30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policejní agrese?  (Přečteno 119 krát)

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 190
    • Zobrazit profil
Policejní agrese?
« kdy: 23 Června 2026, 11:22:56 »

https://www.krimi-plzen.cz/a/zakrok-2026-06-22-063416/

jestli to bylo opravdu ze srandy a paní jim tam očividně něco vysvětlovala, tak opravdu nechápu proč ho mlátili tak, že se z toho pochcal.
Vleže, když téměř žádný odpor nekladl a okolo 3 další pomahači.. 







IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 656
    • Zobrazit profil
Re:Policejní agrese?
« Odpověď #1 kdy: 23 Června 2026, 13:21:24 »

nechápu proč ho mlátili tak, že se z toho pochcal

protože mohli. Obrana neexistuje, kamery nefungovaly, záznam se nedochoval, na služebně kamera není, hotové. Prostě si nevšimli, že na ně někdo čumí s mobilem, to je celej krám.
IP zaznamenána