30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
 41 
 kdy: 10 Června 2024, 19:37:31 
Založil ViktorN - Poslední příspěvek od ViktorN
Pánové, já vím že platí „co se škádlívá, to se rádo má“, ale šlo by to bez těch invektiv? Taky by nebylo špatné si to vyříkat v PM a nebo někde u piva. Ale to je jen můj soukromý názor, na mne nemusíte dát, já tu jen tak tiše procházím kolem…   ;)

 42 
 kdy: 10 Června 2024, 18:12:41 
Založil Jojoba - Poslední příspěvek od Jojoba
Poradí někdo, jak rozstřelit blud "Měření proběhlo správně, protože snímek"...?  Argumentoval jsem Návodem a přiložil snímky jako důkaz, SO2 ignoroval s odkazem na NSS..... :-(((
Nezbývá mi než konstatovat nečekaný a dobrý konec . Jakože WIN.       Odvolání proti opakovanému rozhodnutí SO1 už neustál. Přiznal oprávněné pochybnosti a zastavil. Tak sem poslal odvolání. A také poprudím nadřízené SO1 - při troše odborné způsobilosti paní vedoucí neb se podkladová/důkazní situace od zahájení SŘ nezměnila, mohli teda měli zjistit již při prvním hodnocení podkladů z R10C. Sice to nebyla jediná masařka ale ten základ.

 43 
 kdy: 10 Června 2024, 17:51:34 
Založil Jojoba - Poslední příspěvek od Jojoba
Tak SO1 vydal již druhé rozhodnutí ve věci ( první SO2 zrušil a věc vrátil ). Podal blanket, po výzvě sem dal teda doplnění ca. na 4 strany...... po asi 14 dnech sem přidal doplnění doplnění - dalších asi 5 stran.....  skoro sem se těšil na elaborát co vyplodí SO2 a jak to podám soudu. Překvapivě SO1 si nasypal popel - jako že foto z R10C v tomto případě není bez pochybností dostatečným důkazem jakože zastavují že se nepodařilo prokázat. Tedy WIN.    Takže už je v počtě odvolání, návrh na nečinnost a žádost o doplnění jako multipodání. Podáno pro jistotu na SO2.... se postarají informovat SO1.

 44 
 kdy: 10 Června 2024, 17:43:58 
Založil K610 - Poslední příspěvek od K610
Žiadny kontakt od úradu, ani prevádzkovateľovi ani Helmutovi, myslím že WIN.

 45 
 kdy: 10 Června 2024, 17:40:32 
Založil Jojoba - Poslední příspěvek od Jojoba
Je možno považovat za WIN, pokusím se příležitostně ještě vytěžit spis. Díky za podporu.

 46 
 kdy: 10 Června 2024, 17:38:34 
Založil Jojoba - Poslední příspěvek od Jojoba
Tak jsem se dopracoval k zpřesňujícím informacím, situace je poněkud složitější, furt to vnímám jako snahu utajovat informace. Podány aktualizované infožádosti co by mohly osvětlit další postup.

 47 
 kdy: 10 Června 2024, 17:10:37 
Založil drinkANDdrive - Poslední příspěvek od drinkANDdrive
Díky všem za příspěvky.

Teď by se mi ještě hodily nějaké vhodné vzory kasačních stížností na podobné téma. Už jsem to tady začal chystat i bez vzoru, ale bude to, patrně, trochu divočina a obávám se, abychom dosáhli potřebného výsledku.

 48 
 kdy: 10 Června 2024, 16:34:36 
Založil cezlo - Poslední příspěvek od cezlo
Podle meho nazoru je to celkem fuk - jakmile nahlednete do spisu (ve kterem bude i to, co Vam ourad poslal do DS), je to, co na Vas ceka v DS, doruceno.

Očekávám že ve spisu bude fotka z radaru nebo ne, to mi datovkou nepřijde. Měřili to ze superba stáli na dálnici na odbočováku, byl tam ale dost hustý provoz v pravem pruhu, tak sem myslel že by třeba fotka mohla být nečitelná RZ, tím že bude zakrytá skrze další auta, nebo něco podobně. Na základě toho jsem chtel rozhodovat další postup. Budou tyto detaily součástí spisu? Nebo to bude až při dalších krocích, jako je dokazování apod?
Díky

 49 
 kdy: 10 Června 2024, 15:59:19 
Založil ViktorN - Poslední příspěvek od Fogyn
Samozřejmě. Sice citujete něco, o čem tady není vůbec řeč, ale máte pravdu  ;D ;D ;D Raději budu hulvátem, než špatně radícím debilem....

 50 
 kdy: 10 Června 2024, 15:22:04 
Založil ViktorN - Poslední příspěvek od Ladislav Laker
Nemá smysl přesvědčovat hlupáka, že je hlupákem. Sbohem.

Fogyne, pokud se považujete za hlupáka, já Vám v tom bránit nebudu. V každém případě jste hulvát, soudě podle Vašich opakovaných osobních útoků.

Cituji z interního materiálu Ministerstva vnitra ČR (zpracoval odbor legislativy a koordinace předpisů):
Fáze před zahájením řízení o přestupku slouží k posouzení, zda existují skutečnosti odůvodňující zahájení řízení o přestupku. V této fázi lze z procesních institutů využít především podání vysvětlení (viz ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ O POSTUPU PŘED ZAHÁJENÍM ŘÍZENÍ, § 137 správního řádu), zajištění důkazu (§ 138 správního řádu), případně záruku za splnění povinnosti (§ 83 zákona č. 250/2016 Sb.). Podkladem pro zahájení řízení může být poznatek z vlastní činnosti správního orgánu nebo oznámení o přestupku od jiných orgánů nebo fyzických nebo právnických osob.

Pravdu mám tedy já, Fogyne. Mějte se pěkně a zkuste se na tomto fóru chovat slušněji.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10