30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: Dnes v 10:56:50 
Založil Sudaler - Poslední příspěvek od Číkus
Oblast radarového svazku je vyznačena těmi čárami nahoře a dole.

 2 
 kdy: Dnes v 10:23:01 
Založil Mesec - Poslední příspěvek od Jan Novák
Nejdřív bude demokrat určovat koho pustí a koho nepustí, další krok je určovat co se bude a nebude vysílat, s tou jeho karikaturou to přehnali a proto jsou netransparentní
http://zpravy.idnes.cz/okamura-cesky-rozhlas-hospodareni-spd-dh4-/domaci.aspx?c=A171024_082219_domaci_fka&setver=full
Vždyť už de facto státní jsou. Řídí to sněmovnou vybraná rada starších a ta volí i ředitele. Řídí je stát, platí je stát, aspoň to lidem dojde, když bude mít nezávislá a svobodná telka za jménem zkratku stítní podnik.

 3 
 kdy: Dnes v 10:20:20 
Založil fu - Poslední příspěvek od pk202
Vy tedy jezdíte přes horizont na okreskách 20 km/h aby jste mohl vozidlo bezpečně zastavit na vzdálenost na kterou máte rozhled? Asi ne co?

To jak kdo jezdí je věc každého jednoho soudruha, nicméně každý si musí tu svoji odpovědnost uvědomit a pak případně přijmout následky. Tak jako jediný bezpečný antivir, je počítač nezapínat, tak zrovna jediná zcela bezpečná jízda je do toho auta vůbec nesednout.

Ono až těsně za tím horizontem bude na zemi ležet třeba malé dítě, které zrovínka spadlo z kola a vy ho přejedete, pak Vašemu svědomí příliš nepomůže jestli jste jel 10, 20, 60 nebo 120.....

 4 
 kdy: Dnes v 10:15:46 
Založil SimSon - Poslední příspěvek od swenak
Asi to nebylo poprvé;)

"Medaili za příkladné plnění pracovních povinností získal podle serveru policista od tehdejšího hejtmana Václava Šlajse za plnění úkolů nad rámec výkonu služby."


 5 
 kdy: Dnes v 10:08:17 
Založil fu - Poslední příspěvek od opas
určení viny naopak úplně jednoduché je, protože se řeší ten vybržďovač a způsobení obecného ohrožení.

Trochu komplikované to je u řidiče Audi, ale to není předmětem soudu a to zda řidič audi nějaký trest dostane s tímhle vůbec nesouvisí.

 6 
 kdy: Dnes v 10:00:29 
Založil SimSon - Poslední příspěvek od Otto
https://plzen.idnes.cz/policiste-gibs-konflikt-ridic-plzen-pistole-zasahova-jednotka-p7a-/plzen-zpravy.aspx?c=A171024_083034_plzen-zpravy_vb

 7 
 kdy: Dnes v 09:54:43 
Založil Dolemin - Poslední příspěvek od pk202
... určitě bych se mohl odvolávat, ale prodloužilo by mi to dobu co nemůžu řídit, takže bych šel sám proti sobě.

No jestli se nepletu, tak se ta doba od chvíle co Vám zadrželi ŘP do trestu počítá, takže byste si tu dobu prodloužil jedině tehdy, pokud by vyřízení Vašeho odvolání včetně nového rozhodnutí v této věci trvalo déle naž doba na kterou Vám vzali ŘP.
Což samozřejmě při škodolibosti ouřady může nastat. (tedy pokud jste dostal trest zákazu do 12 měsíců) Pokud by byl delší, rozhodně byste odvoláním nic nepokazil a v případě i pozdní výhry byste ušetřil minimálně pokutu.

 8 
 kdy: Dnes v 09:41:59 
Založil Mesec - Poslední příspěvek od t4455
Nejdřív bude demokrat určovat koho pustí a koho nepustí, další krok je určovat co se bude a nebude vysílat, s tou jeho karikaturou to přehnali a proto jsou netransparentní

http://zpravy.idnes.cz/okamura-cesky-rozhlas-hospodareni-spd-dh4-/domaci.aspx?c=A171024_082219_domaci_fka&setver=full

 9 
 kdy: Dnes v 09:38:31 
Založil fu - Poslední příspěvek od gumidos
Vy tedy jezdíte přes horizont na okreskách 20 km/h aby jste mohl vozidlo bezpečně zastavit na vzdálenost na kterou máte rozhled? Asi ne co? Ten lynč na řidiče v audi neuznávám a doufám že se do stejné situace nikdy nedostanu, což není nic obtížného při té hustotě provozu která u nás je. Netvrdím že by z toho neměl být úplně venku ale hlavní viník je řidič BMW.

Ono kdyby byl řidič BMW zproštěn jak zde někteří volají tak to znamená že lze legálně vybržďovat, zastavovat na dálnici, omezovat, ohrožovat apod. a pokud se kvůli tomu stane nehoda tak prostě stačí říct: “co neubrzdíš to neukecáš” a jseš z toho venku.
Já 20km/h nejezdím a vy zase používáte podpásové řečnické triky - o mé jízdě ten článek opravdu není. A lynč je spíše na toho vybržďovače, ne? Hlava mi nebere, jak může někdo dělat tento manévr a nemám v úmyslu hájit debila, který to provedl - nicméně dle názorů to vypadá, že ten řidič může i za špatné počasí a cenu másla.....
V info v jednotlivých článcích pak čtu, že 1) ten vybržděný by to v podstatě ubrzdil, kdyby do něj nenarazilo to audi. 2) za vybržděným autem jela 3 vozidla, která stihla uhnout vybočením do strany - to audi bylo až čtvrté....3) tomu vybržděnému údajně nesvítila brzdová světla a údajně to mohl být typ zvaný "vychovávač".
Umím si představit úplně shodnou situaci, kdy ten v BMW prudce brzdí proto, že nějaký magor se rozhodl přebíhat dálnici (párkrát jsem to viděl) nebo zrovna náklaďáku před ním se sloupnul  celý protektor a plachtí okolo (i toho jsem byl svědkem) ...následně pak proběhne zcela shodný zbývající vývoj....
Přispěvatel pk202 má velký kus pravdy, když  prohlašuje, že zvýšená koncentrace idiotů zvyšuje potenciál průseru.
Nicméně v mnou odkazovaném článku píše JUDr. Beran poměrně srozumitelně, že jako "ten vzadu" nemáte možnost posuzovat pohnutky chování "toho ve předu" a důvody, proč výrazně sníží rychlost, případně úplně zastaví - jste pouze povinen reagovat, jinak nesete odpovědnost za následek....
Takže určení viny asi nebude až tak jednoduché..... a v diskusi jsou některé příspěvky, které to lehce naznačují...nicméně chápu, že sdělovat něco jiného není přípustné..

 10 
 kdy: Dnes v 09:02:03 
Založil Sudaler - Poslední příspěvek od Sudaler

Maji to obvykle v pdf, zazadejte urad o predani dukazni fotky v originalnim datovem formatu primo z radaru - provedeny export do pdf neni dukazem.
[/quote]
Děkuji. Stačí tedy napsat dopis, že "žádám o předání důkazní fotky z radaru v originálním datovém formátu, a to co nejdříve vzhledem k datu předvolání k ústnímu jednání (30.10.)"?

Stran: [1] 2 3 ... 10