30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: Dnes v 08:31:30 
Založil Otto - Poslední příspěvek od Behemot
Z čehož zároveň plyne, že nemohl jet nebezpečně, z čehož plyne, že zákrok byl naprosto neodůvodněnej. No když je někdo debil a rozhoduje na objednávku, tak to ani jinak než takovejma kokotinama v rozsudku dopadnout nemůže ::)

 2 
 kdy: Dnes v 08:24:45 
Založil mcsoap - Poslední příspěvek od Behemot
Pokud to odebírá z pozice orgána, tak musí učinit zápis. Sbory mají jinak obvykle výjimku a zbroják nemají a jsou schopní si s tím reálně ublížit o to víc, jak často vidíme v praxi  ;D

 3 
 kdy: Dnes v 08:21:07 
Založil mcsoap - Poslední příspěvek od Jan Novák
U soudu je kontrola jako na letišti, a maj tam přihrádky na to, co se nehodí.
Jaký přihrádky? Podle ZoZ můžu zbraň svěřit jen oprávněné osobě, ne to tam dávat nějaké lopatě…je to bezpečností uzamykatelná schrána, od které bezprostředně dostanu klíče jenom já?
Popravdě nevím, nepřišlo mi rozumné to z pozice obžalovaného, který tím proč tam přišel pozbyl spolehlivost pro ZP to testovat :-)

Po vyhrocení by vás tam asi nepustil, případně by jste zjistil, že tou oprávněnou osobou je, páč má ZP buď on osobně a navíc justiční stráž je ozbrojený sbor. Tedy svěřit strejdovi na bráně dle ZoZ lze.

 4 
 kdy: Dnes v 08:15:06 
Založil Otto - Poslední příspěvek od Cecil
A jak ještě ten soudce konstatoval že je jen štěstí že motorkář přežil.

„Poškozený si jen svými řidičskými schopnostmi zasloužil existenci svého dalšího života,“ konstatoval soudce.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


 5 
 kdy: Dnes v 07:38:57 
Založil Otto - Poslední příspěvek od ikovlabs
Dalsi level bude ze proste ujizdece natvrdo smetou a prejedou autem - vzdyt dela svoji praci a chrani spolecnost ....Ostatne plni jen svoje rozkazy a ty jsou jasne - nesmi projit,neni cas resit kdo  je kdo.
Holt Kobra 11 a komparz jsou vsichni okolo  :-\

 6 
 kdy: Dnes v 07:25:03 
Založil Otto - Poslední příspěvek od re4zon
Čtu to tu už roky, nikdy jsem nepřispíval, ale tohle mi nedá. Rozsudek a zejména vyjádření soudce na poblití. Zajímalo by mně, jestli to je od začátku hra už od inspekce nebo jestli jednou přemýšleli a teď se z toho dělá politická hra na ovčany.
Ještě hůř je mi bohužel z reakcí okolí. Domníval jsem se, že mám kolem sebe poměrně inteligentní lidi, ale to, co včera předvedli kolegové mě donutilo názor přehodnotit. Nejdřív předčítání vyjádření soudce s tím "jak to tomu zástupci nandal, frajer". A když jsem si dovolil velmi mírně vyjádřit názor, byl jsem pranýřován. Mimo jiné by měli střílet každého, kdo nezastaví na první mávnutí. Dále motorkář ohrožoval slepce na přechodech (doslova!)  ;D A pak jsem si od kolegy vyslechl, že vůbec nevadí, když poloopice zastřelí spolujezdkyni, sejmou někoho cestou k zásahu nebo se pokusí popravit motorkáře, je to jejich práce a dělají to dobře. Chtěl bych vidět jeho reakci, kdyby se jeho dcera za pár let provinila přisednutím k debilovi a byla za to zastřelena.

 7 
 kdy: Dnes v 06:08:39 
Založil simaja - Poslední příspěvek od .qoyi
čili mimo kocourkov je to v pozici total off, páč nějaký polský nebo německý body mě nezajímaj

Park assist s homologací jako park. čidla ještě dejme tomu, ale jak by řešil passiv? V DE se ramery taky objevujou, maj je normálně v kufru v neoznačených vozech (sou tak zašitý, že je nikdy nestihnu ani vyfotit, ale ta radarová hlava je vždycky pěkně vidět). No a pokud najdou přenosku, u které je (údajně) zakázané už jen držení?

Napadá mě vozit pytlíky s bílym práškem hned vedle, to je přenoska zajímat nebude. :D

 8 
 kdy: Dnes v 03:11:46 
Založil MrBlackkk - Poslední příspěvek od pk202
Jak jsem již psal v SZ. Osobně nemám žádné info o tom jak toto probíhá v případě cizinců, nicméně na "tahu" je úřad. Kolega by si proto mněl zajistit přebírání pošty v místě trvalého i dočasného bydliště, a případně i na adrese, kterou případně pro doručovní udal policistům. Nebo je možné se obrátit na příslušný úřad (v místě kde ho kontrolovali)
Také je mi divné, že nejeli na krev, protože co já vím tak líznutí samo o sobě není plně průkazné, bohužel to že by se na to vykašlali (jak jsem psal v SZ) je málo pravděpodobné protože policejní kurvy nejspíše zneužily to že jim nerozumí a nechali ho nejspíš podepsat, že se ke konzumaci drogy přiznává. Samozřejmě, že to bude horší než kdyby jim nic nepodepsal, ale v případě cizince to snad půjde. POkud papíry nutně potřebuje doporučuji právníka, který se na dopravní právo specializuje, nebo zkuste zkontaktovat nezaplatim.cz.

 9 
 kdy: Dnes v 02:27:21 
Založil MrBlackkk - Poslední příspěvek od MrBlackkk
Dobrý den,
kolega z práce (polské národnosti) měl 20.12. 2018 pozitivní test na drogy - amfetamin. ŘP mu zadržen nebyl, protokol podepsal, ale ani nevěděl, co podepisuje - česky moc neumí. Policie byla v neoznačeném vozidle a ani neměli standartní uniformy. Jeden nebo oba policisté byli vybaveni kamerami, měl by být i záznam z tohoto. Na příslušném místním úřadu jsme zatím nebyli nahlížet do spisu. Trvalý pobyt má v Polsku, pouze auto ve kterém ho zadrželi je registrované na jeho současném místě pobytu. Jak dát vědět úřadu, že se vyskytuje na jiné adrese, než si policie opsala z jeho dokladů. Jak je možné že dál pokračoval v jízdě a nejeli na oběr krve?
Dokážete s tímto něco udělat?

Děkuji za rychlý kontakt
S pozdravem Patrick Black

 10 
 kdy: Dnes v 00:14:47 
Založil k17 - Poslední příspěvek od František Dobrota
Vzhledem k tomu ze neznam ani jeden jedinny pripad kdy by tohle nekdo resil, povazuju to za dalsi clanek o nicem jen aby na nej nekdo kliknul, pohorsil se a doklikal se na ty zvasty co jsou az na konci. Ukol splnen, kliky pribyvaji...  Ale pri predstave jak si prislusnik rano privstane a bude dokumentovat muj prvni ranni prestupek pred vyjetim na mem soukromem pozemku a nasledne jej bude chtit resit ve mne vyvolava zachvat smichu.

Stran: [1] 2 3 ... 10