30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Ztráta ŘP - jízda bez SPZ  (Přečteno 11513 krát)

anonymniridic

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #15 kdy: 29 Září 2020, 21:30:22 »

Uhrát na tom, že mě ani neseznámili s přestupkem by nešlo? Jediné co jsem od nich slyšel bylo "Dobrý den", "Doklady", "Bude ohlášeno na úřadě".

Jinak RZ jako ztracená byla hlášená 2 měsíce před tímto.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #16 kdy: 29 Září 2020, 21:33:22 »

Pokud by to šlo, tak jsme vyhráli nad stacionárními radary, úsekovkami, kamerami hlídajícími průjezd na červenou, eltodo autíčky, přestupky zjištěnými v nepřítomnosti řidiče... Bohužel to takhle nejde.

To jste nezvládl za 2 měsíce vyřídit nové značky?
IP zaznamenána

anonymniridic

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #17 kdy: 29 Září 2020, 21:38:43 »

3x jsem byl na úřadě. Jednou špatnej úřad (tam mě dokonce poslali ze služebny PČR), pak mě nevzali na správném úřadě, protože zavíral za hodinu a pak jsem se objednal a vyřešil to. Ještě jsem čekal na velký TP od leasingovky (tak dva týdny, dávají si na čas). No jsem blb, já vím. Hlavně já se bez auta neobejdu. Minimálně kvůli práci. :(
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #18 kdy: 29 Září 2020, 21:40:29 »

A jste si vědom toho, že teď se možná budete muset bez auta obejít na 6  - 12 měsíců dobu, která byla uvedena v příkazu? (já vím, lze žádat o vrácení po polovině)

Jde o papíry, přesouvám do neveřejné sekce.
« Poslední změna: 29 Září 2020, 21:45:21 od Číkus »
IP zaznamenána

anonymniridic

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #19 kdy: 29 Září 2020, 21:49:04 »

Předtím jsem to nevěděl. Nemám problémy co se týče přestupků, pokud nepočítáme špatný parkování na modrý zóně. Takže takový věci jsem nikdy neřešil.
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #20 kdy: 29 Září 2020, 22:19:17 »

Neměl náhodou řidič vám podobný roušku a předložil vaše doklady?
Kdy se to stalo? (uhrát to nějak na promlčení, byt často nemocný bohužel zrovna jak na potvoru v době jednání)
Jinak mě nic dalšího nenapadá.
Procesní chyby jim bězně podrží i nadřízený orgán při odvolání.
IP zaznamenána

anonymniridic

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #21 kdy: 29 Září 2020, 22:33:11 »

Tuším že řidič roušku neměl, byla ovšem tma a kamera nejspíš do vozu neviděla. (Byla stacionární a minimálně osvětlená světly) Pro OP a ŘP se došlo až po chvilce, neměl jsem je v tu chvíli u sebe, ale v bytě kousek.

Bylo to "dne 31.08.2020 kolem 23:00"
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #22 kdy: 29 Září 2020, 22:35:57 »

Pro OP a ŘP se došlo až po chvilce, neměl jsem je v tu chvíli u sebe, ale v bytě kousek.
Tak nám o tom zážitku popovídejte důkladněji. Tohle je velice zajímavé.
IP zaznamenána

anonymniridic

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #23 kdy: 29 Září 2020, 22:50:53 »

31.08.2020 kolem 23:00 jedu domů, unavenej včetně 3 lidí. Stěhujeme byt. Jedu Žitnou a chci odbočit do Smeček. (Praha) V křižovatce rozcapení policajti tak, že se tam nedá projet. Pár sekund čekám a nic. Hodím lehkou trubku aby si mě všimli. Někdo se uráčí jít ke mě, už z dálky arogantním výrazem. Slušně ho poprosím zda mohu projet, že tady blokuju celou silnici a potřebuji do garáže která je hned za nimi. Odejde. Přijde druhej a chce po mě všechny doklady. Hledám a zjistím, že nemám nic kromě TP, tak si vezme jen TP. Spolucestující mi mezitím doběhl pro ŘP a OP. Po té, co se policista vrátil, tak jsem předložil OP a ŘP. Podotýkám, že zelenou kartu jsem neměl a ani nepředložil. Vše měli u sebe tak 5 minut, pak se vrátil a řekl "Bude to oznámeno na úřad", odešel a odjeli. (Fun fact: Mezitím co odcházel od auta, tak mu začali sarkasticky tleskat lidi okolo, zejména ze střechy, kteří celou situaci sledovali ještě předtím, než jsem přijel) Já následně dojel do garáže.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #24 kdy: 29 Září 2020, 23:07:18 »

Vy jezdíte bez značek a troubíte na fízly?! Proti Vám jsem naprostý žabař, posera a přizdisráč. :-D

Doufal jsem, že si řidič zašel do bytu "pro doklady" a místo něj jste se vrátil Vy. Ale tedy bohužel.

To byli státní fízlové? Co jste jim řekl? Podepsal jste něco?

No zatím alespoň jedna pozitivní věc, že to řeší MHMP.

A nahrajte sem ty dostupné podklady, bez nich toho fakt moc nenaděláme.
IP zaznamenána

anonymniridic

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #25 kdy: 30 Září 2020, 11:06:17 »

No ten večer jsem byl fakt unavenej a když už nikdo nestál před garáží, tak stál před celou ulicí... :D

Byli to státní. Neřekl jsem jim nic, nic nepodepsal, nepustili mě ke slovu, případně se semnou vůbec nebavili. Nenabídli mi jak řešit přestupek ani neřekli jaký přestupek se řeší. Dokument v příloze.
« Poslední změna: 30 Září 2020, 12:24:47 od anonymniridic »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #26 kdy: 30 Září 2020, 11:37:41 »

Na třetí straně máte nezačerněné jméno...
IP zaznamenána

anonymniridic

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #27 kdy: 30 Září 2020, 12:27:11 »

Tak minimálně podle registračního mailu jsem tady dohledatelnej, no co už. Tady ještě více cenzurovaná verze. Díky za info :)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #28 kdy: 30 Září 2020, 17:25:52 »

Jde o to, že po vyřešení přesouváme z Kuchyně do veřejného prostoru a anonymizace je tedy vhodná.
K Vašemu registračnímu emailu se myslím těžko někdo dostane.
IP zaznamenána

anonymniridic

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Ztráta ŘP - jízda bez SPZ
« Odpověď #29 kdy: 30 Září 2020, 20:11:37 »

Jo taaak, to jsem nevěděl. Každopádně mockrát děkuji i za současnou pomoc. Zachraňujete mě, fakt nevím co bych dělal, kdybych nemohl jezdit.
IP zaznamenána