30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:


>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit o jaký případ se jedná.Jak na to? Pojďte >>sem<<

Stran: [1] 2 3 ... 10
 1 
 kdy: Dnes v 14:02:29 
Založil Stastlivec - Poslední příspěvek od IZS
Husté, to jsem nevěděl :)

 2 
 kdy: Dnes v 13:50:39 
Založil Stastlivec - Poslední příspěvek od Anorex
Každopádně pokud to koupil motor a je hnutá třeba náprava (a ještě by tam mohl být automat :D ), tak to auto můžou poslat na vrakáč :D

Tak tam hlavně půjde o stav toho kompozitového monokoku, který defakto tvoří karoserii. Jestli ten bude nějak poškozen/ohnut/ulomen, tak opravdu auto můžou zrecyklovat a postavit z něj další...


 3 
 kdy: Dnes v 13:46:43 
Založil serge - Poslední příspěvek od serge
Ahoj, update toho mého příspěvku. Vůbec nic tenkrát nepřišlo.  Jinému kámošovi ale začly chodit pravidelně pokuty z Rakouska z automatických radarů. Jen za tuhle zimu (několik lyžařských výletů do Alp) tam je asi za 500 euro..  :x :x

 4 
 kdy: Dnes v 13:42:19 
Založil serge - Poslední příspěvek od serge
Zdravím místní borce,

po jedné akci, na které jsem šel spát v 21:30, jsem ráno okolo 9:30 sedl za volant a hned mě zastavila hlídka. Jelikož mě absolutně nenapadlo, že bych mohl něco nadejchat, přece jen své tělo znám a vím, kdy jsem a nejsem v pohodě, jsem jim poměrně klidný odevzdal ŘP. Bohužel mě poté zneklidnil výsledek Drageru 7510, který ukázal 0,3 a po 5 minutách 0,32. To jsem začal litovat, že jsem jim ŘP dával. Nesouhlasil jsem tedy s naměřenými hodnotami a zažádal si o krev, že aspoň krev by mě mohla zachránit, neboť než tam za hodinu dojedeme, klesne to aspoň na 0,2. Krev mi vzali už po 15 minutách a na výsledky čekám, kdo ví co to ukáže. Dále jsem jim do protokolu nic neuváděl a vůbec nic nepodepisoval. ŘP si samozřejmě nechali jako suvenýr. V autě jsem měl dalších pět lidí.

Teď zahájili řízení o zadržení a na řízení o přestupku teprve čekám. V zahájení řízení o zadržení píšou cosi, že jsem se přiznal k požití alkoholu, přičemž k ničemu takovému jsem se nedoznal.  O spis si zažádám asi písemně (a poté se o něj podělím), neboť na osobní návštěvu to mám přes půlku republiky, což se bez ŘP dostavuje poměrně těžko (mám zažádat hned, nebo až cca za 14 dní, když už by jim mohly dorazit výsledky krve?). Já se ptám, má smysl začít trochu kopat už teď? Přece jenom si myslím, že institut zadržení ŘP by měl fungovat jako preventivní opatření pro zajištění bezpečnosti na silnici (rozumím zamezení pokračování jízdy "podnapilého" řidiče), což už několik dní poté pominulo a min. do doby pravomocného rozhodnutí si myslím, že by mělo být na "hříšníka" nahlíženo jako na nevinného, tudíž by mi měl být ŘP do té doby navrácen. Plus určitě by se na foru našlo ještě něco dalšího co jim tam cvičně hodit hned do startu, rád si vyslechnu na to Váš názor.

Děkuji za rady.


 5 
 kdy: Dnes v 13:37:20 
Založil Stastlivec - Poslední příspěvek od cyklista
Mám zkušenost z nočního focení dopravní nehody a není to žádná prča vyfotit pořádně. Jednak tam bývá spousta protisvětel a málo foťáků má opravdu výkonný blesk, který to přetluče a zadruhé všechny ty reflexní folie na dopravních značkách, registračních značkách nebo rychlé pruhy na autech IZS popletou uzávěrku foťáku, takže zbytek obrázku mimo ty folie vychází černý.

 6 
 kdy: Dnes v 13:33:09 
Založil ikovlabs - Poslední příspěvek od opas
No jak do něj bušili tak se to tělo furt mlelo a nikoho z nich nenapadlo, že s ním hýbou už jen oni sami.

 7 
 kdy: Dnes v 13:31:12 
Založil IZS - Poslední příspěvek od opas
Správní řád pravi:
Z podání musí být patrno, kdo je činí, které věci se týká a co se navrhuje. Fyzická osoba uvede v podání jméno, příjmení, datum narození a místo trvalého pobytu, popřípadě jinou adresu pro doručování podle § 19 odst. 3. V podání souvisejícím s její podnikatelskou činností uvede fyzická osoba jméno a příjmení, popřípadě dodatek odlišující osobu podnikatele nebo druh podnikání vztahující se k této osobě nebo jí provozovanému druhu podnikání, identifikační číslo osob a adresu zapsanou v obchodním rejstříku nebo jiné zákonem upravené evidenci jako místo podnikání, popřípadě jinou adresu pro doručování. Právnická osoba uvede v podání svůj název nebo obchodní firmu, identifikační číslo osob nebo obdobný údaj a adresu sídla, popřípadě jinou adresu pro doručování. Podání musí obsahovat označení správního orgánu, jemuž je určeno, další náležitosti, které stanoví zákon, a podpis osoby, která je činí.

Nikde není řečeno, že identifikace musí být součástí přílohy DS, takový požadavek postrádá zákonný podklad. Pokud je při odesílání DS zaškrtnuto "přidat identifikaci odesilatele", tak je splněno.

 8 
 kdy: Dnes v 13:29:34 
Založil Tomfox - Poslední příspěvek od mrkef
A s tím, že pokud dal plnou moc k zastupování, tak by úřad měl obesílat zmocněnce a ne Helmuta.

 9 
 kdy: Dnes v 13:25:50 
Založil IZS - Poslední příspěvek od IZS
Děkuji za odpovědi.
Nicméně pokud mě úřad vyzve, jsem povinnen té výzvě vyhovět, nebo to můžu ignorovat?
Pokud je to podání platné, zkusím trochu zamlžit s tím, že toho člověka neznám, třeba se na tom úřad chvíli zaseká.

 10 
 kdy: Dnes v 13:21:08 
Založil Stastlivec - Poslední příspěvek od IZS
Na normální foťák/ tablet to je focené. Kupovat kvalitnější není důvod, protože pokud je potřeba detailní fotodokumentace (různé pojistky, zavinění, ...), je na místě vyšetřovák a ten má zrcadlovku. Ale to je hodně OT :)

Stran: [1] 2 3 ... 10