30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: Dnes v 09:05:47 
Založil Mesec - Poslední příspěvek od FOMP
Netrapil bych se s tim, lidi zkouseji tahat penize z cehokoliv, jenom konzultace s pravnikem ho ve vetsim meste prijde na 1700,- * xy dalsich hodin. Prodaval jsem kde co a v polovine pripadu nekdo neco zkusi.

 2 
 kdy: Dnes v 08:53:55 
Založil 1Q84 - Poslední příspěvek od FOMP
me neslo o rally nebo tak neco, proste pri beznem cestovani clovek jede treba nekam na kopec projede vesnici a cesta pokracuje bez niceho dal mezi polema po chvili se zmeni ve sterkovku mezi stromy pak polnacku, nekdy ty cesty zna i navigace (a za silnice se fakt povazovat nedaj)

 3 
 kdy: Dnes v 08:40:01 
Založil mcsoap - Poslední příspěvek od now
Mám to tak, že trvalku mám u rodičů, ale tam už dlouhá léta nebydlím. Napadlo mě dát si nájem do nákladů, protože se stěhuju často a je to kvůli práci, nepřijde mi na tom tedy nic špatného. Na to, abych si mohl dát nájem do nákladů, tam ale musím mít sídlo (alespoň myslím), tedy nepotřebuju měnit trvalé bydliště, jenom sídlo. Nejsem si jist, jestli když tam napíšu i trvalku, tak to pak nejde napsat do nákladů a za další by to byl opruz, protože bych to musel dělat při každém stěhování.

Tak bacha na to. Pokud si myslíš, že si dáš celý nájem do nákladů, elektriku a podobně, tak se na tobě FÚ vyřádí. Musí to být poměrově, musí to být odůvodněné proč je to zrovna tak, není to fakt jednoduchý, tohle oni mají rádi. Není lepší použít pro účely daní, daňový paušál? Tam pokud se správně zařadíš, tak prostě použiješ zákonem dané procento nákladů a nic takového nežešíš.
Ale samozřejmě neznám tvé podnikání.

 4 
 kdy: Dnes v 08:34:36 
Založil NeviemCo - Poslední příspěvek od now
Ono kdyby si cvičně líznul každý policejní orgán, tak při specifitě testu 95% nám vyjde, že bychom dočasně odstavili 2000 opic  (pokud jich je celkově 40 tisíc). To by se hošani jistě cukali, ochutnat vlastní medicínu.

Na něco podobného se chystám. Opět mi to poradilo vedení PČR v odpovědi na moji stížnost. Nejsou trestně odpovědni, protože měli podezření. Tečka.

Takže až mne bude chtít nějaký policajt kontrolovat tak mu samozřejmě přilepím doklady pouze na sklo, mám je předložit, ne předat, zapůjčit a podobně. Ve chvíli kdy bude tvrdit, že na to nevidí, je to co jsem chtěl, zeptám se jej tedy jestli není zdravotně indisponován, a protože bude samozřejmě tvrdit, že je jako rybička, tak okamžitě vytočím 158, že mám podezření na užití návykových látek. Samozřejmě musí mít člověk trošku času a chtít se pobavit. Samozřejmostí je vše natáčet na video.
Ať si přijede nadřízený dá jim líznout, PČR to stojí cca 500kč /kus, papíruje se u toho. A ať si mne zkusí obvinit. Mám vyjádření kontrolního kraje, pol. prezidia i st. zastupitelství, že když mají podezření, tak to mají právo řešit.
A protože je v LZPS "Rovnost před zákonem" tak mám stejné právo i já.
Musí jim to ale dělat hodně lidí, teprve pak se možná něco změní. Pouhým tlacháním ale ne.

 5 
 kdy: Dnes v 08:33:07 
Založil lc81 - Poslední příspěvek od Fogyn
Přestupek se stal (berte v uvozovkách) -> provozovatel NEzajistil. SO provedl nutné kroky ke zjištění -> nepovedlo se -> sprdel... Obávám se, že tady to fakt ničemu nepomůže..
ad "zpracování RZ" -> řekl bych, že "soudy" podrží vybírače v rámci "oprávněného zájmu"... Osobně si neumím představit JAK je RZ osobním údajem...

 6 
 kdy: Dnes v 08:25:58 
Založil František Dobrota - Poslední příspěvek od now
Ale to je ten bordel. Proč by kázeňské řízení ÚŘEDNÍCH OSOB mělo být neveřejné? Policie potřebuje veřejnou kontrolu jak pes plný blech drbání.
Tady je třeba změna ministra , který si prostě postaví pol. prezidenta do latě. Když mi vedoucí MO PČR odmítne jako osobě zúčastněné a poškozené nahlédnutí do spisu, já mám nahrávku hovoru jak to odmítá, tak mi to kontrolní odmítne, že to prý není pravda, stížnost na kraj, že to prý dení pravda a ten zmrd Lerch mi klidně ještě napíše, že proti tomu není odvolání.
Podám tr. oznámení na GIBS a oni pouze napíšou, že kvalifikovaným posouzením nedošlo k trestnému činu. Jak k tomu kvalifikovanému posouzení došli nenapíšou. Takže opět stížnost pro porušení zákona, nepřezkoumatelné rozhodnutí.
Teď to zkoumá st. zastupitelství.
Moc možností mi už nezbývá. Předseda vlády kam spadá GIBS nebo zkusit branně - bezpečnostní výbor sněmovny, jestli se tam nenajde někdo rozumný....

Pak už jedině vyhodit celou PČR do povětří, ale to už je zase nelegální. Tak jak z toho ven? Vždyť už snad kromě lidojedů někde v Amazonii není na zemi místo kde by nebyl takový bordel.

P.S. pro orgány činné v trestním řízení: nechystám se k žádnému násilnému nebo nezákonnému činu, jsem pouze těžce frustrovavý a v afektu bych nějakému policajtovi pár facek dát mohl....

 7 
 kdy: Dnes v 08:06:45 
Založil Mesec - Poslední příspěvek od Mesec

Ciste dotaz mimo, co by stal ten rozdelovac? Jestli by mu nestacilo to za par korun zaplatit, nez pak resit propichany pneumatiky a rozmlaceny okna.

Rozdělovač si zakoupil kupující sám, po mě chce jen, abych na své náklady a čas zajistil opravu odhadem za 500 Kč jak jsem byl ujištěn, že už do toho narval 5 tisíc a že potřebuje jezdit. Jenže otázka, zda to je opravdu triviální závada za 500 Kč a ne třeba za 5 tisíc..
Nejsem mechanik, nechápu proč se pořád vybíjí baterie a taky mi je divný, že dle kupujícího 3 autoelektrikáři na to nepřišli, ale jeden ví o řešení jak to udělat. Tak proč to rovnou neudělal??
Nějak mi to logicky nesedí..

 8 
 kdy: Dnes v 07:42:43 
Založil sabca88 - Poslední příspěvek od j0hn
SO tedy nemá doručeno. Přestože měl poslat do DS, poslal dopis. Dopis byl vhozen bez podpisu nebo kontaktu s pošťačkou. Vy jste se ani jinak o dopisu nedozvěděla. Například nahlédnutím do spisu nebo to neprozradila SO při nějaké komunikaci s ním.
SO si ale myslí, že doručeno má. Standardně doporučovaný postup je dělat mrtvého brouka a po prekluzi se ozvat SO s tím, co že se to vlastně děje.
V tomto případě by se Vám mohlo stát, že ještě před prekluzí SO zadá zákaz řízení do systému a v případě zastavení policií budete podezřelá z maření úředního rozhodnutí.
Asi by nebylo dobré to nechat zajít tak daleko. Každopádně v tuto chvíli hraje čas pro Vás. Počkejte co dalšího přistane ve schránce a pak se ozvěte.

Zažádejte si o přesunutí do kuchyně. Tam Váš případ uvidí jen stálí členové a vyšší.

 9 
 kdy: Dnes v 07:27:22 
Založil fuzzyyb - Poslední příspěvek od j0hn
Od doby, kdy se o přestupku správní orgán dozvěděl. Pokud nevíme kdy se dozvěděl, pak bereme pro jistotu den spáchání domnělého přestupku.
A SO také nemůže překlopit dříve než 15 dní od doručení Výzvy.

Musí být splněny obě podmínky, zajímá nás tedy to, co nastane později.

 10 
 kdy: Dnes v 07:09:59 
Založil Otto - Poslední příspěvek od t4455
Cyklozmrd by měl ve vlastním zájmu navštívit nějakého odborníka z řad psychiatrů.

Stran: [1] 2 3 ... 10