30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Na skútrech ničili chráněná území Krkonoš, každý dostal pokutu sto tisíc  (Přečteno 1265 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Taky jsem se na to díval a zajímalo by mě k jakému poškození vlastně došlo. Podle titulku by člověk čekal, že tam bude rozrytá zem, polámané stromy. . . . . . .
Možná by to chtělo navázat spolupráci s ochranáři a potom můžete vzít klidně BVP   ;D :
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/palava-tezka-technika-tank-zelinka-priroda.A200828_567719_brno-zpravy_vh

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

A ty komenty sou taky super, typický "co si maj co jezdit na skůtrech když já musim dřít na hypotéku, splátky, dam si k večeři max 2-3 piva a ničit přírodu mě ani nenapadne". Takový to typický český zakazování zájmů menšin za každou cenu.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

V článku mne zaujala jedna věta:
Citace
Loni například jeden ze skútrařů agresivně najel na strážce parku, až z jejich skútru urazil ližinu.
Zdroj: https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/krkonose-skutry-krnap-pokuta-drahny.A200902_143704_hradec-zpravy_pos

a potom jsem se proklikem dostal na další článek o lovy podlých jezdců na skůtrech kde pro změnu praví:
Citace
Strážci parku několikrát týdně projíždějí hory na skútrech a snaží se bojovat hlavně proti řidičům skútrů a čtyřkolek, kteří nerespektují pravidla parku. Kontrolují ale i rolbaře, kteří se s motorovými vozidly pohybují po chráněných oblastech Krkonoš. „Kvalita sněhu není dobrá, podmínky nejsou pro skútraře ideální. Mají rádi prašan, lépe se jim v tom jezdí a skáče. Dnes to nevidím růžově,“ varuje lovec skútrařů a strážce KRNAP David Mlejnek.

Takže předpokládám, že krnap paraziti co přes léto zkouší oholit lidi šlapající na Sněžku za to, že si sednou do trávy, nebo udělají fotku kousek od pseudocesty tráví přes zimu svůj pracovní čas tím že celé dny brázdí na skútrech ochranné pásmo aby kontrolovali jestli někdo náhodou na skútru nevjede do ochranného pásma...  To je pomalu na námět nějakého absurdního dramatu.
IP zaznamenána