30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 kdy: Dnes v 04:40:21 
Založil Lopata54 - Poslední příspěvek od Lopata54
Dám sem předběžné info.
V pondělí jsem byl potvrdit podání,bába mě přijala, po ztotožnění mně vyhnala na chodbu, že mám čekat. Mezitím do kanceláře vstoupil pán, kterého si na mně zcela jednoznačně zavolala.  Pak jako u lékaře výzva, dělej neřáde ,tady si sedni. Potvrdil sem své podání a mezitím se mně tento mulletus pán který po celou dobu dělal křena, vedoucí odboru přestupků zeptal,zda se mně může na něco zeptat. Říkám ne. Mulletus odpovídá, že se mně chce zeptat bez prý ,,bez  toho všeho a bez záznamu,, jak to je s tím oznámením o přestupku a přece, že mi kolegyně pořídila kopii z originálu který jsem musel logicky vidět a že mu to nejde do hlavy, že by mně opicajti nepoučili a že povinnost podle nějakého prdelního řádu nezamlčet to a to, říkám hele, podívej se co tu mám v šanonu, vidíš kopie a ty jsem tu dostal a podepsal jsem to, že jsem je převzal při nahlížení,nic jinýho jsem neviděl, viděl jsem to na monitoru a pak vyjet z tiskárny. Evidentně na mě zkoušel, že jsem ty papíry snad čornul, nebo co. Vše zamlčeno, sděleno, že se případně odvolám a klidně se budu soudit,chybí rozhodující dokument, nebyl jsem dostatečně poučen při úkonu opicije mullete. Já ti nevím, ale na těch jejich xichtech sem skutečně viděl bezmoc, že bude brzo konec po půl roce trápení i bez druhýho kola, tedy uvidíme co přijde ;D

 12 
 kdy: Dnes v 00:44:37 
Založil Bzuciano - Poslední příspěvek od stanice35
Takže nejlepší bude reagovat tak jak psal Fogyn.

 13 
 kdy: 29 Května 2024, 23:48:15 
Založil Paulie86 - Poslední příspěvek od Eric
"Obecní stráž na rozdíl od republikové a městské policie ovšem nemá žádné pravomoci, jimiž by mohla dodržování pořádku vymáhat. Nemůže si vyžádat například ani předložení občanského průkazu. Je na úrovni běžného člověka, v případě problémů musí volat policisty. Radnice říká, že působí hlavně preventivně."

ODS Brno, no.

 14 
 kdy: 29 Května 2024, 23:42:49 
Založil Paulie86 - Poslední příspěvek od Paulie86
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/obecni-straz-bezpecnostni-agentura.A240524_120839_brno-zpravy_mos1

Obvzlášť mě zaujala pasáž:
Na působení Obecní stráže upozornil jako první Český rozhlas, který uvedl, že hlídači z parku na Moravském náměstí hrubě vykazovali skupinku dívek kvůli znečišťování, jehož se však podle děvčat dopustil někdo jiný. K opuštění parku vyzvali i dvojici lidí bez domova patrně pod vlivem alkoholu, přestože jen polehávala v trávě.
„Když tady někdo leží, je v podnapilém stavu a má v sobě jiné návykové látky a je tady nepořádek, který je obklopuje, tak je zkrátka vykazujeme. To jsou pořád stejní lidé. Už jsme se s nimi zkusili dohodnout, ale pořád se vrací,“ hájili se hlídači s tím, že budou napomínat každého, kdo na zem jenom odhodí nedopalek.


Asi takhle - předesílám, že se nijak nezastávám bezďáků, smažek a podobných existencí. Ale:

1) z jakého titulu může nějaký platfusák ze soukromé bezpečnostní agentury "vykazovat" lidi z veřejného prostranství?
2) je vůbec v pořádku, že ti rádobyfízlové si říkají "Obecní stráž" (a mají to tak i napsané na uniformách) a mohou tak vyvolávat v laické veřejnosti mylný dojem, že se jedná o "oficiální" bezpečnostní sbor a úřední osoby?

 15 
 kdy: 29 Května 2024, 18:49:04 
Založil Paulie455 - Poslední příspěvek od hořčík
Napadlo mě vytvořit tady téma, které by mohlo sloužit jako inspirace pro budoucí využití různých nástrojů umělé inteligence (tím nemyslím průměrného úředníka za přepážkou).

Upgrade - převést ještě na rukou psané by bylo krásné :)

 16 
 kdy: 29 Května 2024, 18:47:52 
Založil Paulie455 - Poslední příspěvek od Jenyk
Dost se tím zabývá tuším "Jenyk". Zkuste mu napsat :-)
Nikoliv, nezabývá. Ten generuje texty postaru ručně.

 17 
 kdy: 29 Května 2024, 18:45:31 
Založil Paulie455 - Poslední příspěvek od hořčík
Překlep nebo zjevný nesmysl nemůže být překážkou.
Mám ve spisu, že SO2 nezjistil řádnou užsinepamatujuco, ale rozhodně to změnilo význam výroku od základu. Mělo tam být žádnou. I tak jsem prohrál a ještě se tady po mně nejaký kretén vozí

 18 
 kdy: 29 Května 2024, 18:42:14 
Založil hořčík - Poslední příspěvek od hořčík
ty jo - to je síla. Nějaký kretén tady něco vykřikoval o mazání příspěvků - a mně mizí. Nebude to ten samej kretén, který tady řičel, že mazat se nemá ? Nebo jenom pracuje nějaké pošlapané ego nějakého tupého debila - který ani jen netuší, pod kterým dalším /možná i koupeným/ profilem mi radí.
Tak jako tak je to slušná schíza. Vytýkat nějakému neidentifikovatelnému profilu něco, co pak sám dělá. A prdel je, že než to zmaže, tak si to i přečte - a i skrze toho to jako správný pošahaný kretén smaže :)

 19 
 kdy: 29 Května 2024, 18:18:56 
Založil TomRider - Poslední příspěvek od Eric
Ale no tak ...

 20 
 kdy: 29 Května 2024, 17:14:07 
Založil peeta011 - Poslední příspěvek od Číkus
Necitujte bezprostředně předcházející příspěvek, snižuje to přehlednost. Děkuji.

A i kdyby došlo k prohře, nejednalo by se o bodovaný přestupek (nebylo to na dálnici), nýbrž o zbytkový přestupek bez bodů.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 10