30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Číkus

Stran: 1 ... 11 12 [13]
181
Alkohol / [LOST] Odmítnutí zkoušky na alkohol
« kdy: 24 Srpna 2016, 23:19:23 »
Zdravím!

Sprostý podezřelý přeparkovával auto v rámci "sídliště" (necelý kilometr jízdy) po zahradní party u jednoho ze sousedů. Pravděpodobně na udání se za ním pustili městapáci. On stihl dojet před svůj dům, z auta vystoupit a při otevírání zahradní branky jej městapo polapilo. Později se ukázali opravdoví fízlové.

Odmítl dechovou zkoušku s argumentem, že není řidič ale chodec. Ze stejného důvodu nechtěl vydat ŘP, ale fízlové jej k vydání ŘP nakonec ukecali (ke zkoušce na alkohol ne). ŘP byl zadržen.

K dispozici mám v tuto chvíli "Potvrzení o zadržení řidičského průkazu" a "Oznámení - Zahájení řízení o zadržení řidičského průkazu".

Je nutné/vhodné i v této sekci anonymizovat údaje jako např. konkrétní místa přestupku? Jedná se sice o neveřejnou sekci, ale dnes jsem se s hrůzou dočetl o Tacečkovi. V tomto případě považuji konkrétní místo za důležité, právě kvůli tomuto případu jsem založil toto téma.

182
Potřebuji poradit - ostatní / Kdy vzniká pozemní komunikace?
« kdy: 23 Srpna 2016, 22:39:24 »
Zdravím vespolek!

Během palebné přípravy jsem narazil na problém, se kterým si nevím rady a tak se s důvěrou obracím na vás, místní odborníky. Předem děkuji za rady nebo nasměrování.

V jakou chvíli vzniká status "pozemní komunikace"? Položením asfaltu to, předpokládám, nebude.

Představme si libovolnou novou výstavbu, která vzniká. Původní pole se přeparcelují, staví se nové domy, pokládá se asfalt. V nějaký okamžik se pole v některých místech změní na pozemní komunikaci. Ale v jaký? Předpokládám, že změna druhu pozemku v katastru nebude oním okamžikem, nebo snad ano? Pokud je v katastru uvedeno "Druh pozemku: Orná půda", pravděpodobně to nestačí k prokázání, že daný pozemek není pozemní komunikací, že?

Dočetl jsem se, že je třeba nahlédnout do seznamu pozemních komunikací, který vede místně příslušný silniční správní úřad a tam zjistit, zda se o pozemní komunikaci jedná nebo ne. Je možné z takového seznamu pozemních komunikací vyčíst, kdy se určitý pozemek stal pozemní komunikací? Online to asi ale přístupné nebude.

Existuje nějaký vzor, jak má (papírový) vznik nové pozemní komunikace dle zákona vypadat? (pro účel případného zpochybnění samotné existence pozemní komunikace k určitému datu)

183
Zdravím,

chtěl bych se zkušenějších zeptat, jaká je možnost obrany proti rozhodnutí "nedošlo ke spáchání TČ" na základě trestního oznámení.

Podal jsem trestní oznámení a jsem přesvědčen, že došlo k TČ, nicméně komisař PČR byl jiného názoru a zaslal mi vyrozumění o uložení věci, jelikož došel k jednoznačnému závěru, že v dané věci nedošlo ke spáchání trestného činu nebo jiného deliktu. S jeho argumentací zásadně nesouhlasím a chtěl bych podat nějaký opravný prostředek. Nevím ale jaký.

Díky!

Trestní oznámení + přílohy (výpovědi staršího a mladšího opičáka, Chýšť, Voleč, letecký snímek)

Vyrozumění o uložení věci

184
Rychlost / [WIN] Speeding D1 (prekluze)
« kdy: 13 Května 2016, 21:11:28 »
  • 28.06.2015 Buzerace od Lakatoše a bandy
  • 07.09.2015 Příkaz
  • 06.10.2015 Odpor vč. žádosti o zaslání spisu
  • 03.11.2015 Zaslán spis vč. fotografií (viz níže) a poškozeného souboru s videem
  • 10.11.2015 Předvolání
  • 30.11.2015 Zápis z ústního jednání (Číkus dělal Blondi podpůrce)
  • 31.01.2016 Deadline na poslání videa, který si Pávová sama určila a vykašlala se na to.
  • 28.06.2016 Prekluze
foto1
foto2
foto3

Více zde.

185
Rychlost / [LOST] Zážitek s Městskou opicií Lázně Bohdaneč
« kdy: 15 Dubna 2016, 00:00:03 »
Tak to vypadá na přezkumné řízení a případně správní žalobu:

Ve zkratce: Údajně změřeno v Lázních Bohdaneč místní sebrankou, zastaveno až o 4 obce dál. Spolupráce pochopitelně nebyla taková, jakou si kovbojové přestavovali.


Podáno trestní oznámení.

Nechci tady vyloženě tapetovat, takže včetně dalších dokumentů a obsáhlejšího povídání tady.

186
Jiné / [WIN] Nehoda (prekluze)
« kdy: 05 Února 2016, 16:23:04 »
Dne 8.2.2015 kolem 01:00 došlo k nehodě na 91. kilometru D1. Řidička (říkejme jí třeba Blondi) jela s kamarádem (říkejme mu třeba Žid) z koncertu skupiny Sabaton půjčeným vozidlem (majiteli říkejme třeba Číkus). U Humpolce dostala smyk, vozidlo se několikrát otočilo podél svislé osy, v místě bez svodidel opustilo dálnici, údajně urazilo dva patníky a jeden kilometrovník a doklouzalo se zpět na dálnici. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, ale vozidlo bylo nepojízdné. Blondi s Židem opustili vůz, přemístili se do bezpečné vzdálenosti od dálnice a zavolali odtahovku. Po naložení vozidla na odtahovku (řidiči odtahovky říkejme třeba Řidič Odtahovky) již chtěli odjíždět, ale v tom se za nimi objevili fízlové. Ti je nejprve zdrželi půl hodiny přímo na dálnici a následně další dvě a půl hodiny na blízké čerpací stanici. Blondi chtěli přišít ujetí od nehody.

Dokumentace

Stran: 1 ... 11 12 [13]