30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: 19 Květen 2019, 21:46:03 
Založil leiton - Poslední příspěvek od leiton
Ve stredu mam prvni ustni jednani, PCR predvolana neni asi.Nekdo nejaky napad?:-)

 2 
 kdy: 19 Květen 2019, 21:43:57 
Založil elwis - Poslední příspěvek od 2M
V případech co jsem řešil s MHMP provozovatelé ten dopis buď úplně ignorovali a nebo poslali reakci (ani udání řidiče ani zaplacení)..

..ale z MHMP už pak nic dalšího nepřišlo a jen jsme počkali u starších případů 2 roky a u novějších rok do promlčení a pustili to z hlavy.

 3 
 kdy: 19 Květen 2019, 21:27:08 
Založil johncreek - Poslední příspěvek od 2M
Pro 2M: Johncreek má zřejmě na mysli odpustek. Neodpustím si kacířskou myšlenku, tady bych možná nějakou korunu obětoval.

Aha.. když by přišel za to 300 odpustek tak o tom by se asi přemýšlet dalo.. ale tady je asi odpustek i SprDel ze hry.

Nevím jak by automatizovaným zařízením zjistili neuposlechnutí pokynu strážníka..

 4 
 kdy: 19 Květen 2019, 21:13:28 
Založil František Dobrota - Poslední příspěvek od 2M
Co o tom já vím tak to probíhá asi jak píšete.. tržní hodnota podle pojišťovny bude někde na spodní hranici za kolik se prodávají auta toho typu a stáří..
..pojišťovna chce vydělávat a ne lidem proplácet co nejvíc  :)

Původní prodejní cena asi vliv moc nemá.. nevím..

Predpokladam ze kdyz ji sdelim ze nesouhlasim ze to nebude mit na nic vliv.

..a tohle už pravda není protože vyšší cena se vyhádat dá.. třebas když doložíte ten stav auta a najdete inzeráty podobných aut za vyšší ceny.
Vím o skutečných případech kdy pak pojišťovna nabídku navýšila.. a já myslím že když poškozený nesouhlasí a má něco v ruce tak mu obvykle pošlou vyšší nabídku.

 5 
 kdy: 19 Květen 2019, 20:52:22 
Založil signoflife - Poslední příspěvek od 2M
Chtěl bych znát názor zdejších zkušených bijců, co si myslí o pokusu zjistit závislost odměny konkrétního monocajta na vyřešených přestupcích a vybraných pokutách.

Oficiálně se zatím čárkový systém popíral.. a nebo možná budou mlžit (třebas že to je "komplexní" a je tam "řada faktorů")

..i když všichni vědí že to tak je..

 6 
 kdy: 19 Květen 2019, 20:14:26 
Založil Fautzi - Poslední příspěvek od mr.zacek
Mohl by mi někdo poradit s tím odvoláním prosím? Čte to tu někdo? :) Co tam vše dát a jak argumentovat? díky

Lze argumentovat tímto? i když porušení pravidel řidičem má znaky více přestupků současně tak je to jeden skutek a provozovatel jen jednou nezajistil dodržování pravidel..

§ 125g odst. 3: Dopustil-li se provozovatel vozidla více správních deliktů podle § 125f,
o kterých je příslušný vést řízení týž obecní úřad obce s rozšířenou působností, vede se
o těchto deliktech společné řízení.

§ 125 g odst. 3: Za více správních deliktů provozovatele vozidla podle § 125f, projednaných ve společném řízení, se uloží pouze jedna pokuta podle § 125f odst. 3. Pro určení výše pokuty se použije sazba pokuty za přestupek nejpřísněji postižitelný.

 7 
 kdy: 19 Květen 2019, 18:56:26 
Založil elwis - Poslední příspěvek od elwis
Přesně tak. Je to nějaká výhoda?

 8 
 kdy: 19 Květen 2019, 17:45:03 
Založil Otto - Poslední příspěvek od motoosman
A ten druhý je bez trestu?

 9 
 kdy: 19 Květen 2019, 16:51:45 
Založil Otto - Poslední příspěvek od .qoyi
Ruply mu nervy a pak si to uvedomil, jo? To muzes rict kdyz to udela jednou nebo dva krat a jde pryc. Jenze ten vul nejdriv dva krat zastavil a vystoupil z auta, a pak se jeste 10 nebo 15 minut pokousel spusobit nehodu! To je dlouhotrvajici zjevnej umysl nekomu ublizit, zadna takova ze "ruply mu nervy"! Nez ho cajti chytly, mel dost casu uvedomit si ze se chova jako pitomec...
Adrenalinovej rush v hlave, byl vyplej. Stejne jak cyklisti, stejna chemie. Mozna by to chtelo jeste psychologickej posudek, aby se tohle dalo vyloucit, jakoze neni normalne agresivni. Ma 3 roky aby si dal zivot dohromady, behem toho nemuze udelat sebemensi pruser, ani ridit auto. Nevidim v tom problem a nenapada me duvod ho posilat sedet natvrdo.

 10 
 kdy: 19 Květen 2019, 16:41:09 
Založil Otto - Poslední příspěvek od SimSon
Jakoze malo? Ruply mu nervy a pak si to uvedomil, predtim nic neudelal (bezuhonny). "dostal šofér tříletý trest vězení s podmíněným odkladem na stejnou zkušební dobu a zákaz řízení na tři roky". Za mě ok.

Ruply mu nervy a pak si to uvedomil, jo? To muzes rict kdyz to udela jednou nebo dva krat a jde pryc. Jenze ten vul nejdriv dva krat zastavil a vystoupil z auta, a pak se jeste 10 nebo 15 minut pokousel spusobit nehodu! To je dlouhotrvajici zjevnej umysl nekomu ublizit, zadna takova ze "ruply mu nervy"! Nez ho cajti chytly, mel dost casu uvedomit si ze se chova jako pitomec...

Stran: [1] 2 3 ... 10