspěšně, nepodařilo se mi programy rozchodit  :(
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 419
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Kamerový záznam - čím přehrát?
« Odpověď #2 kdy: 23 Října 2020, 17:58:13 »

Nemáte někdo zkušenost čím by se to dalo přehrát? Zkoušel jsem si něco stáhnout dle googlu (genetec video player a CMSclient) ale bezúspěšně, nepodařilo se mi programy rozchodit  :(

Co takhle v mezičase podat InfZ a dotázat se úřadu v čem to oni přehrávají, kdy to zakoupili, kolik za to zaplatili atd.? ;D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:Kamerový záznam - čím přehrát?
« Odpověď #3 kdy: 26 Října 2020, 22:25:52 »

Na netu jsem nasel toto, http://downloadcenter.genetec.com/products/SecurityCenter/GenetecVideoPlayer/GenetecVideoPlayer.exe a http://www.sambao.com/uploadfiles/files/GPlayer.exe

Díky, ten Genetec už funguje a úspěšně na .g64x, GPlayer by měl fungovat na .av, ale přestože program jsem rozchodil, tak soubor to nepřehraje..zkouším dál  :-\..

neexistuje nějaká možnost domáhat se na SO, aby to dal do nějakého normálního formátu?? Mimochodem na DVD byl soubor viz příloha, kdy asi policajti dávají SO včetně exe souborů přehrávačů, na mé kopii nic takového není  ::)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Kamerový záznam - čím přehrát?
« Odpověď #4 kdy: 26 Října 2020, 22:28:38 »

V Benešově to fungovalo.
IP zaznamenána

nilfgaard

  • Příspěvků: 103
    • Zobrazit profil
Re:Kamerový záznam - čím přehrát?
« Odpověď #5 kdy: 27 Října 2020, 00:21:11 »

V Benešově to fungovalo.

Tak to vyzkouším i v Brně  ;D btw náhodou zpětně se to obviněné nepodařilo v něčem rozumném otevřít?
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Kamerový záznam - čím přehrát?
« Odpověď #6 kdy: 27 Října 2020, 12:55:54 »

Doufám, že to nebude zbytečná rada, ale zkoušel jste na .av použít VLC, teď nemám po ruce žádné video na kterém bych to zkusil, ale mám pocit, že VLCčko je přechroustalo.
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 339
  • s
    • Zobrazit profil
Re:Kamerový záznam - čím přehrát?
« Odpověď #7 kdy: 27 Října 2020, 13:46:31 »

Pokud by VLC nefungoval ve výchozím nastavení, můžete vyzkoušet nastavení demuxeru na H264 video demuxer podle návodu na https://m.mydigoo.com/forums-topicdetail-311.html
IP zaznamenána