30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: Dnes v 13:27:35 
Založil Mesec - Poslední příspěvek od Andreas Baader
A kde muzu mrknout na nejaky samolepky a pripadne i objednat? Diky.

 2 
 kdy: Dnes v 13:16:29 
Založil jvms - Poslední příspěvek od jvms
Tchán s tchýní mají chalupu přes 20 let. Za tu dobu tam si ce udělali nějaké drobné změny (nátěr chaty, a drobná údržba), ale využívání pozemku se nijak nezměnilo. Tam, kde byla před koupí skalka, záhon atd, tak je to i dnes. Jen se liší tím, že jeden rok tam mají 5 rajčat a další rok 3 rajčata a k tomu 2 fazole. Prostě malá zahrádka s pár kousky zeleniny a skalkou s květinkami.

A najednou přišel dopis, co přikládám v příloze. Úřad nějakým mozkovým myšlením došel k tomu, že se změnilo využívání pozemku z ostatní plochy (to je v katastru minimálně poslední 3 roky, co řešíme se stavební úřadem určité stavební změny) na zahradu.

Co za sviňárnu můžeme čekat od katastru v dané věci? Nikde jsem nenašel přesnou definici zahrady a ostatní plochy.

Já osobně bych jim napsal následující:
1. Ze zaslané výzvy není patrné, v jakém režimu má jednání probíhat (ústní jednání, předkládání důkazů, atd.)
2. Výzvu si mohou strčit někam, protože tam chybí řádné poučení
3. Pozemek je od koupě chaty používán pořád stejně. Nechť tedy katastr své doměnky o změně užívání řádně podloží.
4. Vzhledem k otevírací době příslušného úřadu a jeho vzdálenosti od bydliště majitelů není v silách pracujícíh občanů jen tak přijet na nějaké pofidérní jednání.

Co byste mi ještě doporučili? Budu vděčný za každou redu. Díky.

 3 
 kdy: Dnes v 12:51:02 
Založil Curamrda - Poslední příspěvek od Andreas Baader
Jen tak pro info. Dneska uz je spoustu cinskych obchodu, kde zaplatite cca 2% z castky zbozi za celni pripojisteni a po vymereni DPH pri dovozu to cinan vrati. Mam s tim zkusenosti, takze to nerikam jen tak od pasu.

 4 
 kdy: Dnes v 12:31:25 
Založil hartom - Poslední příspěvek od hartom
Po podání odporu mi přišlo "Seznámení se spisem před vydáním rozhodnutí" s tím že jsem dnes vyzvedl po 10 dnech v datovce a termín je tam na zítra v 14 hodin. To je korektní? Nic víc tam nepíšou, alespoň mi nepřijde takže akorát jestli to chápu tak si mě nyní zvou na seznámení se spisem což ale můžu provést kdykoliv jindy nejlépe 10 minut před zavíračkou a ještě bude probíhat jednání na které bych měl dostat pozvánku?

 5 
 kdy: Dnes v 12:13:56 
Založil Caroprd111 - Poslední příspěvek od Caroprd111
Video pro zájemce v SZ. :)

 6 
 kdy: Dnes v 11:23:11 
Založil qoyi - Poslední příspěvek od zodiiac
Taky už mě to napadlo v souvislosti s GDPR  ;D, se možná budem divit, co z nich vypadne.

 7 
 kdy: Dnes v 10:58:05 
Založil procto - Poslední příspěvek od netakjo
Koukam, ze v Praze je bordel. Stejna pisnicka i u mne, jen stim, ze jim pridelavam praci s nesrovnalostmi ve spisu, podjatost a pak na ne s prokazanim rychlosti na znacce :)
dam vedet ihned jak se neco dozvim.

 8 
 kdy: Dnes v 09:36:02 
Založil qoyi - Poslední příspěvek od Behemot
Jak ukázal poslední průser magorsrátu, tak to neposílají. Hromadně se to předává poště, ta to balí a posílá.

Vlastně dokonce magorsrát už to má tak zajetý, že ten anonymní odpustkovej canc ani nikdo nepodepisuje (to asi zatím jen MČ to tak nově dělaj ještě „lidsky“), čili předpokládám, že na poštu chodí texty, ta si to celý tiskne, balí a doručuje. Co na to GDPR? :D To stojí za průzkum stočestkou jak vlastně celej proces na magorsrátu probíhá…

 9 
 kdy: Dnes v 09:22:58 
Založil Curamrda - Poslední příspěvek od Behemot
To je právě to nejhorší. Ještě jsou světlý výjimky, ale většinově je dnešní číňan už hajzl, kterej sbalí prachy a vypadne. Nějaký vracení a nedejbože dělání si pakárny na tamní celnici? Proč? Vysere se na vás, vratka shnije někde v tisíci tunách dalších a nedostanete nic. IMO na to místní kriplové i spolíhaj a berou si vás takto jako rukojmí.

Cokoli od tama výhradně přes e-scrow. Na flíbeji je to taky stále častěj průser pro obě strany, ale jakási garance je, no a na alíkovi stačí udělat obrat aby člověk spad do vyšší skupiny a taky je brán úplně jinak, mj. přednostní vyřizování sporů (přičemž je důležitý dodat obrazovou či video dokumentaci).

 10 
 kdy: Dnes v 07:14:58 
Založil Mesec - Poslední příspěvek od Behemot
Po třech dnech pingání mezi tiskárnou a známým, pže si zase eště vymejšleli vektorový ořezový data (to už si můžu pořídit plotter a dělat si to doma na koleně, když si stejně musím udělat sám skoro všechno), je ve výrobě dalších 29 motivů v počtu 750 kusů. Máme víkend, takže to bude zase až někdy příští tejden.

S ohledem na množství motivů, který je nutný upgradovat a to, že je to jen jedna z asi 5164643189786 činností (a ještě jsou s tím takovýdle pakárny), tak si budou holt muset počkat…

Jo až bude pět objednávek denně, tak to dostane i adekvátní příděl času, žejo ;D

Stran: [1] 2 3 ... 10