30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pomoc v Českých Budějovicích- přepis vozidla  (Přečteno 1608 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Pomoc v Českých Budějovicích- přepis vozidla
« kdy: 22 Srpna 2020, 10:49:39 »

Chtěl bych tady poprosit především a nejlépe někoho z Českých Budějovic. Potřeboval bych takovou malou službičku, kterou bych asi finančně nebo jinak oplatil. Potřebuji dohledat jednoho starého pána ročník 38, který doufám ještě žije. Po sociálních sítích ho hledat je nesmysl.
 Jde o to, že jen on mi může podepsat plnou moc, abych mohl vozidlo na sebe přihlásit, resp. on může zrušit export vozidla do Afriky. Vozidlo má v držení člověk, který ho koupil od toho pána na export do Afriky a od exportu upustil. Pokud dohledám posledního provozovatele v čr, tak ho mohu přepsat na sebe a vozidlo dostane zpět běžné r.z. a pak mohu provest testaci historického vozidla.
Znám jeho adresu, je to rodinný domek v centru Budějovic, dle katastru je majitelem nemovitosti on, nebo jeho syn stejného jména. V podstatě mi stačí jen zjistit jestli je na brance u domku nebo na schránce stojí jeho jméno. V idealním případě na zadradě zahlédnout 82 letého pána. To by bylo úplně super!
Moc děkuji za ochotu a pomoc.
IP zaznamenána

Ropák

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc v Českých Budějovicích- přepis vozidla
« Odpověď #1 kdy: 09 Září 2020, 13:03:46 »

Už se zadařilo? Do ČB jezdím 2x - 3x týdně.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Pomoc v Českých Budějovicích- přepis vozidla
« Odpověď #2 kdy: 09 Září 2020, 14:00:26 »

Děkuji za ochotu. Pána jsem dohledal. Byl to moc příjemný a ochotný pán, v úžasné  kondici, plný optimismu a stále s čistou hlavou.  Ještě jednou děkuji
IP zaznamenána