30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Přání pro všechny  (Přečteno 10686 krát)

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Přání pro všechny
« kdy: 21 Prosince 2014, 01:55:27 »

Chtěl bych Vám všem bojovníkům popřát krásné prožití svátků a Nového roku! Jsem moc rád, že toto fórum a lidé jako Vy existují, speciálně bych rád popřál jkraus222, který mi pomáhá nejvíce a doufám, že i nadále bude aktivní v řešení, protože některá odvolání a vůbec všichni , kteří jsem postujete záznamy konverzací ať úřední písemnosti, či přímo s opicema, člověk se vždy zasměje a přidá mu to nějaký ten rok života! Takže ještě jednou, hezké Vánoce, Nový rok a s ním ať jsme zase úspěšnější a hlavně se nikomu nic nestane na silnici, ani jinde! :))

eRooo
IP zaznamenána
In dubio pro reo

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Přání pro všechny
« Odpověď #1 kdy: 21 Prosince 2014, 09:25:56 »

Díky. Někdy mám čas být tu skoro od rána do večera, někdy třeba týden nemám absolutně čas číst (natož řešit) příspěvky a přihlašuji se jen kvůli soukromým zprávám od lidí, kterým řeším případy. Zatím mám čas se tomu v nějaké přiměřené míře věnovat. Nemusí to tak být na věky, ale nějakou dobu snad budu ještě fungovat :)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Přání pro všechny
« Odpověď #2 kdy: 24 Prosince 2015, 15:10:51 »

Tak rok se s rokem sešel a my jsme tu pořád.
Chci popřát všem bojovníkům za spravedlnost a lepší žití v ČR jen to nejlepší a bohatého ježíška:))
Hezké svátky a Nový rok!

eRooo
IP zaznamenána
In dubio pro reo

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Přání pro všechny
« Odpověď #3 kdy: 24 Prosince 2015, 22:18:24 »

Já všem přeji všechno a nejlepší  ;D
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Přání pro všechny
« Odpověď #4 kdy: 25 Prosince 2015, 03:52:08 »

Taky se přidávám s přáním. Díky fóru a zdejším lidem mám vždy pocit, že v tom nejsem sám:)
IP zaznamenána