30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: Dnes v 17:56:55 
Založil huh - Poslední příspěvek od Číkus
Pokud SO neměl dostatek důkazů proti řidiči (podání vysvětlení nelze použít jako důkaz, ale jak to že tedy vydal příkaz?!), měl nařídit ústní jednání a řidiče se zeptat, zda řídil.

Něco v tomto smyslu bych uvedl jako odvolací důvod proti usnesení o zastavení řízení.

 2 
 kdy: Dnes v 16:12:09 
Založil nimbo - Poslední příspěvek od nimbo
Případ má za sebou další dějství. Proběhlo ÚJ, na kterém jsem se zúčastnil a pokládal nějaké otázky. Bylo to mé první ÚJ, mohlo to proběhnout lépe, no nedopadlo to až tak špatně. Mám z něj audiozáznam. Jeden pomahač si v podstatě nic nepamatuje, druhý pomahač vyloženě lhal. Při zastavení neproběhlo žádné poučení, jenom oznámení z čeho jsem podezřelý a návrh na pokutičku. O bodech a podmínce zákazu se nikdo nezmínil. Pomahač 2 si přesně pamatuje, v kolik mě změřili, co měl na snídani, no na fakt, že mi nedali fouknout si nepamatuje. Ve své výpovědi tvrdí opak. Bude to stačit na to, aby se dala jeho výpověď prohlásit za účelovou?

Dostal jsem lhůtu na vyjádření. Moje argumentace by se ubírala směrem, výpověď pomahače je účelová, RZ na snímku není čitelná, zjistili ji až po zastavení lustrací. Tudíž, protože nemají kamerový záznam z vozu je pochybnost jestli zastavili správné vozidlo. Auto, kterým jezdím, je poměrně běžná záležitost. Navíc jsem se jim ztratil z dohledu.

Mám pár dotazů: Je dobré všechny argumenty vypálit už teď nebo nechat do odvolání? Pokud nechat do odvolání, můžu tohle vyjádření v podstatě ignorovat? Když jsem začal se SO komunikovat prostřednictvím DS, musím využívat stejný komunikační kanál nebo můžu přeskočit na nepodepsaný doporučený dopis apod.? To nejdůležitější na konec, Jde nějak zpochybnit ta fotka?

 3 
 kdy: Dnes v 15:47:34 
Založil huh - Poslední příspěvek od medved
solaris> tento rozudek NSS se zde jiz tusim probiral, ale Vami odkazovany odst.19 se zaobira situaci, kdy provozovatel uda sam sebe. To v nasem pripade, pochopil-li jsem to spravne, neplati.

 4 
 kdy: Dnes v 15:12:24 
Založil fu - Poslední příspěvek od pk202
Citace
„Určitě to bude protikorupčně laděné, program vychází z mé praxe a zkušeností. Politika v mém podání má být pokračováním toho, jakým způsobem jsem doposud pro stát pracoval,“

Tak teda to potěš koště. Ještě se přiznává, že bude dál pracovat pro Andreje.

 5 
 kdy: Dnes v 15:10:04 
Založil huh - Poslední příspěvek od solaris
Noty jim dává NSS v https://www.zakonyprolidi.cz/judikat/nsscr/6-as-115-2019-28 odst. 19.

 6 
 kdy: Dnes v 14:41:05 
Založil gumidos - Poslední příspěvek od Lafayette
Odmítnuto z výchovných důvodů.
+1

 7 
 kdy: Dnes v 14:39:47 
Založil huh - Poslední příspěvek od Lafayette
To snad nemuze projit ...?

To snad opravdu ne, vždyť takhle to je úplně normální. Spolupracující řidič přece jde do správního řízení, tam teprve event.popře, že by řídil. To by takhle nefungovalo...?

 8 
 kdy: Dnes v 14:27:55 
Založil fu - Poslední příspěvek od fu
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hnuti-prisaha-robert-slachta-tomas-sochr-jiri-komarek.A210127_101933_domaci_ajez#anketa-progress-A20210127_remy_956

Dalsi mozne dilo Kafky.

 9 
 kdy: Dnes v 14:27:48 
Založil jakubb - Poslední příspěvek od enzym
Vozím si starou známku na skle taky a jsem zvědav.
+1

 10 
 kdy: Dnes v 14:26:27 
Založil gumidos - Poslední příspěvek od gumidos
Taktéž jsem byl uloven. Situace: vyjíždění od benzinky, přikázaný směr doprava, jízda samozřejmě doleva. Temná noc, skoro žádný provoz. Uloven po několika křižovatkách cca 1km od místa přestupku. Nemám vůbec tušení, odkud mě viděli, nepočítám-li vozidlo "na obzoru" cca 300m daleko. Po prvním odmítnutí mi fízl chtěl "nabídnout symbolické kilo". Odmítnuto z výchovných důvodů. Reálně nevěřím na jakýkoliv obrazový záznam, dále projeti několika křižovatek - bude to nejspíše "viděli jsme na vlastní voči". Bez mého vystoupení z auta, rouška, tma. Odmítnut podpis záznamu, neboť nepředán mi do ruky k přečtení. Při prvním příchodu k okénku si fizl všimmul mé manipulace s telefonem - puštěn záznam a vše nahráno, zřejmě proto bezkonfliktní jednání.

Stran: [1] 2 3 ... 10